Teema: Militaar
Pealkiri:
Suur sõda ja Eesti 1941–1944Autor(id): Peeter Kaasik
Kujundaja: Kairi Kalmann
Kirjastus: Äripäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel:
ISBN: 9789916707265
Lehekülgi: 360
Sari: Imeline Ajalugu
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 276x205
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Aastail 1941–1944 veeres Teine maailmasõda kaks korda üle Eesti. Nõukogude okupatsioonivõim asendus Saksa okupatsiooniga ning seejärel taas Nõukogude okupatsiooniga. Kuidas need murdelised sündmused täpsemalt välja nägid? Millised olid eri okupatsioonivõimude kaugemad eesmärgid ja struktuur? Missugused armeevõimud ja tsiviilorganisatsioonid juhtisid neil aastail elu Eestimaal ning kes mängis neis esimest viiulit? Kuidas säilis ja arenes neis tingimusis Eesti iseseisvuse taastamise lootus?
Tunnustatud sõjaajaloolane Peeter Kaasik annab nendele küsimustele selles raamatus põhjalikud vastused. Lugeja saab rikkalikult illustreeritud teose abil heita pilku nii Nõukogude kui ka Saksa okupatsioonivõimu asjaajamisse. Lugeda saab sellest, kuidas võõrvõimud korraldasid sõjategevust ja repressioone ning võitlesid Eesti iseseisvuslaste vastu.
Märksõnad:
AS Äripäev
Kairi Kalmann
Imeline Ajalugu
ajalugu
poliitika
sõjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Suur sõda ja Eesti 1941–1944, Peeter Kaasik, Äripäev 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Militaar alla viimati lisatud:
John Keegan, Esimene maailmasõda,
Varrak, 2002, hind: 27,00 eurot
Mihhail Korabljov, Julia Lebedeva ja Ludmilla Šesterikova, Kohalik õhukaitse maal,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1961, hind: 7,00 eurot
Rein Helme, Teet Lainevee, Hellar Lill, Ramon Loik, Andres Lumi, Holger Mölder, Taimar Peterkop, Kaja Peterson, Andres Rekker, Andris Sprivul, Meelis Säre, Peep Tambets, Tõnu Tannberg, Riigikaitse. Õpik gümnaasiumidele ja kutseõppeasutustele,
Kaitseministeerium, 2006, hind: 6,00 eurot
Konstantin Kotlukov ja Vladimir Moskaljov, Tsiviilkaitsealased kohustused ja käitumisreeglid vaenlase rünnaku puhul,
Eesti Raamat, 1966, hind: 5,00 eurot
Ivan Bezdenežnõhh, Jevgenia Tõrkova, Kaitse bakterioloogilise relva eest,
Eesti Raamat, 1965, hind: 7,00 eurot
Jukka I. Mattila; joonealused märkused: Hanno Ojalo, Eestlased võõra võimu väes 1939-1945,
Ammukaar, 2020, hind: 25,00 eurot
Samuel P. Huntington, Sõdur ja riik,
Hea Lugu, 2013, hind: 12,00 eurot
M.Laar, Eesti Teises maailmasõjas,
Grenader, 2005, hind: 5,00 eurot
Robert R. Leonhard. Toimetanud: Enno Mõts, Manööversõja kunst. Manööversõja teooria ja maa-õhk lahingud,
Hea Lugu, 2013, hind: 31,00 eurot
Hanno Ojalo, Unustatud väeosa. Admiral Pitka Löögiüksus 1944,
Ammukaar, 2021, hind: 19,00 eurot
Militaar all on 346 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!