Pierre labürindidetektiiv Labürint Plaza Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Pierre labürindidetektiiv. Labürint Plaza mõistatus, Hiro Kamigaki, Tänapäev 2022 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Kirst Hongkongist""Vähiabi. Teavet ja praktilisi nõ..""Käitumise kuldvara. Ametis ja puh..""Tervendaja 2010/6""Energia ja tooraine""Energiaravi koputamise abil""Homme on minevik""Viikingid Eesti Meremuuseumis. Mei..""Maailmakirjanduse lugemik keskkool..""Unustatud kontinent""Accra käsikiri""ISE ütlen, et mina TEAN""Ордена СССР. Выпус..""Miks on meestel rinnanibud? Sadak..""Konarlik tee""Rahu sõja ajal""Töökeskkond ja tööohutus 2015...""Pletena moda II. 24 modely""Keemia õhtuõpik""Tervisetark 2015/7""Paide - Eestimaa süda (artiklikog..""Abort""Maagiline ring""Trepp eikuhugi""Trellidega ristitud. Põlve otsas ..""Peeter Esimene II""Jamie teeb""Teistmoodi tordid""Arvutame. Pööra klappe ja leia v..""Sabrinale määratud""Saksamaa käib maha. Ohtlik mäng ..""Sendiveeretaja kokaraamat""Akadeemia 1994/4""Üldine ajalugu 6""Ajaloo saladused""1941. Nõukogude Telegraafiagentuu..""Paks Margareeta. Värav linna ja s..""80 imega ümber maailma""Ühenduses on jõud. 100 aastat ra..""Minu raviraamat 1. Kuidas ma ravis..""Autod. Vägevad masinad""Iidne armualtar""Aeg puudutab tõde""Ukuaru""Loomade kirjeldused lauamängu ''M..""Kirg""Veidi rase""Surnu vees. Campbell ja Carter lah..""Kristlus kui müstiline tõsiasi j..""Kuldne kokaraamat. Üle 280 suurep..""Kauboi Klaus ja rokkivad kanad""Kuupaistekaasikud""Friedrich Barbarossa. Keskaja suur..""Yuppiejumal""Hüüd tuulde""Füüsika ülesanded kõrgkoolide ..""Ulmadele suletut veel puudutab""Sporditähed 2019 / Estonian athle..""Kui teed nii, nagu mina tahan""Füüsika. Higgsi bosoni lugu""Kuus mõttemütsi. Lihtsad vahendi..""Seisa paigal! Elu ilma eneseabita""Nukitsamees""Unistus öös""Peotäis tuhka, teine mulda. Üks ..""''Vanemuise'' radadelt. Mälestusi..""15 minutit saksa keelt""Kuu ja kuuepenniline""Kõik, mida on vaja teada, et tund..""Põrgupõhja uus vanapagan""Seal, kus lõpeb maa""Alfred Bernhard Nobel""Ulukiroad""Sushi samm-sammult. Üle 70 valitu..""Jalgpalli must raamat. Kuninglik a..""Refresh""Seltsimees Arseni""Öö lõbustuste pargis [humoristl..""Taipan 2""Murdumine. Marssal Žukovi viimane..""Magustoitudega ümber maailma. Lih..""Läki kalavetele. Kalaspordi juhen.."
82 tk kogusumma: 830,70 EUR

Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri: Pierre labürindidetektiiv. Labürint Plaza mõistatus
Autor(id): Hiro Kamigaki
Kujundaja: Siiri Timmerman


Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel:
Tõlkija: Mihkel Mõisnik
ISBN: 9789916171950
Lehekülgi: 36

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 360x265
Suurus: suures formaadis, kõvas köites

Sisu:
Fantoomvaras hr X on tagasi ja tal on uus kuri plaan!
Ta tahab varastada Labürindilinna suurima aarde, heleda valguse Labürint Plaza katuselt. Pierre j aCarmen koos paljude maailma parimate labürindidetektiividega kutsutakse Labürindilinna, et aidata lahendada mõistatusi, kaitsta aaret ja peatada hr X.
Aga kas sa saad neid aidata?

Leia tee läbi kõigi keeruliste labürintide, otsi üles peidetud asjad ja lahenda täiendavad mõistatused selles fantastiliselt illustreeritud labürindiraamatus!


Märksõnad:
Tänapäev
Siiri Timmerman
Ic4Design

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:

Kerstin Thorvall, Isa aseaine,
Eesti Raamat, 1983, hind: 5,00 eurot

Eno Raud, Lugu lendavate taldrikutega,
Eesti Raamat, 1973, hind: 5,50 eurot

Natalja Zabila, Meie kodumaa,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1953, hind: 8,00 eurot

Koostanud Eno Raud, Kirju-Mirju. Ettelugemist koolieelsetele lastele,
Eesti Raamat, 1969, hind: 7,00 eurot

Pete Johnson, Kummituskoer,
Olion, 1998, hind: 4,00 eurot

Mark Twain, Prints ja kerjus,
Noorte-Orto, 1951, hind: 13,00 eurot

Hannu Mäkelä, Härra Huu (KÕVAKAANELINE väljaanne),
Eesti Raamat, 1985, hind: 8,00 eurot

Edgar Rice Burroughs, Tarzani džunglijutud II,
Stella, 1997, hind: 7,00 eurot

Chris Kala, Ebaõnnestunud!,
Märter, 2010, hind: 8,00 eurot

Mark Twain, Tom Sawyer on detektiiv (jutustus),
Historia, 1993, hind: 2,00 eurot



Laste- ja noortekirjandus all on 15635 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Pierre labürindidetektiiv. Labürint Plaza mõistatus, Hiro Kamigaki, Tänapäev 2022 | vanaraamat.ee
Pierre labürindidetektiiv. Labürint Plaza mõistatus, Hiro Kamigaki, Tänapäev 2022 | vanaraamat.ee
Pierre labürindidetektiiv. Labürint Plaza mõistatus, Hiro Kamigaki, Tänapäev 2022 | vanaraamat.ee
Pierre labürindidetektiiv. Labürint Plaza mõistatus, Hiro Kamigaki, Tänapäev 2022 | vanaraamat.ee
Pierre labürindidetektiiv. Labürint Plaza mõistatus, Hiro Kamigaki, Tänapäev 2022 | vanaraamat.ee
Pierre labürindidetektiiv. Labürint Plaza mõistatus, Hiro Kamigaki, Tänapäev 2022 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud