Kas kõik on juhus?, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kas kõik on juhus?, Stefan Klein, Varrak 2007 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Hingepagu. Kaljo Raidi romaan""Rakenduspedagoogika õpik""Pikker 1988/2""Sissejuhatus poliitikasse I""Kaitstud mehed""Lepavere mõis""Viron Historia. Eesti ajalugu""Päkapikkude aastaajad""Tervenemine vaimu läbi""Krokodill Gena ja teised muinasjut..""Mineviku jahil""Autode korrosioon ja selle tõrje""Tarzan ja sipelginimesed""Ahvatlevad kanaroad""Filosoofiline sõnaraamat""Mina olin siin. 1. osa. Esimene ar..""O. W. Masing ja kaasaegsed""Charlotte Löwensköld""Roheline roos""Karud saavad aru""Asja huvides""Metsatarga ravimtaimed. Kodused re..""Sild sinna ja tagasi. Bridge to Be..""Давайте работать! Ð..""Viiskümmend halli varjundit""Krokodillilind""Luulet""Kilpkonn üheks päevaks""Tallinn. Burg und Schloss Toompea...""Sitzungsberichte der Gelehrten Est..""Tänukiri""Keemia ülesanded XI klassile""Doktor Meerikese ja Ponts-Ontsu im..""(Linna)kirjanduslikud uitamised Ta..""Depressioon""Grammar is easy! Lihtne inglise ke..""Õigus vaikida""Tilda ja tolmuingel""Toimetulek iseendaga. Kakskümmend..""Täiuslik tervis""Peotäis põrmu""Aednik""Taani prints Hamlet, nuhk. Üks pi..""Mina, mina, mina...""Parem kui kaneelisai""Mitte sellest maailmast. Asjadest,..""Varjupaiganaga""Jakobson on surnud! A. Kitzbergi, ..""Grammar is easy! Lihtne inglise ke..""Veritasu""Laps ja võrgustikutöö""Ühistu probleeme ja uurimusi VI /..""Kevad õues ja toas + CD""Eesti kultuuri ajalugu. Lühiülev..""Beebimassaaž võhikutele""Estonia: Paradise without Palm Tre..""Kutsutud ja seatud. Ühe hingekarj..""Inimlik komöödia: stseenid Parii..""Kadunud sümbol""Ökoloogialeksikon. Loodusteadusli..""Fantastiline tüdruk (jutustus)""Otsingult avastusele. Loomevõime ..""Eesti Teaduste Akadeemia liikmesko..""Füüsika X klassile. 2. osa. Mole..""Talv. Toimetulekukooli II kooliast..""Metsakiisu, armutu murdja""Põhjala ristisõjad""Väikses linnas""Roosa Ritsikas""Paljajalu""Sordiaretus ja seemnekasvatus""Stalini genotsiidid""Naanu ema tütred""Žerminaal. Europeia sari""Põletikulise reuma looduslikud ra..""Käomuna. Spiooni jälitamine arvu..""Slovaki muinasjutte. Saja rahva lo..""Nägin tonti jaamas. Parapsühholo..""Tähevalgusega maailmas""Juhan Luiga ja vene küsimus""Vaikinud kõnemees""Mu salajane elu""NYYD-muusika. Uued helid Klassikar..""Pedagoogide tugisüsteem""Prantsuse keel - minu rõõm. Õpi..""Kolm jõulusoovi. Sari Harlequin""Surmahotell 1""Kasse täis linn""Reaalne elu""Värvi-piltide vees. Kujusid""Käed""B. G. Forselius ja koolmeistrite e..""Unenäoliiv""Tähesadu apelsinipuul""Matemaatikaolümpiaadid Eesti NSV-..""Sirge säär sukas roosas""Kingin sulle tervist. Imed elust e.."
97 tk kogusumma: 788,07 EUR

Teema: Eneseabi
Pealkiri: Kas kõik on juhus?
Autor(id): Stefan Klein
Kujundaja: Felix Oldewage


Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2007
Originaalkeel: saksa keelest
Tõlkija: Krista Räni
ISBN: 9789985313923
Lehekülgi: 390

Seisukord: kohati kulunud kaaned, kaaned üle kiletatud, raamatukogust kustutatud eksemplar, sisu normaalses korras
Suurus: tava formaadis, kõvade kaantega

Sisu:
Jõud, mis määrab meie elu

See raamat on põnevam kui nii mõnigi romaan. Autor teeb meile ühtaegu haaraval ja tõsiseltvõetaval moel selgeks, kuidas on võimalik paremini ära kasutada võimalusi, mida pakub ettenägematus. Me võime püüda end kaose eest kaitsta, kuid juhusest meil pääsu pole. Tundub, et meie üha ebaülevaatlikumas maailmas on elu muutumas juhuse mängukanniks.
Biofüüsiku haridusega Stefan Klein, kelle eelmisest teosest „Õnne saladus„ (e.k 2004) on saanud rahvusvaheline bestseller, selgitab nüüd uusimatele uurimustele toetudes, mis on juhus, kuidas ta tekib – ning miks on meie ajju nii tugevalt programmeeritud usk saatusesse, kõrgemasse ettemääratusse. Me vajame oma elus juhuseid, ehkki kõik see, mida ei ole võimalik planeerida, tekitab meis ka hirmu. Kleini uus raamat õpetab, kuidas juhusega sõbraks saada. „Ainult tänu juhusele sünnib maailmas midagi uut," väidab autor. Ja lisab: „Inimesest, kes juhuse oma ellu lubab, võib saada tõeline õnneseen".

Hind: 15,00 EUR
Kas kõik on juhus?, Stefan Klein, Varrak 2007 | vanaraamat.ee
Kas kõik on juhus?, Stefan Klein, Varrak 2007 | vanaraamat.ee
Kas kõik on juhus?, Stefan Klein, Varrak 2007 | vanaraamat.ee
Kas kõik on juhus?, Stefan Klein, Varrak 2007 | vanaraamat.ee
Kas kõik on juhus?, Stefan Klein, Varrak 2007 | vanaraamat.ee
Kas kõik on juhus?, Stefan Klein, Varrak 2007 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud