Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri:
Tulemuusika. VeemuusikaAutor(id): Risto Laur
Kujundaja: Marion Laur
Kirjastus: R. Laur
Linn: Tallinn
Aasta: 2016
Originaalkeel:
ISBN: 9789949815104
Lehekülgi: 480
Seisukord: normaalses korras raamat, kaaned üle kiletatud, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 215x155
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
See raamat on Islandil elava muusiku Risto Lauri (facebukoloogiliste mõtiskluste "ISLANDILE.Teekond ja päralejõudmine" ja "ISLANDIL.Kohalolek ja rändamine" autor) esimene ilukirjanduslik suurteos
1.romaani "Tulemuusika" täpsemaks kirjelduseks tuli luua uus žanrimääratlus: kogupere skisodraama, sest noortele on see nagu muinasjutt, täiskasvanutele action, kus piir reaalse ja irreaalse vahel kohati olematuks osutub, ning kõigele lisaks veel psühhiaatritele ka hea õppematerjal. See on lugu rääkivatest pillidest, bluusifännist Koerast, mõrtsukalikust mootorrattast ja müstilisest peategelasest Peremehest.
2.romaan "Veemuusika" on eelneva loogiline jätk ja järjest enam oma žanri nime õigustav. Peategelase Peremehe hullumeelsus on lõplikult kontrolli alt väljunud.
Kuulsa teleseriaali "ENSV" looja Villu Kangur ütles teose käsikirja kohta järgmist:
"Pärast selle raamatu lugemist hakkad oma kodus seisvat klaverit või kitarri hoopis teise pilguga vaatama. Sellise veidi umbuskliku pilguga..."
Kaantel pealkirjad: Tulemuusika. 1. romaan ; Veemuusika. 2. romaan
Märksõnad:
eesti
ilukirjandus
fantaasiaromaanid
tirelraamat
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Tulemuusika. Veemuusika, Risto Laur, R. Laur 2016Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Julie Ortolon, Peaaegu täiuslik. Triloogia 1. raamat,
Ersen, 2006, hind: 7,00 eurot
Paavo Rintala, Mina, Grünewald,
Eesti Raamat, 1994, hind: 5,00 eurot
Alexandre Dumas (noorem), Kameeliadaam,
Eesti Raamat, 1992, hind: 5,00 eurot
Jaan Kross, Väljakaevamised,
Eesti Raamat, Kupar, 1990, hind: 3,00 eurot
Herman Matvejev, Tarantel,
Eesti Raamat, 1971, hind: 5,00 eurot
Enn Vaino, Maapoisist donžuan (3. osa),
Enn Vaino, 2006, hind: 6,00 eurot
Jean Webster, Kallis vaenlane,
Fantaasia, 2001, hind: 8,00 eurot
Hansjörg Schneider, Liviuse juhtum. Sari Mirabilia,
Eesti Raamat, 2014, hind: 5,00 eurot
Ed McBain, Anna poistele suur mehekäsi,
Eesti raamat, 1995, hind: 3,00 eurot
Melanie Milburne, Sundabielu,
Ersen, 2008, hind: 6,00 eurot
Ilukirjandus all on 22541 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!