Kindad, mütsid, sokid & Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kindad, mütsid, sokid & sallid, Anita Gunnars, Sinisukk 2001 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Lähedased rannad. Kirjutisi 2008-..""Viini plika (novellikogu)""Piiblilood (Vana Testamendi ümber..""Garman & Worse. Kipper Worse""Бригада. Книга 14. ПÐ..""Maa hingab. Väike tetraloogia""Üks päev Ivo Schenkenbergi elust""Tantsud. Nõukogude Eesti 1975. a...""Varjud""Koera mõõtmeteni suurendatud kii..""Doonori meelespea""Antillide luulet""Tilleprintsess. Uuesti kujundatud ..""Edgar Savisaar - poliitik ja roman..""Tüdruk kohvriga""Thérèse Desqueyroux. Öö lõpp""Ohvitser ja kombekas daam. Seitsme..""Jüriöö I""Maailma kõige õnnelikum mees""Работы по теории оÑ..""Matemaatika kordamisülesandeid pÃ..""Uusaeg. Ajaloo õpik 8. klassile. ..""Tere päevast! 1. osa. Töövihik...""Kassapidaja katsumused""Kümme väikest neegrit""Üldharidusliku kooli muusikaõpet..""El Greco eraelu""Kohaliku omavalitsuse õigus. II ..""Kivisse raiutud surm. Peainspektor..""Meie mets II (värvimisraamat)""Maranta""Ühed loomad kõik""Itaalia köök. Ehtsad itaalia roa..""Armastuse aastaring""Vahtralehevaha""Kaika Laine - sajandi naine. Kaika..""Viirastusliku varanduse juhtum""Kokaiinibluus. Sari Phryne Fisher""Aivi seiklused koos Jumalaga. Tõe..""Ümarpuidu mõõtmine ja hindamine""Diferentsiaal- ja integraalarvutus..""Lõpeta muretsemine ja hakka elama..""Looming 1992/2. Eesti Kirjanike Li..""Roimar number üks. Natsirežiim j..""Lasud kodutänaval""Laulumehe viisivara. 1. osa""Ellinor Aiki Tartu Riiklikus Kunst..""Kardioloogia II. Arteriaalne hüpe..""Põimaja kuu all""Mälestusi eelmistest eludest. Nov..""Lisandusi K. J. Petersoni tundmaõ..""Vitamiinid. 91 eksklusiivset Hans ..""Hundikoer Roi""Maailma otsa""Ballaadid ja valmid""Ükssarvikust prints""Inimene ja ühiskond. Õpik 8. kla..""Tööst, puhkeajast ja palgast –..""Salaagent Morris ja vana tuulevesk..""Õhusõda ja kirjandus. Lisaks ess..""Meenutused (5. osa)""Marksismi filosoofia ja kodanlik '..""Nullpäev""Emakeele lugemik III klassile""Porkuni preili. Esseid eesti kirja..""Gardeninid. Nende teenijaskond, po..""Ettevaatust! Arvuti! (1. osa). Arv..""Hambaharja lugu""Georg Hackenschmidt""Peotäis tuhka, teine mulda""Globaalprohvetlus""Digitaalne fotograafia võhikutele..""Keelekiirabi ajakirjanikule""Parun Ungern. Must ratsanik""Mullmull""Ristsõnastik 2014. Parim abimees ..""Miljonäri salavõrgutus""Sinagi võid ravida. Bioenergia ja..""Look Away (U.S. Civil War #1)""Hotelli vastuvõtt""Ahoi, kauboi! Väike laulu- ja jut.."
81 tk kogusumma: 661,70 EUR

Teema: Kudumine
Pealkiri: Kindad, mütsid, sokid & sallid
Autor(id): Anita Gunnars
Kujundaja: Lehn-Lindkvist


Kirjastus: Sinisukk
Linn: Tallinn
Aasta: 2001
Originaalkeel: rootsi keel
Tõlkija: Kadri Papp
ISBN: 9985733703
Lehekülgi: 64

Seisukord: normaalses seisukorras raamat

Mõõdud: 200 × 272 mm
Suurus: suures formaadis, kõvade kaantega

Sisu:
Moekad valmisrõivad on vahvad, kuid kindlasti ei suuda need võistelda kõrgekvaliteedilisest lüngast kootud ja hästiistuvate omakootud kinnaste, sokkide, mütside ja sallidega. Käsitsi kudumise eeliseks on ka see, et ise saab valida nii värve kui mustrei. Põhjamaade käsitööpärand pakub traditsiooniliste kaunite mustrivalikute kõrval ka puhtpraktilisi leide: näiteks kahekordse koepinnaga kudumeid, mis on niihästi kaunid kui ka soojad.
Selle raamatu abil õpid kuduma nii tavalise kui kahekordse koepinnaga kindaid, sokke salle ja mütse lastele ning täiskasvanutele. Sissejuhatavas osas on toodud juhiseid lõnga valmiseks, silmuste loomiseks ja kudumiseks. Saad ka teada, kuidas kududa erinevaid pöidlakiile ja kaanaosi ning kuidas kahandada ja tööd lõpetada.
Diagrammide järgi kootava 33 mudeli hulgast leiad näiteks klassikalise kiivermütsi, spiraalselt kootud kindad või alpalõngast sokid beebi jaoks, värvirõõmsaid tuttmütse, salle, palmikutega bareti ja tähemustrilised kindad ning uuendatava kannaga sokid täiskasvanutele. Raamatus on antud ka kirjeldus kahekordse koepinnaga käpikute, «pirukamüüjakinnaste», sõrmikute ja sokkide kudumiseks.

kudumine, käsitöö

Hind: 15,00 EUR
Kindad, mütsid, sokid & sallid, Anita Gunnars, Sinisukk 2001 | vanaraamat.ee
Kindad, mütsid, sokid & sallid, Anita Gunnars, Sinisukk 2001 | vanaraamat.ee
Kindad, mütsid, sokid & sallid, Anita Gunnars, Sinisukk 2001 | vanaraamat.ee
Kindad, mütsid, sokid & sallid, Anita Gunnars, Sinisukk 2001 | vanaraamat.ee
Kindad, mütsid, sokid & sallid, Anita Gunnars, Sinisukk 2001 | vanaraamat.ee
Kindad, mütsid, sokid & sallid, Anita Gunnars, Sinisukk 2001 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud