Teema: Eesti luule
Pealkiri:
TiivavaluAutor(id): Indrek Hirv
Kujundaja: Andres Rõhu
Kirjastus: Ilmamaa
Linn: Tartu
Aasta: 2012
Originaalkeel:
ISBN: 9789985774601
Lehekülgi: 120
Seisukord: normaalses korras raamat, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 124 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis pehmete kaantega
Sisu:
Kolme tsüklisse („Seitse laulu“, „Linnuprii“ ja „Veel kolm laulu“) lennanud laulude, üteluste, salmide, mõtiskluste, nentimiste, märkamiste jne. kogumik pakub lugejale Indrek Hirve kargemat loomet.
Raamatut iseloomustab poeetiline konkreetsus. „Pisikese elu“ väikesed sümbolid ja tundetähised avarduvad järsku silmapiirini ulatuvate vaadeteni nagu kitsalt metsarajalt põldude vahele ära keerates või hämarast trepikojast linnaväljakule astudes. Hingeülendav, ehk jõulueelnegi helendus hakkab kumama läbi luuleraamidesse valatud kujunditeilma.
Kujunduses on kasutatud Toomas Kalve fotosid.
Raamatu väljaandmist on toetanud Eesti Kultuurkapital.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Tiivavalu, Indrek Hirv, Ilmamaa 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Eesti luule alla viimati lisatud:
Virve Osila, Noppeid. Luuletused, mõtisklused, elupildid, arvamused, sahtlisalmid,
Virve Osila, 2022, hind: 24,00 eurot
Heiti Talvik; koostanud Karl Muru, Luuletused,
Eesti Raamat, 1988, hind: 5,00 eurot
Peep Ilmet, Tuulekanne,
Eesti Raamat, 1980, hind: 2,50 eurot
Jaan Kross, Lauljad laevavööridel,
Eesti Raamat, 1966, hind: 3,00 eurot
Betti Alver, Tähetund. Valik luuletusi ja poeeme,
Eesti Raamat, 1966, hind: 10,00 eurot
Jaan Tooming, Huum. Luule ja lausumised 1975-2005,
Ilmamaa, 2006, hind: 4,00 eurot
Jüri Üdi (Juhan Viiding), Detsember,
Eesti Raamat, 1971, hind: 6,60 eurot
Andrus Rootsmäe, Ärakäija saaga,
Elmatar, 2012, hind: 9,00 eurot
raamatut aitasid koostada: Lauri Lendsalu, Piret Avik, Eelike Virve ja Stina Siem, Armastusest ju räägitakse. Valik luuletusi. Tugikeskus Juks luuleringis loodud luuletused aastatest 2017-2019,
Tugikeskus Juks, 2019, hind: 8,00 eurot
Marie Under. Koostanud Paul-Eerik Rummo, Mu süda laulab. Luuletusi kolmeteistkümnest kogust,
Eesti Raamat, 1984, hind: 10,00 eurot
Eesti luule all on 3152 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!