Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Sinine videvik. Merepäästjad 3Autor(id): Rebecka Edgren Aldén
Kujundaja: Jane Rinne
Kirjastus: Ühinenud Ajakirjad
Linn: Tallinn
Aasta: 2025
Originaalkeel: rootsi keel
Tõlkija: Kadi-Riin Haasma
ISBN: 9789916760932
Lehekülgi: 456
Sari: Merepäästjad 3
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x148
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Stockholmi saarestikus antakse häiret, sest lainetel õõtsub tundmatu objekt. Merepäästja Annika jõuab koos kolleegidega sündmuspaika ja vaatepilt jahmatab neid kõiki: vees hulbib imik. Mõni päev varem suundusid Henrik ja Isabelle oma esimesele ühisele purjeretkele pärast seda, kui neist said nüüdseks kümnekuuse Olivia vanemad. Ees ootab nii purjetamist kui ka pidusid. Samal ajal suundub noormees nimega Sebastian saarestikus toimunud joomapeolt koju. Ta on kindlalt otsustanud oma keerulise elu taas joonele saada, kui äkki heliseb telefon. Vaja on täita veel viimane ohtlik ülesanne. Kui kõigi nende teed Sandhamnis ristuvad, kerkivad tumedad saladused pinnale ja järgneb paar tõeliselt kohutavat ööpäeva. „Sinine videvik” on Rebecka Edgren Aldéni populaarse merepäästjate sarja kolmas raamat. Varem on ilmunud eesti keeles „Mustad purjed” (2023) ja „Punane kuu” (2024).
Märksõnad:
Ühinenud Ajakirjad
Janett Rikkand
Merepäästjad 3
rootsi ilukirjandus
põnevusromaanid
Blå skymning. Eesti keeles
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Sinine videvik. Merepäästjad 3, Rebecka Edgren Aldén, Ühinenud Ajakirjad 2025Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Sally Beauman, Rebecca lugu,
Varrak, 2002, hind: 8,00 eurot
Marcelo Birmajer, Nekroloogiklubi,
Tänapäev, 2017, hind: 5,00 eurot
Gill Sims, Miks emme vannub. Ühe meeleheitel ema katsumused,
Tänapäev, 2019, hind: 15,00 eurot
Franz Kafka, Ameerika. Protsess. Loss,
Eesti Raamat, 1987, hind: 12,00 eurot
Rein Raud, Hotell Amalfi,
Tuum, 2011, hind: 5,00 eurot
Anton Tšehhov; koostanud: Vaapo Vaher, Jutustused,
Tänapäev, 2005, hind: 25,00 eurot
Kurt Vonnegut, Hookuspookus,
Tänapäev, 2006, hind: 25,00 eurot
Sergei Dovlatov, Tsoon. Vangivalvuri märkmed,
Tänapäev, 2006, hind: 24,00 eurot
Cecelia Ahern, Postskriptum,
Turdus, 2021, hind: 20,00 eurot
Enn Uus, Aasta Pariisis,
Ajakirjade Kirjastus, 2014, hind: 11,00 eurot
Ilukirjandus all on 23283 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!