Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
RahalõhnAutor(id): James Hadley Chase
Kujundaja: Heiki Looman
Kirjastus: Katherine
Linn: Tallinn
Aasta: 1994
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Matti Piirimaa
Lehekülgi: 231
Seisukord: kaaned pisut kulunud, sisu korras
Mõõdud: 106 × 165 mm
Suurus: taskuformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 112
«Ma ei soovi teiega sel teemal rääkida!» teatas sherman järsult. «Loomulikult oli see elulise tähtsusega küsimus; vastasel korral poleks ma mingil juhul siia lennanud.»
«Mu kallis Sherman, mulle tundub, et te olete meie kokkuleppe unustanud.» Radnitzi näole kerkis kummaline jäine ilme. «Lubage siis endale meelde tuletada, et summa, mis võimaldab teil Ameerika Ühendriikide presidendiks tõusta, ulatub kolmekümne viie miljoni dollarini. Samuti lubage endale meenutada, et pool sellest rahast kuulub mulle ning ma andsin selle teie käsutusse oma isiklikest vahneditest.»
Radnitz kallutas ennast ettepoole ning äkitselt lõõmatas tema silmades mahasurutud raev.
«Kas te tõesti arvate, et ma kavatsen rahulikult pealt vaadata, kui inimene, kes mulle nii tohutu summa võlgneb, hakkab rumalusi tegema? Rumalusi tegema - see on veel liiga leebelt öeldud. Te toimiste arutult ja häbiväärselt, seades ennast siiatulekuga asjatult suurde ohtu. Kui keegi peaks teid ära tundma; kui mõni närune leheneeger või keegi teine juhtub taipama, kes see valepassiga reisija tegelikult on, siis kaotate täielikult ja igaveseks lootuse saada Ühendriikide presidendiks, aga mina jään oma rahast ilma. Mina lubasin, et teen teid presidendiks, teie omakorda tõotasite mulle Arcadia kõrgtammi ehitamise lepingu. Ja nüüd viibite nii naeruväärselt maskeerituna siin - Pariisis!»
Originaali pealkiri: Whiff of money
Märksõnad:
inglise ilukirjandus
kriminaalromaanid
Hind:
3,50 EURTeema
Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:
Philip MacDonald, Valge vares,
Eesti raamat, 1995, hind: 4,00 eurot
David Baldacci, Geniaalsed koodid,
Ersen, 2008, hind: 8,00 eurot
Eugen Ovidiu Chirovici, Peeglite raamat,
Tänapäev, 2017, hind: 5,00 eurot
Agatha Christie, Poirot Oriendis. Kolm lugu,
Varrak, 2007, hind: 12,00 eurot
Sam Bourne, Viimane testament,
Ersen, 2007, hind: 15,00 eurot
Anders de la Motte, MemoRandom,
Tänapäev, 2014, hind: 5,00 eurot
Eeva Tenhunen, Mustad kalad,
Eesti Raamat, 1997, hind: 7,00 eurot
Agatha Christie, Hollow häärber,
Elmatar, 2000, hind: 10,00 eurot
Dick Francis, Sissemurdmine,
Varrak, 2000, hind: 8,00 eurot
Katrin Pauts, Hull hobune,
Varrak, 2018, hind: 20,00 eurot
Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3697 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!