Kindad, mütsid, sokid & Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kindad, mütsid, sokid & sallid, Anita Gunnars, Sinisukk 2001 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"202 majandustehingut raamatupidami..""Tormipäev""Kõige etem mees""Vastuvõtt ilma järjekorrata""Laulab Georg Ots""Unistuste aeg""24 tundi""Mullaketraja""Tõlgina kahe maailma vahel""Kolmandad mäed. Novell""Sünged paigad""Uurali keelte ajaloolise foneetika..""Punane ja must. XIX sajandi krooni..""Ilus lapsuke. Sari Harlequin""Barankini fantaasiad""Reeglid määrab armastus""7-päevane Hay dieet""Винтовки и автомат..""Vait olla ja edasi teenida""Juhtum Vaiksel tänaval (jutustus)""Džinnide linn""Peaarst mängib saatust. Õnnetuid..""Kirjad noorele luuletajale. Luulet..""Mittesalajased toimikud""Paabulinnurakend""Kuninganna õuedaam""Varga päevik""Emotsioonide psühholoogia""Roni seikkailee Tallinnassa""Haldjad ja nõiad""Nupula. Matemaatika ja füüsika Ã..""Põud""Vere jooks""Praktiline ungari keele grammatika""Iidsete aegade lood. Ajalooline ro..""Tiivulised värsiread""Mackenzie mäng""Nagu võilill tuules. Jüri Vlasso..""Enesetapuklubi""Sovetistan""Fanchette (jutustus)""Tormiõde. Ally lugu. Seitse õde ..""Sügavtrükitehnikad""Hercolubus ehk Punane planeet""Tervenda iseennast. Mõista haigus..""Pühitsedes vaikust""Eesti NSV 25-aastane""Must klaasmaja""Salapiirituse vedu Eestist Soome 1..""Viru jalaväepataljon. 4. Eesti Ra..""Tundmatu mehe elu""Tuhkatriinu (luuletused)""Punane terror ja Läänemaa VI. To..""Elu hinnaga (jutustusi eesti töö..""Gorki park""Ühe mehe naised""Prints Caspian""Pariisis peidus""Paradiisist tuli torm""Surija üksildusest. Esseed""Sinilind. Prantsuse muinasjutte. M..""The Dirt: Confessions of the World..""Argentiinlase voodis""Päike on ju samuti täht""Sigtuna väravad. Juturaamat""Verikotkas""Kahe palee vahel""Tuli sinu käes""Igatsus""Tõe valguses. Graali sõnum I""Hallikirju karvakera""Vennad Lautensackid (romaan)""Unemuusika. 1998-2006""Kassapidaja katsumused""Kas tunned jõudu?""Keskpäevanaine""Minu süda ja teised mustad augud""Kummaline redel ja teised jutud""Golem ja teisi juudi legende ja lu..""Kuidas elaksid?""Smaragdsilma saladus""Anna lood""Noor progeja. Üksikasjalik progra..""Eesti teadlased paguluses""Ütsik täht. Võõral maal kirjut..""Auga kaubitsejad""Eestile mõeldes""Kaugel ära. Lapssõduri mälestus..""Voonakeste vaikimine. Eesti Päeva..""Wild Irise mäeseljak""Elu, armastan sind""Kodutohter 1991/2""Laaneteedel""Lumivalgeke ja seitse pöialpoissi"
94 tk kogusumma: 831,00 EUR

Teema: Kudumine
Pealkiri: Kindad, mütsid, sokid & sallid
Autor(id): Anita Gunnars
Kujundaja: Lehn-Lindkvist


Kirjastus: Sinisukk
Linn: Tallinn
Aasta: 2001
Originaalkeel: rootsi keel
Tõlkija: Kadri Papp
ISBN: 9985733703
Lehekülgi: 64

Seisukord: kaaned pisut kulunud, sisu korras, raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega

Mõõdud: 200 × 272 mm
Suurus: suures formaadis, kõvade kaantega

Sisu:
Moekad valmisrõivad on vahvad, kuid kindlasti ei suuda need võistelda kõrgekvaliteedilisest lüngast kootud ja hästiistuvate omakootud kinnaste, sokkide, mütside ja sallidega. Käsitsi kudumise eeliseks on ka see, et ise saab valida nii värve kui mustrei. Põhjamaade käsitööpärand pakub traditsiooniliste kaunite mustrivalikute kõrval ka puhtpraktilisi leide: näiteks kahekordse koepinnaga kudumeid, mis on niihästi kaunid kui ka soojad.
Selle raamatu abil õpid kuduma nii tavalise kui kahekordse koepinnaga kindaid, sokke salle ja mütse lastele ning täiskasvanutele. Sissejuhatavas osas on toodud juhiseid lõnga valmiseks, silmuste loomiseks ja kudumiseks. Saad ka teada, kuidas kududa erinevaid pöidlakiile ja kaanaosi ning kuidas kahandada ja tööd lõpetada.
Diagrammide järgi kootava 33 mudeli hulgast leiad näiteks klassikalise kiivermütsi, spiraalselt kootud kindad või alpalõngast sokid beebi jaoks, värvirõõmsaid tuttmütse, salle, palmikutega bareti ja tähemustrilised kindad ning uuendatava kannaga sokid täiskasvanutele. Raamatus on antud ka kirjeldus kahekordse koepinnaga käpikute, «pirukamüüjakinnaste», sõrmikute ja sokkide kudumiseks.

kudumine, käsitöö

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Otsing autori järgi:

Anita Gunnars, Tikkimine ja pisted,
Varrak, 2006, hind: 17,00 eurot

Anita Gunnars, Mööbli polsterdamine ja riidega katmine,
Sinisukk, 2000

Teema Kudumine alla viimati lisatud:

Liidia Mälksoo, Kangakudumine,
Valgus, 1976, hind: 12,00 eurot

Claire Crompton, Kootud kotid [25 kaunist kotti igaks elujuhtumiks],
Sinisukk, 2008, hind: 10,00 eurot

Claire Hallik, Silmuskudumine,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 11,00 eurot

Leili Reimann, Pitsilised koekirjad,
Valgus, 1986, hind: 8,50 eurot

Eleanor Van Zandt, Kudumise käsiraamat. Lõngad. Vardad. Koekirjad. Kudumistehnikad,
Varrak, 2006, hind: 23,00 eurot

Liivia Kivilo, Kindad,
Mats, 1992, hind: 6,00 eurot

Liivia Kivilo, Sokid,
Mats, 1991, hind: 9,00 eurot

Liivia Kivilo, Silmuskudumine,
Mats, 1991, hind: 3,00 eurot

Tiina Meeri, Kudumisõpetus (1. osa). Soonikkoed. Palmikkoed,
Valgus, 1994, hind: 15,00 eurot

Anu Pink; ajalooline osa: Virve Tuubel, Kudumine IV-IX klass,
Saara Kirjastus, 2002, hind: 20,00 eurot



Kudumine all on 313 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kindad, mütsid, sokid & sallid, Anita Gunnars, Sinisukk 2001 | vanaraamat.ee
Kindad, mütsid, sokid & sallid, Anita Gunnars, Sinisukk 2001 | vanaraamat.ee
Kindad, mütsid, sokid & sallid, Anita Gunnars, Sinisukk 2001 | vanaraamat.ee
Kindad, mütsid, sokid & sallid, Anita Gunnars, Sinisukk 2001 | vanaraamat.ee
Kindad, mütsid, sokid & sallid, Anita Gunnars, Sinisukk 2001 | vanaraamat.ee
Kindad, mütsid, sokid & sallid, Anita Gunnars, Sinisukk 2001 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud