Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Hommikust ööniAutor(id): Tuija Takala
Kirjastus: Elust Enesest
Linn:
Aasta: 2025
Originaalkeel:
Tõlkija: Lauri Juursoo
ISBN: 9789916778012
Lehekülgi: 92
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 200x130
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
„Hommikust ööni“ jutustab 27 novelli kaudu ühe kortermaja elanike igapäevaelust. Ühes täiesti tavalises linnas, täiesti tavalisel Põllu tänaval, seisab täiesti tavaline kortermaja, kus elavad eri vanuses inimesed, kellel kõigil on oma rõõmud, mured ja unistused. Need lood rulluvad lahti ühe novembrikuu jooksul, pakkudes lugejale lähedasi ja äratuntavaid hetki varahommikust hilisõhtuni. Tegemist on lihtsas ja selges keeles kirjutatud raamatuga, mis sobib väga hästi noortele, kes on oma lugemistee alguses. Samuti lugemisraskustega inimestele ja eesti keele õppijatele. Tuija Takala on emakeele õpetaja ja andnud kirjastusele ja tõlkijale loa kohandada lugu Eesti oludele, et muuta see noorte jaoks veelgi kõnetavamaks ja elulisemaks. „Hommikust ööni“ on raamat elust enesest – siiras, soe ja vahetu.
Märksõnad:
Elust Enesest
soome noorsookirjandus
romaanid
arekeel
Aamusta yöhön. Eesti keeles
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Hommikust ööni, Tuija Takala, Elust Enesest 2025Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid alla viimati lisatud:
Christine Nöstlinger, Greteke Sackmeier,
Avita, 2001, hind: 4,00 eurot
Cecily von Ziegesar, Klatšimoorid (8. osa). Mitte miski ei hoia meid koos,
Varrak, 2009, hind: 4,00 eurot
Disney; kirjutanud Thea Feldman, Supersalapolitseinikud 1. Uka, uka, mesi purgis,
Egmont Estonia, 2009, hind: 3,00 eurot
Vunšpunš. Satanakardinalkohõlepusapörgulik võlujook ehk vunšpunš,
Tiritamm, 2002, hind: 4,00 eurot
Brian Jacques, Vahva hiir Matthias. Redwalli kloostri lugu,
Tiritamm, 2004, hind: 6,00 eurot
Ole Lund Kirkegaard, Kummi-Tarzan ja teised,
Eesti Raamat, 1990, hind: 12,50 eurot
Menelaos Stephanides, Iidsete aegade lood I,
Eesti Raamat, 1991, hind: 12,00 eurot
Hilari McKay, Saffy ingel,
Tiritamm, 2006, hind: 4,00 eurot
Sören Olsson, Anders Jacobsson, Bert ja poisid,
Hotger, 1997, hind: 11,00 eurot
John Tyerman Williams, Puhh ja filosoofid,
Olympia, 2001, hind: 12,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid all on 5887 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!