Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Charlotte StreetAutor(id): Danny Wallace
Kujundaja: Villu Koskaru
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Liisi Tagel
ISBN: 9789949271665
Lehekülgi: 452
Seisukord: normaalses seisukorras
Mõõdud: 150 × 220 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 008
Jason Priestley on pisut üle kolmekümnene Londoni ajakirjanik, kellel on korraga liiga palju muresid. Endine tüdruksõber teatab kihlusest ja Jason kirjutab purjus peaga tema Facebooki lehele kommentaare, mis järgmisel hommikul ei tundu sugugi kõige mõistlikumad. Ajakirjanikuna peab ta kirjutama üsna küsitava väärtusega lugusid. Tema sõbrad tunduvad elavat mingis oma maailmas, sest neile pakuvad suuremat huvi näiteks Poola juustusordid ja 1980ndate aastate videomängud. Ja loomulikult on ta liiga sageli pidanud seletama, et ta ei ole see Jason Priestley.
Kuid siis toimub saatuslik kohtumine – või vähemasti nii arvab Jason. Ta kohtub tänaval naisega, kes talle hetkeks naeratab ja sõidab taksoga minema. Jason ei tea temast mitte midagi, kuid tema kätte jääb naise ühekordne fotoaparaat, milles olevate fotode alusel hakkab ta tundmatut otsima. «Charlotte Street« on võrratult tempokas ja naljakas raamat kolmekümnendates eluaastates inimeste otsingutest ja saatustest.
Danny Wallace (snd 1976) on briti kirjanik ja telesaatejuht. Tema varasema raamatu «Kõigele «Jah»» põhjal valmis 2008. aastal samanimeline film. «Charlotte Streeti« tõlkeõigused müüdi juba enne raamatu ilmumist paarikümnesse keelde ning selle põhjal tehakse ka film.
Originaali pealkiri Charlotte Street. Eesti keeles
Märksõnad:
inglise
ilukirjandus
romaanid
Hind:
5,00 EURTeema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Alice Hoffman, Igapäevane nõiakunst,
Varrak, 2016, hind: 10,00 eurot
Kurt Vonnegut, Tšempionide eine,
Eesti Raamat, 1978, hind: 3,50 eurot
Herman Melville, Moby Dick,
Eesti Raamat, 1974, hind: 7,00 eurot
Fjodor Dostojevski, Kuritöö ja karistus,
Eesti Raamat, 1987, hind: 14,00 eurot
Lev Tolstoi, Sõda ja rahu III ja IV raamat,
Varrak, 2016, hind: 22,00 eurot
Cécile Huguenin, Mangode hooaeg,
Kunst, 2016, hind: 10,00 eurot
Erich Maria Remarque, Arc de Triomphe,
Eesti Raamat, 1975, hind: 4,00 eurot
Paulo Coelho, Üksteist minutit (11 minutit),
Pilgrim, 2004, hind: 9,00 eurot
Hermann Hesse, Gertrud,
Monokkel, 1997, hind: 6,00 eurot
Margaret Craven, Öökull huikas mind,
Kupar, 1991, hind: 4,50 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6965 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!