Hotell maailma katusel Viis Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Hotell maailma katusel. Viis aastat Tiibetis, Alec Le Sueur, Verb 2008 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Kindlustusõigus""Mulla Nasreddin. Naljandid""Venemaa võimalike arengute mõjus..""Darwini vaim ehk Peaaegu nagu vaal..""Invasiivsed võõrliigid Eestis""Ronk. 1923/12. I aastakäik""Ernie. Kodaniku taskuraamat nr 5""Metsa- ja niidutaimed""Marek & Vacek Live""Suhtlemispsühholoogia""Eesti riigi põhikirä´""Perekonnalehe talvealbum 1938""Neandertali inimene. Kadunud genoo..""Taimed kosmeetikas""Golden memories""Sündmused, mis vapustasid maailma""Kalender 2018""Iluraamat""Sulgpall""AutoCAD 2002. Arvutijoonestaja kä..""Zadig. Candide. Filosoofilised mui..""Kodanlasest aadlimees. Arst vastu ..""Liikluseeskiri '95. Kommenteeritud..""Kissellikad""100 minutit ilu heaks""Narratiivsus piltides: Eesti '00 a..""Üliõpilastöö kirjutamine ja vo..""Heegeldamine ja silmuskudumine. TÃ..""Big love movie themes""Võrgutamine""Heavy Waters""Käsitöö. Õpik 5.-6. klassile""Restoration of the independence of..""Kui Otepää ärkas""Oligarhid. Rikkus ja võim uuel Ve..""Kaamos: Eesti mood täna. Fashion ..""Nahkkinnaste valmistamine. Labakud..""Pärnograafia. Priit Pärna joonis..""Oi-oi, Juku! 2. osa""Eisteddfod Winners""Uusaeg 8. klassile""Riigi Teataja 1918 (1. aastakäik,..""Ühistud. Asutamine ja tegevus. Se..""Õigus ja meditsiinieetika""Õigus ja tõde. Libauudised 1994-..""Noorte õigusliku sotsialiseerumis..""Eesti 1944 tundmatu autori silme l..""Мережки""Pereadvokaat""Sa oled täiuslik. Ilu- ja tervise..""Euroopa loodus- ja ühiskonnageogr..""Eesti omariikluse põhidokumendid...""Meie Noorus 1940/4-5 (21/22). Eest..""Pitsilised koekirjad""Vaidluste lahendamine""Selles sõjas mina ei sure""Suur tänu, Jeeves""Esseid ja kirju""HULA - Inimeste peal testitud. Tes..""Must nool""Laste kunstikalender 1987""Stiilist""Menetlustaktika 1. osa""Idamaised raviviisid. Praktiline t..""Surprise for monsieur Legrand/ СÑ.."
65 tk kogusumma: 602,50 EUR

Teema: Reisijuhid, reisikirjad
Pealkiri: Hotell maailma katusel. Viis aastat Tiibetis
Autor(id): Alec Le Sueur
Kujundaja: Endla Toots


Kirjastus: Verb
Linn: Tallinn
Aasta: 2008
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Mari-Liis Remmel
ISBN: 9789985984055
Lehekülgi: 302
Sari: Verbi maailm

Seisukord: pisut kulunud kaaned, sisu olemas ja korras

Mõõdud: 129 × 200 mm
Suurus: tavaformaat, pehme köide

Sisu:
#T214# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 065

Alec le Sueur on esimesi läänlasi, kes Tiibetis pikemalt elanud. Ta töötas viis aastat Lhasas, maailma kõige võimatumas hotellis. «Fawlty Towers» Tiibetis – aga võrratult naljakam.

«Kõik hotelli külalised ei osanud hinnata kaua laagerdunud mägironija aroomi. Oli veel üks odöör, mis heljus ümber mägironijate ja matkajate – põleva jakisõnniku hais, mis jäi neile külge meeleolukatel õhtustel istumistel jakisõnnikust lõkke ääres. Nad arvasid, et saavad selle pesus riiete küljest ära, aga isegi Lhasa Holiday Inni pesumaja, kus täiesti korralik rõivaese muutus äratundmatust materjalist räbalaks, ei suutnud iialgi eemaldada rõivastelt põleva jakisõnniku lehka.»

Originaali pealkiri: The hotel on the roof of the world: five years in Tibet

Märksõnad:
hotellid
eluolu
budism
dalai-laamad
kultuur
reisikirjad

Sari: Verbi maailm

Hind: 5,00 EUR
Teema Reisijuhid, reisikirjad alla viimati lisatud:

teksti koostas Tõnis Kallejärv, Tartumaa 10 kiirt. Huviretked ja lõbureisid. Tartust lähtuvate turismimarsruutide skeemid ja kirjeldused,
Tartumaa Turism, 2001, hind: 6,00 eurot

Thor Heyerdahl, Fatu-Hiva. Tagasi loodusesse,
Eesti Raamat, 1989, hind: 4,00 eurot

Thor Heyerdahl, Kon-tiki ekspeditsioon,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 6,50 eurot

Koostanud Kyra Robert, Nõmme ja Mustamäe,
Eesti Raamat, 1968, hind: 2,00 eurot

Helgi Erilaid, Aja jälg kivis. Inglismaa,
Menu, 2011, hind: 22,00 eurot

Alain Bombard, Vabatahtlik merehädaline (reisikirjeldus),
Eesti Riiklik Kirjastus, 1961, hind: 6,00 eurot

F. Chichester, Mere ja taeva üksilduses,
Eesti Raamat, 1972, hind: 4,00 eurot

Inga Lunge, Minu Karlova. Kellelgi ei ole kiire,
Petrone Print, 2023, hind: 16,00 eurot

Helmut Joonuks, Võsu,
Eesti Raamat, 1972, hind: 4,00 eurot

Koostanud Fjodor Grodinski, Pärnu juht,
Eesti Raamat, 1968, hind: 3,00 eurot



Reisijuhid, reisikirjad all on 2132 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Hotell maailma katusel. Viis aastat Tiibetis, Alec Le Sueur, Verb 2008 | vanaraamat.ee
Hotell maailma katusel. Viis aastat Tiibetis, Alec Le Sueur, Verb 2008 | vanaraamat.ee
Hotell maailma katusel. Viis aastat Tiibetis, Alec Le Sueur, Verb 2008 | vanaraamat.ee
Hotell maailma katusel. Viis aastat Tiibetis, Alec Le Sueur, Verb 2008 | vanaraamat.ee
Hotell maailma katusel. Viis aastat Tiibetis, Alec Le Sueur, Verb 2008 | vanaraamat.ee
Hotell maailma katusel. Viis aastat Tiibetis, Alec Le Sueur, Verb 2008 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud