Napakad jutud, Henno Käo, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Napakad jutud, Henno Käo, Ilo 2003 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.

Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri: Napakad jutud
Autor(id): Henno Käo

Kirjastus: Ilo
Linn: Tallinn
Aasta: 2003
Originaalkeel:
ISBN: 9985574605
Lehekülgi: 96

Seisukord: pisut kulunud kaaned, pisut määrdunud lehed, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras

Mõõdud: 142 × 223
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 318

Henno Käo uus raamat on mõeldud küll lastele, aga kindlasti pakub see äratundmisrõõmu ka täiskasvanutele, sest sisaldab hulganisti vaimukaid vihjeid meie tänasele elu-olule. Autor ise nimetab «Napakaid jutte» maailma esimeseks postpõdernistlikuks raamatuks. Raamatu tegevuspaigaks on mets ja tegelasteks metsaelanikud. Metsas elab igat masti loomi ja linde, aga seal liigub ka muid olendeid, nagu näiteks Punamatsike, mobla ja lukuauk. Juttude peategelaseks on aga omnibuul, kelle kohta ei tea isegi autor, kuidas ta välja näeb. Ometi on ta olemas ja temaga juhtub kõiksugu veidraid asju. Mõned jutud on naljakad, teised jälle kurvad. Henno Käo on nende kõrvale joonistanud ka värvikad pildid.

Illustratsioonid Henno Käo

Hind: 7,00 EUR
Teema Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid alla viimati lisatud:

Aimeé Beekman, Päästekoer Walter,
TEA Kirjastus, 2009, hind: 4,00 eurot

Elar Kuus, Verevennad,
Eesti Raamat, 1986, hind: 1,80 eurot

Mari Saat, Mina ise,
Eesti Raamat, 1988, hind: 2,00 eurot

Eno Raud, Sipsik,
Eesti Raamat, 1987, hind: 7,00 eurot

Markus Saksatamm, Banaan, jääpurikas ja hädaldaja kastan,
Tänapäev, 2018, hind: 13,00 eurot

Koostanud: Pille Kippar, Tere, tere, tiipajalga! Eesti loomamuinasjutte. Muinaslugusid kogu maailmast,
Kunst, 1976, hind: 3,70 eurot

Uno Leies, Tipp ja Täpp,
TEA Kirjastus, 2016, hind: 15,00 eurot

Helen Eikla, Sennahoi ja Nurrnopsu. Üks põhjamaa lugu,
Papalloona Print, 2017, hind: 12,00 eurot

Kadri Lepp, Poiss, kes tahtis põgeneda,
Tänapäev, 2016, hind: 12,00 eurot

Helen Käit, Janne ja Joosep 2. Lohe needus,
Randvelt Kirjastus, 2014, hind: 6,00 eurot



Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid all on 3757 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Napakad jutud, Henno Käo, Ilo 2003 | vanaraamat.ee
Napakad jutud, Henno Käo, Ilo 2003 | vanaraamat.ee
Napakad jutud, Henno Käo, Ilo 2003 | vanaraamat.ee
Napakad jutud, Henno Käo, Ilo 2003 | vanaraamat.ee
Napakad jutud, Henno Käo, Ilo 2003 | vanaraamat.ee
Napakad jutud, Henno Käo, Ilo 2003 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud