Seitse wenda Romaan, Aleksis Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Seitse wenda. Romaan, Aleksis Kiwi (Aleksis Kivi), Eesti Kirjanduse Seltsi Koolikirjanduse toimkond 1924 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Saksa-eesti sõnaraamat. Deutsch-e..""Vaimuhaiguse müüt""TEA entsüklopeedia. 1. köide A-A..""White Crow""Мордовские послов..""Uusaeg. Ajaloo õpik 8. klassile. ..""Wahesaare Willem""Pesakast""Akadeemia 2014/4""Tähevalgusega maailmas""Timur ja tema meeskond. Alfred Reb..""Ajutine proua Marchetti""Ilm teeb ilma 12 kuud. Laste väik..""Ajastult ajastule""Ornamendid. Igapäevane värvitera..""Agatha Christie' mõistatus""Lihtne""Edu ja elurõõm I anne. (Success ..""Eesti keele töövihik 3. klass. I..""Töösuhteid reguleerivad õigusak..""Isahiir Hubert mõõdab ridu""Saaremaa""Lood lastele""Tuulehoog jõel""Lukas, Luurih ja Lonkav Linn""Härra Fox""Kaos, armastus ja lapsehoidmine""Unistuste aeg""Vaid üks pilk""Kõrvaltegelased""Parson Harding's Daughter""Casino Royale""Tõde ei põle tuleski. Ühe eesti..""Eelarvamuste ja traditsioonide kü..""Tegelik küülikute kasvatamine""Kas nad lahkusid Moskva rongiga? 1..""Õde-vennad""Mu aknad on puust ja seinad paista..""Ära iial kaota armastust""Elupäästjad""Must muinasjutt""Jäise ratsu turjal""Kuldsel elukoidikul""Porthose poeg""Mõistmaks, kes ma olen""Nutikas toitumine. Murranguline me..""Imesõrmus""Keegi laadaline""Pikk-Kõrva unenäod (lühijutt)""Puuingel""Surmale määratud""Kallid generatsioonid""The Turning Point""Venemaa tsaarinnad (1547–1918)""20 AASTAT UUT EESTIT I osa. Valimi..""Koer Reede""Maailma otsa! Kaks jutustust""Naistelehe nipiraamat 2020/146 apr..""Vikerkaar 1987/2""Jeeriku pasunad""Inimese kapike""Sküüdi aarete otsinguil""Väikesed eluruumid""Setu netu""The Will""Must mägi""Sõnasööja""Džässiimprovisatsiooni praktilin..""Merimehel on oma seadus""Mis on isemajandamine""Tantsijanna""Armsad loomalapsed""Hasso Krulli mõistatus""Rahvapärane arhitektuur""Minu kaks kodumaad. Laste lood elu..""Strateegiline juhtimine""Jõuluvana. Raamat Jõuluvana ja p..""Normaalsed inimesed""Vana postkaart nr. 3""Teadustegevuse institutsionaliseer..""Ingel ja idioot""Processivity of cellulases and chi..""Ruusmäest Ruusmäele [noorsoonäi..""Kuninglikud armastuslood""Joonestaja käsiraamat. Kasutamise..""Kohalikul söödabaasil põhinevai..""Ülevaade vene kirjandusest""Oktoobrituul I (Igavesed eestlased..""The Late Revolution""Kuidas päästa suhet. Loobuda võ..""Laulge kaasa! 46""Minustki võib saada osav jalgpall..""Kõrbed""Aeglus""Tiina ja Tarmo lood""Häid mõtteid kevadiseks meisterd..""Polüglottidest armastajad""Sinine ingel""Võõra surm""Elukulg""Eesti omariikluse arengust. Dokume.."
101 tk kogusumma: 866,56 EUR

Teema: Väliskirjanike novellid ja jutud
Pealkiri: Seitse wenda. Romaan
Autor(id): Aleksis Kiwi (Aleksis Kivi)

Kirjastus: Eesti Kirjanduse Seltsi Koolikirjanduse toimkond
Linn: Tartu
Aasta: 1924
Originaalkeel: soome keel
Tõlkija: Friedebert Tuglas
Lehekülgi: 479
Sari: Noorsoo kirjavara. Eesti Kirjanduse Seltsi koolikirjanduse toimkond 66

Seisukord: kaaned ja lehed kohati kulunud, lehenurgad pisut määrdunud, raamatukoguköites
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
Tekst gooti kirjas.

Aleksis Kivi (1834-1872) - ühe kurvema elulooga soome kirjanikke - rajas soome näitekirjanduse, kirjutades nii draamasid kui komöödiaid, nii romantilises kui realistlikus laadis. Ta «Seitse venda» oli peaaegu esimene romaan soome keeles (K. J. Gummeruse »Ülemad ja alamad» ilmus Kivi romaaniga ühel ajal). Suurt edusammu märgivad ka tema luuletused.
Romaanil «Seitse venda» on Kivi loomingus kõige suurem tähtsus. See on teos, mis Kivile mitte üksnes soome, vaid ka maailmakirjanduses ta väärtuse annab.

Romaan ilmus 1870. a., kuid esimesed kavatsused tärkasid autoril juba kümmekond aastat varem. Teos oli kavatsetud esialgu näidendina, mis selgitab ta dialoogide dramaatilist kuju.
Romaani sisuks on seitsme häme venna elukäik, kes pärast vanemate surma oma ümbrusega vastuollu satuvad ja kodutalust metsadesse põgenevad, kus kümme aastat esiti küttidena ja pärast põlluharijatena elavad, et siis ühiskonnaga jälle leppida ning endisse elukohta tagasi tulla. See on suur kultuuriajalooline läbilõige Soome külaühiskonnast sada aastat tagasi, kõigi selle sotsiaalsete tüüpidega, alates kirikhärradest, mõisnikest ja ametnikest ning lõpetades talumeeste, saunikute ja vallavaestega.

Originaali pealkiri Seitsemän veljestä. Eesti keeles

Märksõnad
soome
ilukirjandus
romaanid
Noorsoo kirjawara : maailmakirjanduse seeria / Eesti Kirjanduse Seltsi koolikirjanduse toimkond ; nr. 66
Noorsoo kirjavara ; nr. 66
Seitse venda : romaan

Hind: 8,00 EUR
Teema Väliskirjanike novellid ja jutud alla viimati lisatud:

Mihhail Veller, Nevski prospekti legendid,
Fontes, 2005, hind: 11,00 eurot

François René de Chateaubriand, René. Viimse Abencerraje seiklused. Klassikalised lood,
Eesti Raamat, 1974, hind: 3,50 eurot

Washington Irving, Kolm Ameerika juttu. Klassikalised lood,
Eesti Raamat, 1992, hind: 5,00 eurot

Oscar Wilde; Koostanud ja eessõna: Lauri Leesi, Õnnelik prints. Granaatõuntest maja. Europeia sari,
Perioodika, 1990, hind: 7,70 eurot

Leena Krohn, Matemaatilised olendid ehk jagatud unenäod,
Eesti Päevaleht, 2008, hind: 9,00 eurot

Fjodor Dostojevski, Kole anekdoot,
Eesti Raamat, 1989, hind: 8,00 eurot

Anton Tšehhov, Valik novelle. Kajakas,
Eesti Raamat, 1968, hind: 11,00 eurot

Ivan Turgenev, Jutustused,
Eesti Raamat, 1966, hind: 6,00 eurot

Katherine Mansfield, Aiapidu,
Eesti Raamat, 2007, hind: 6,00 eurot

Robert Louis Stevenson, Kummaline lugu Dr. Jekyllist ja Mr. Hydeist. Klassikalised lood,
Eesti Raamat, 1981, hind: 5,00 eurot



Väliskirjanike novellid ja jutud all on 220 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Seitse wenda. Romaan, Aleksis Kiwi (Aleksis Kivi), Eesti Kirjanduse Seltsi Koolikirjanduse toimkond 1924 | vanaraamat.ee
Seitse wenda. Romaan, Aleksis Kiwi (Aleksis Kivi), Eesti Kirjanduse Seltsi Koolikirjanduse toimkond 1924 | vanaraamat.ee
Seitse wenda. Romaan, Aleksis Kiwi (Aleksis Kivi), Eesti Kirjanduse Seltsi Koolikirjanduse toimkond 1924 | vanaraamat.ee
Seitse wenda. Romaan, Aleksis Kiwi (Aleksis Kivi), Eesti Kirjanduse Seltsi Koolikirjanduse toimkond 1924 | vanaraamat.ee
Seitse wenda. Romaan, Aleksis Kiwi (Aleksis Kivi), Eesti Kirjanduse Seltsi Koolikirjanduse toimkond 1924 | vanaraamat.ee
Seitse wenda. Romaan, Aleksis Kiwi (Aleksis Kivi), Eesti Kirjanduse Seltsi Koolikirjanduse toimkond 1924 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud