Teema: Reisijuhid, reisikirjad
Pealkiri:
500 inspireerivat jalutuskäiku. Kõnni kirjanike, kunstnike ja muusikute jälgedesAutor(id): toimetaja Kath Stathers
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel:
Tõlkija: Helen Urbanik, Mihkel Mõisnik
ISBN: 9789949858729
Lehekülgi: 400
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 220x162
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
"See hoolikalt koostatud, rohkete värvifotode ja kaartidega varustatud valik 500 jalutuskäigust aitab rändajal avastada maailma suurimate kunstnike, kirjanike ja muusikute kirevat pärandit. Siin on kultuuriliselt olulisi ja looduslikult kauneid radu mitme kontinendi matkaradadel, maakohtades, rahvusparkides, metsikul maastikul ning suurlinnades.
KATH STATHERS on koondanud sellesse valikusse 500 põnevat retke lühikestest jalutuskäikudest ühepäevareisijatele kuni mitmepäevaste matkadeni neile, kes otsivad tõsisemaid väljakutseid. Ükskõik, kas teil on plaanis uidata Rooma tänavail Raphaeliga, matkata Yorkshire´i nõmmedel õdede Brontëdega või liikuda mööda Mississippi jõge koos Mark Twainiga, siin raamatus leidub kogu vajalik informatsioon huvitava retke planeerimiseks."
Originaali pealkiri 500 Inspiring Walks. Eesti keeles
Märksõnad:
Tänapäev
kultuur
käsiraamatud
turism
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
500 inspireerivat jalutuskäiku. Kõnni kirjanike, kunstnike ja muusikute jälgedes, toimetaja Kath Stathers, Tänapäev 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Reisijuhid, reisikirjad alla viimati lisatud:
Voldemar Panso, Maailm arlekiini kuues,
Eesti Raamat, 1973, hind: 2,90 eurot
Anna-Maria Penu; Toimetaja: Monika Pais, Minu Hispaania. Läbi maailma iseendani,
Petrone Print, 2008, hind: 8,00 eurot
Roy Strider; lisad koostanud Laur Järv ja Roy Strider, Himaalaja jutud. Fort Kochi - Majnu Ka Tilla - Kathmandu - Lhasa - Dharamsala - Darjeeling - Gangtok - Mustakurmu 2007-2008,
Varrak, 2008, hind: 9,00 eurot
John Crocker, Fifi jälgedes: Minu seiklused metsikute šimpanside seas,
Hea Lugu, 2018, hind: 12,00 eurot
Alan Tillier, Pariis,
Koolibri, 2000, hind: 13,00 eurot
Jaanus Kaljusto, Norra ausalt ja avameelselt,
J. Kaljusto, 2010, hind: 5,20 eurot
Jörn Donner, Rootsi. Rännakud võõral maal,
Hea Lugu, 2017, hind: 6,00 eurot
Max Schweizer, Estland, Lettland, Litauen- schweizerisch-baltisches Lesebuch,
Werd-Verlag, 2001, hind: 6,00 eurot
Gustav German, Ivar Kallion ja Mart Port, Tallinn,
Eesti Raamat, 1978, hind: 5,00 eurot
Raivo Plumer ja Tõivo Sarmet, Everesti päevik,
Pegasus, 2005, hind: 19,00 eurot
Reisijuhid, reisikirjad all on 2163 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!