Teema: Keeleõpikud
Pealkiri:
Õigekirjaõpik. I-III klassAutor(id): Tiiu Puik
Kujundaja: Kadi Kurema
Kirjastus: Koolibri
Linn: Tallinn
Aasta: 1997
Originaalkeel:
ISBN: 9985004841
Lehekülgi: 176
Seisukord: kohati kulunud kaaned ja nurgad, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 169 × 240 mm
Suurus: tavaformaat, kõva köide
Sisu:
Uus õigekirjaõpik juhatab emakeele kõige väiksemate osakeste - häälik, täht, häälikuühend, silp, sõna - tundmaõppimise juurde. Nende mõistete teadlik kasutamine on edaspidise keeleõppe vundament.
Märksõnad:
emakeel
algklassid
eesti keel
ortograafia
kooliõpikud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Õigekirjaõpik. I-III klass, Tiiu Puik, Koolibri 1997Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Käsiraamatud, ning teatmikud ja õppematerjalid alla viimati lisatud:
Tiiu Kiveste, Elma Künnapas; toimetaja Margit Ross, Ilus emakeel 1. osa. 3. klassi eesti keele õpik,
Koolibri, 2013, hind: 6,00 eurot
Aleksandr Abrikossov, Joonestamine. Käsiraamat VII klassile,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 4,00 eurot
Helle Järvalt, Bioloogia lühikursus gümnaasiumile,
Avita, 2003, hind: 12,00 eurot
TEA Rahvasõnaraamat. Saksa-eesti (Deutsch-Estnisch),
TEA Kirjastus, 2007, hind: 18,00 eurot
koostanud Helen Blocksidge, Christiane Mackenzie; tõlkinud Marje Liigus; toimetaja Kuldar Traks, 1000 tähtsamat sõna. Inglise keel. Reis ja puhkus,
Koolibri, 2009, hind: 5,00 eurot
Heinrich Freymann, Lalla Gross, Richard Kleis, Ülo Torpats, Ladina-eesti sõnaraamat. Glossarium Latino-Estonicum,
Valgus, 1986, hind: 10,00 eurot
Viktor Luigelaht, Endel Reiman, Matemaatika tehnikumidele,
Valgus, 1978, hind: 10,00 eurot
Asta Õim; Toimetanud: H. Laanpere, Savvati Smirnov, Kuidas öelda? Как это сказать? 1. osa (kõnetlusväljendid),
Valgus, 1990, hind: 5,00 eurot
Sulev Valdmaa, Jüri Ant, Andres Adamson, Marko Mihkelson ja Einar Värä, Lähiajalugu. Õpik XII klassile,
Argo, 2003, hind: 4,00 eurot
Ants Tuulmets, Orgaaniline keemia. Õpik gümnaasiumile. II osa,
Avita, 2006, hind: 15,00 eurot
Käsiraamatud, ning teatmikud ja õppematerjalid all on 4860 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!