Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Risto Räppar ja NuudlipeaAutor(id): Sinikka Nopola ja Tiina Nopola
Kirjastus: Tea
Linn:
Aasta: 2009
Originaalkeel: soome keel
Tõlkija: Kristiina Kass
ISBN: 9789985718407
Lehekülgi: 96
Sari: Risto Räppar
Seisukord: normaalses korras raamat
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
”Risto Räppar ja Nuudlipea” on ”Risto Räppari” sarja kolmas raamat. Risto majja kolib tüdruk, kelle nimi on Nelli Liblikas. Roosa Räppar saadab Risto uuele perele tervituseks mustikakooki viima, kuid korvi põhja on ununenud saatuslik armastuskiri, mida Roosa pole julgenud altkorruse härra Lindbergi postkasti pista. Kuna allkirjaks on ”Sinu eakaaslane ülakorruselt”, siis arvab Nelli, et kiri on Ristolt.
Sellest saavad alguse Risto Räppari uued seiklused, mis viivad lugeja kord kummitavale pööningule, kord kõrgele puu otsa ning lõpuks ka lõbusasse telesaatesse. Aga miks küpsetab tädi Roosa banaanikooki võhivõõras korteris? Kes on salapärane triibuline beebi, keda peagi otsib pool maja? Ja kes peitub Hektor Oja hiigelsuurte päikeseprillide taga?
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Risto Räppar ja Nuudlipea, Sinikka Nopola ja Tiina Nopola, Tea 2009Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid alla viimati lisatud:
Ferenc Molnár, Pál-tänava poisid,
Eesti Raamat, 1988, hind: 4,50 eurot
Janis Mackay, Magnus Vesse ookeaniseiklus,
Hea Lugu, 2019, hind: 5,00 eurot
Katherine Applegate, Üks ja ainus Ivan,
Pikoprint, 2014, hind: 6,00 eurot
Kaisa Happonen, Urra ehk karu,
Post Factum, 2018, hind: 12,00 eurot
Risto J. Juvanen, Herbert Jahunäpp Kaugekandist,
TEA Kirjastus, 2017, hind: 7,00 eurot
Heidi Linde, Pym Pettersoni äpardunud perekond,
Egmont Estonia, 2014, hind: 5,00 eurot
Enn Kippel, Meelis. Ajalooline noorsoojutt,
Eesti Raamat, 1976, hind: 6,00 eurot
Jostein Gaarder, Saladuslik jõulukalender,
EELK Pühapäevakooliühendus, 2000, hind: 7,00 eurot
Sinikka Nopola, Tiina Nopola, Heinakübar ja Viltsuss,
TEA Kirjastus, 2006, hind: 8,00 eurot
Stephan Pastis, Timmu ämber. Tehti vigu,
Tänapäev, 2014, hind: 9,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid all on 5593 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!