Peegelduste labürint, Sergei Lukjanenko, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Peegelduste labürint, Sergei Lukjanenko, Varrak 2005 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

Ostukorv on tühi

Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri: Peegelduste labürint
Autor(id): Sergei Lukjanenko
Kujundaja: Toomas Niklus


Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2005
Originaalkeel: vene keel
Tõlkija: Tanel Rõigas, Peep Ilmet
ISBN: 9985310063
Lehekülgi: 374

Seisukord: pisut kulunud nurgad, sisu olemas ja korras

Mõõdud: 145 × 207 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
Sergei Lukjanenko "Peegelduste labürint" on samaaegselt arvutipõlvkonna unistus ja veidi äraspidine kirjeldus meil juba olemasolevast maailmast - vahetult arvutivõrkudes suhtlevatest, elavatest ja ka surevatest inimestest, veidi allajoonituna traditsioonilisi küberpungi abivahendeid kasutades. Autor lõi oma virtuaalmaailma veel tol ajal, kui internet oli vähe levinud, lähtudes modemitega võrkudest ja eeldatavast arvutimaailma arengust - tähelepanuväärse tabavusega. Tema arvutikasutajad meenutavad mitte niivõrd moodsast mütoloogiast tuttavaid häkkereid, kui oma igapäevaste soovide ja huvidega tavalisi inimesi. Ehkki Sergei Lukjanenko on hästi tuttav klassikalise küberpungiga, jääb tema looming rahvuslikult omanäoliseks ja seega eesti lugejale ehk lähedasemaks tänu ühiskondade sarnasele arengule.

Sergei Lukjanenko on sündinud Kasahstanis. Ta on hariduselt arst-psühhiaater ning elab praegu Moskvas. Esimesed raamatud avaldas ta 1980. aastate lõpus. Tema loomingus on esindatud nii klassikaline ulme ("Tähed - jäised mänguasjad", 1996), nõidade-võlurite fantaasiamaailm ("Öine vahikord", 1998) kui alternatiivajalugu ("Jahedad rannad", 1998). 2004. aastal linastus Sergei Lukjanenko raamatu "Öine vahikord" põhjal vändatud film.

Originaali pealkiri: Лабиринт отражений

vene ilukirjandus, ulmeromaanid, fantaariaromaanid, F-sari

Hind: 25,00 EUR
Teema Ilukirjandus alla viimati lisatud:

Ka rikkad nutavad 3,
AS, 1993, hind: 1,50 eurot

Ka rikkad nutavad 2,
AS, 1993, hind: 1,50 eurot

Ka rikkad nutavad 5,
AS, 1993, hind: 2,00 eurot

Ka rikkad nutavad 6,
AS, 1993, hind: 2,00 eurot

Ka rikkad nutavad 7,
AS, 1993, hind: 2,00 eurot

Fjodor Dostojevski, Idioot,
Eesti Raamat, 1975, hind: 9,00 eurot

Heino Kiik, Maria Siberimaal,
Eesti Raamat, 1988, hind: 4,00 eurot

August Jakobson, Valitud teosed 17. Töö algus. Andruksonide suguvõsa II,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1980, hind: 3,00 eurot

August Jakobson, Miika Valtsbergi roim. Esimene romaan tsüklist Andruksonide suguvõsa,
Eesti Raamat, 1980, hind: 4,50 eurot

Romain Rolland, Jean-Christophe I-III,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 8,00 eurot



Ilukirjandus all on 23284 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Peegelduste labürint, Sergei Lukjanenko, Varrak 2005 | vanaraamat.ee
Peegelduste labürint, Sergei Lukjanenko, Varrak 2005 | vanaraamat.ee
Peegelduste labürint, Sergei Lukjanenko, Varrak 2005 | vanaraamat.ee
Peegelduste labürint, Sergei Lukjanenko, Varrak 2005 | vanaraamat.ee
Peegelduste labürint, Sergei Lukjanenko, Varrak 2005 | vanaraamat.ee
Peegelduste labürint, Sergei Lukjanenko, Varrak 2005 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud