100 teadlast, kes muutsid Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! 100 teadlast, kes muutsid maailma, Jon Balchin, Ersen 2008 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Mängukannide jõuluöö""Mõrv septembris""Hispaania saapad ja silmad""Laulge kaasa! 6""Abielurikkuja""Hei, kaunitar!""100 vaatamisväärsust""Keemilised taimekaitsevahendid ja ..""Klaabu (inglise keeles)""Sünnist esimese sammuni""Külma õhtu joogid""Kangakudumine""Raimond Valgre""Stalini tütar""Ela. Armasta. Naera. Anna.""Ennustamiskunst algajatele. Kuidas..""Ajalehe anatoomia""Sündinud muutuma""Omavalitsusliidri käsiraamat""Beckhamid""Ristsõna""Euroopas väärtustatud elupaigad ..""Farbige Gemäldereproduktionen. Al..""Et lill ei närtsiks. Nõuandeid l..""Скок-поскок. Альбо..""August Maramaa aeg""Vene muinasjutte. Saja rahva lood""Kodukiri 2008/6""Kõrgekvaliteedilised madalsagedus..""Laulge kaasa! 25""Maailma ja inimese loomine""Päikesemärgid""Kodus targalt talita. Nippe ja nõ..""Poliitiline ökonoomia. Populaarne..""Vikerkaar 1989/8""Vaikuse tähtkuju""Katharine Hepburn. Elulugu""Ameerika snaiper""Laule""Imesõrmus""Eesti kool - juured ja tänapäev...""Justin Bieber""Romaanijõe forsseerimine""Kristallimaatriksid""Elu on sihuke. Такова жиз..""Mäng tulega""Teadmiseks kõigile (dieettoidust)""Hitleri naised ja Marlene""Lydia Koidula. Lühimonograafia""Polüfooniline karneval""Vegard Ulvang""Kurjus""Inimene ja kodu. Kodu-uurimise aja..""Laulge kaasa! 58""Akadeemia 2014/2""Puit- ja plastmasskonstruktsioonid""Söödav iluaed""Maakodu""Montgomery""Kuningas Lembitu elu""Emand kaseladvas""Luik""Looming 1979/6""Janu ja igatsus""Täiuslik kodu [kodukujundus 21. s..""Natašad. Inimkaubandus tänapäev..""Meie repertuaar 1962/12""Toomas Linnupoeg""Vaikiv maa""Tapke lotomängija""1941-1945 langenud Eesti ohvitseri..""Kaunis Eesti kodu 2007""Ämmaemand"
73 tk kogusumma: 528,00 EUR

Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri: 100 teadlast, kes muutsid maailma
Autor(id): Jon Balchin

Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2008
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Mari Ollino
ISBN: 9789949126408
Lehekülgi: 213

Seisukord: kohati kulunud kaaned, kaaned üle kiletatud, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras

Mõõdud: 170 × 240 mm
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvade kaantega

Sisu:
«Kui ma nägin kaugemale kui teised,» ütles Sir Isaac Newton, «siis sellepärast, et ma seisin hiiglaste õlgadel.»
See raamat tutvustab sadat sellist hiiglast ning vaatleb nende saavutusi. Need mehed ja naised, kellesse sageli suhtuti äärmise skeptitsismi või millegi veel hullemaga, avardasid märkimisväärselt inimteadmiste piire. Raamat sisaldab mitmeid teadusvaldkondi, Koperniku ja Galileo kosmoloogiast Hippokratese ja Galeni meditsiiniliste revolutsioonideni. Esindatud on füüsika, bioloogia, keemia ja geneetika.
Raamat kõneleb ideedest, mis on vorminud tänapäeva maailma ning mis muudavad tulevikku.


Variantpealkiri Sada teadlast, kes muutsid maailma
Originaali pealkiri Science. 100 scientists who changed the world. Eesti keeles

Märksõnad
teadlased
teadusajalugu
teaduslikud avastused
loodusteadlased
loodusteadused
teadlased
teadusajalugu
teaduslikud avastused
biograafiad
teatmikud

Hind: 12,00 EUR
Otsing autori järgi:

Jon Balchin, Silmapiiri vallutades_,
Ersen, 2008, hind: 9,00 eurot

Teema Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:

David Weiss, Alasti tulin ma. Romaan Auguste Rodinist,
Kunst, 1981, hind: 8,00 eurot

Lea Dali Lion, Joonista valgus. See on kõige uue algus,
Pilgrim, 2015, hind: 8,00 eurot

Kalev Päid, Akadeemik Alexander Theodor von Middendorff meile ja meie temast,
Elva Muuseum, 1993, hind: 4,00 eurot

Koostanud: Anu Pallas, Meie jäljed jäävad (1. osa). Eesti ajakirjanike elulood,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 2004, hind: 14,00 eurot

Vello Lään, Kes on kes? Kes on kus? Kaugete maade eestlased. Lühielulood,
Olion, 2011, hind: 15,00 eurot

Heili Reinart, Õrnad ja tugevad,
Post Factum, 2018, hind: 15,00 eurot

koostanud ja järelsõna: Mari-Ann Karupää, Gustav Wulff-Õis. Muuseum ja pärand,
Gustav Wulff-Õie Muuseum, 2000, hind: 5,00 eurot

Mihkel Raud, Musta pori näkku,
Tammerraamat, 2008, hind: 12,00 eurot

Consuelo de Saint-Exupéry, Roosi mälestused,
Kunst, 2001, hind: 7,00 eurot

Vahur Kersna, Ei jäta elamata,
V. Kersna, 2015, hind: 16,00 eurot



Elulood, memuaarid all on 4444 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
100 teadlast, kes muutsid maailma, Jon Balchin, Ersen 2008 | vanaraamat.ee
100 teadlast, kes muutsid maailma, Jon Balchin, Ersen 2008 | vanaraamat.ee
100 teadlast, kes muutsid maailma, Jon Balchin, Ersen 2008 | vanaraamat.ee
100 teadlast, kes muutsid maailma, Jon Balchin, Ersen 2008 | vanaraamat.ee
100 teadlast, kes muutsid maailma, Jon Balchin, Ersen 2008 | vanaraamat.ee
100 teadlast, kes muutsid maailma, Jon Balchin, Ersen 2008 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud