Teema: Teatmeteosed
Pealkiri:
Numbriraamat. Nullist kuni lõpmatuseni, meelelahutuslik nimekiri kõigist olulistest numbritestAutor(id): Tim Glynne-Jones
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2009
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Kadri Võsa
ISBN: 9789949125883
Lehekülgi: 224
Seisukord: muidu normaalses seisukorras raamat, kuid esimese ja tagumise kaane siseküljele on kirjutatud inimese nimi, sisu olemas ja korralik
Mõõdud: 133 × 206 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL 032
Mõelge ühele numbrile – te pole esimene. Numbrid on meie mõtetes olnud alates ajast, mil inimene mõistis esimest korda, et tal ei ole mitte üks, vaid kaks pöialt. Ja lihtsast loetlemisest on need muutunud kõige tähtsamaks ja universaalsemaks keeleks. See raamat tõstab esile numbrite valitsevat rolli meie igapäevaelus ning uurib seda, kuidas numbrid ja numbrisüsteemid arenesid ning inimkonna kõige võimsamate numbrite saladusi.
– Mis on kümme kõige tuntumat ühehiti imet?
– Miks on 7 nii suurepärane?
– Miks toob 13 ebaõnne? Kes on metsaline number 666?
Algebrast astroloogiani, muusikast mütoloogiani, religioonist taasloomiseni ja teadusest ebausuni, «Numbriraamat» hõlmab seda lõputult laia teemat ja paneb kõik järjekorda – alustades nullist.
Originaalkeelne pealkiri: The book of numbers
Märksõnad:
arvud
sümbolid
faktid
maagia
teatmikud
Hind:
11,00 EURTeema
Käsiraamatud, ning teatmikud ja õppematerjalid alla viimati lisatud:
Heinrich Freymann, Lalla Gross, Richard Kleis, Ülo Torpats, Ladina-eesti sõnaraamat. Glossarium Latino-Estonicum,
Valgus, 1986, hind: 10,00 eurot
Viktor Luigelaht, Endel Reiman, Matemaatika tehnikumidele,
Valgus, 1978, hind: 10,00 eurot
Asta Õim; Toimetanud: H. Laanpere, Savvati Smirnov, Kuidas öelda? Как это сказать? 1. osa (kõnetlusväljendid),
Valgus, 1990, hind: 5,00 eurot
Sulev Valdmaa, Jüri Ant, Andres Adamson, Marko Mihkelson ja Einar Värä, Lähiajalugu. Õpik XII klassile,
Argo, 2003, hind: 4,00 eurot
Ants Tuulmets, Orgaaniline keemia. Õpik gümnaasiumile. II osa,
Avita, 2006, hind: 15,00 eurot
Ants Tuulmets, Orgaaniline keemia. Õpik gümnaasiumile. I osa,
Avita, 2008, hind: 14,00 eurot
Tiit Rummo, Läänemeremaade geograafia 9. klassile,
Avita, 1993, hind: 8,00 eurot
Mait Kõiv, Priit Raudkivi, Keskaeg. 1. osa,
Avita, 2004, hind: 8,00 eurot
Einar Värä, Tõnu Tannberg, Lähiajalugu. Õpik 9. klassile. II osa,
Avita, 2004, hind: 6,00 eurot
Aksel Telgmaa, Enn Nurk, Matemaatika 5. klassile 1. osa,
Koolibri, 2012, hind: 6,00 eurot
Käsiraamatud, ning teatmikud ja õppematerjalid all on 4852 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!