Üks meist valetab, Karen Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Üks meist valetab, Karen McManus, Eesti Raamat 2019 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 56357 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Suudlusejaht""Unistuste aeg""Kiirustav kahetsus. Mõtteteri""Kuningas Stahhi ajujaht""Akadeemia 1994/7""Ilmastiku mõju tervisele""Saatan võtku""Üleminekuaeg""Elu mitmekesisus""Aisopose valmid""Kuldne limusiin""Hiina astroloogia saladused""Culture and society. Kultuur ja ü..""Akadeemia 2001/6""Dembel 1985, Kabul""Tiivaripsutus""Metsas""Füüsika gümnaasiumile 1. Mehaan..""Küpsetaja käsiraamat""Värvide energia ja värviravi""Tervendaja 2009/8""Tapja pihtimus""Kuritöö ja karistus Tallinna Kun..""Võhivõõras""Veri ja jää""A. Kirjad""Orjavits õitseb""Külmavereliselt. Dokumentaalne ki..""Kurat õrnal lumel""Meie isade isa""Tee Kristuse juurde""Pärast lõppu""Tervendaja 2006/8""Kollane koer""Drenaažitööde mehhaniseerimine...""Roostevaba mõõk""Families Across Cultures: A 30-Nat..""Robespierre""Uju koos uppujatega""Meis kõigis on helgust. Rasketel ..""Meistervarga pärandus""Andke tuld, tosmanid""Saatuse peegelpilt""Parteijuht lahkub surma läbi""Rändur ja kuuvalgus""Hukkunud linnad""Xanadus. Otsimisretk""Millest kõneleb vana taksojuht ku..""Keemiaülesannete lahendamine""Proosa""Pärast sünnitust saledaks. Fitne..""Päikesepiim""Ainult liikmetele""Päike tules""Poolärkvel naise juhtum""Mõttekriips""Loomaaed läve ees""Viikingite avastusretk""Mõmmik""Piinade Aed""Prada paradoks""Erik Haamer ja Kalevipoeg""Püha lehm. Raamat (parema) liha k..""Primavera""Lehtmetsade kasvatamine""Suleline matrjoška""Rob Roy""Mitšman Easy""Rohelise mantli all""Mõrv pereringis""Impulss""Siidimaal. Kojutulek""Ridade vahel""Maamehe pruut""Doktor Simeonsi dieet""Mõõt täis""Kassientsüklopeedia""Füüsika tehnikumidele""Naine, nagu ta seal seisis""Täheke 1980/9""Heas usus""Geograafia gümnaasiumile I. Rahva..""ШКОЛА РУЧНОГО ВЯЗА..""Moemaja sõjas""Kolm lindu""Mänguväljakul""Väike koeraraamat""Kaarist on kasu (NUKK puudub!!!)""Maharadža tütar""Minu universum""Kuidas anda elule mõte""Maagiline ring""Safari-semud""Арт-терапия нарком..""Falk MAXIATLAS Deutschland 2005/20..""Vetelpäästja""Langenscheidts Fremdwörterbuch""Julm ja tavatu. Doktor Kay Scarpet..""Ornamendi kujundamise alustest""Eesti looduse vägi""Seiklus võlulossis""Närviline romanss""Sulnis hellitus. Amory Clay mitu e..""Lilled. 70 zen värvimislehte""Muusikafantoom""Tööstusettevõtete elektriseadme..""Maine hellus""Senni ja Mustuke""Romeo suurelt maanteelt""Трактор ДТ-175С""Keemiahuvilistele anorgaanilisest ..""Minu mina""Neuvosto-Eestin kasvun vuodet""Garneerimine""Kivisüsi""Магические Знаки С..""Näidendid""Tõsilugusid loomadest""Kuu vaatab pealt""Valmistun tööintervjuuks""Monte-Cristo õun""Nero Wolfe. Liiga palju naisi""Pokkeripartii haiga""Romantiku roos""On kurjust päikese all""Otsi linnaloomi!""Düsseldorfi koolkond eesti kunsti..""Juhtimisaparaadi ratsionaliseerimi..""Jahimeeste seas""Lüriidiumivaras""Jumal on armastus""113-nda reisijad""Klaastroon 1: Klaastroon""Operatsioon ''Maiasmokk''""Telliskivisaared""Suhhi Mlõntsi musketärid""Nibelungide laul""AXIS. Loodusentsüklopeedia I-III""Kaalulangetaja kokaraamat. Üle 50..""Sinine varblane"
140 tk kogusumma: 1181,98 EUR

Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri: Üks meist valetab
Autor(id): Karen McManus

Kirjastus: Eesti Raamat
Linn:
Aasta: 2019
Originaalkeel:
Tõlkija: Birgitta Ojamaa
ISBN: 9789949658305
Lehekülgi: 368

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 210x140
Suurus: Pehmekaaneline

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

„Üks meist valetab“ on lugu viiest pärast tunde jäetud noorukist, kellest jäävad ellu neli. Nad kõik on kahtlusalused ja neil kõigil on midagi varjata. Meil kõigil on saladusi, oluline on see, kui kaugele oleme valmis nende varjamiseks minema. Esmaspäeval pärastlõunal jäetakse pärast tunde viis Bayview High keskkooli õpilast. Bronwyn, Aju, on seadnud sihiks Yale’i ülikooli ja ta ei riku mitte kunagi ühtki reeglit. Addy, Kaunitar, on piltilus kooliballide kuninganna. Nate, Kurjategija, on juba narkoäri ajamise eest tingimisi karistada saanud. Cooper, Sportlane, on pesapallistaar. Ja Simon, Heidik, on Bayview High kurikuulsa kuulujuturakenduse looja. Aga Simon ei välju enam kunagi klassiruumist, kuhu ta sisenes. Sest enne, kui aeg täis saab, on Simon surnud. Ning uurijate sõnul ei ole tema surm õnnetusjuhtum. Ta suri esmaspäeval. Teisipäeval oli tal plaanis postitada mahlakaid paljastusi oma klassikaaslaste kohta ja seega on kõik neli tema mõrvas kahtlustatavad. Või on nad hoopis vabaduses viibiva tapja jaoks ideaalsed patuoinad? Sedamööda, kuidas politsei loos selgusele jõuab ja meedia möllab, peavad neli teismelist toime tulema oma valede tagajärgedega ja neid endiselt mängukannina kasutava tundmatu vastasega. Kui nad ei suuda oma erimeelsusi lahendada ja koos tegutseda, satuvad nad otseteed manipuleeriva tapja osavalt punutud võrku. Romaan „Üks meist valetab“ on erinevate tegelaste silmade läbi edasi antud nutika süžeega põnevuslugu, mille lõpplahendus selgub alles viimasel leheküljel. See on midagi enamat kui tempokas krimka – lugu on ühtlasi ka valgustav pilk kooliellu. Karen McManuse debüütromaan ilmus 2017. Tõlkeõigused on müüdud enam neljakümnesse riiki, see on püsinud New York Timesi menukite nimekirjas üle aasta, tõlked on jõudnud menukite nimekirja Suurbritannias, Iirimaal, Saksamaal, Prantsusmaal ja Brasiilias. Loo põhjal on valmimas film. Karen McManuse teine romaan TWO CAN KEEP A SECRET ilmub eesti keeles 2019.

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:

Agatha Christie, Paddington 16.50,
Eesti Raamat, Maaleht, 2023, hind: 11,00 eurot

Shelley Freydont, Jõulueelne mõrvalugu,
Ersen, 2005, hind: 5,00 eurot

Edward Phillips Oppenheim, Mõrvad Monte Carlos,
Eesti raamat, 1997, hind: 3,50 eurot

John le Carré, Spioon, kes pääses külma käest,
Kupar, 1991, hind: 5,00 eurot

A. Conan Doyle, Baskervilleide koer. Jutustused Sherlock Holmesist,
Eesti Raamat, 1973, hind: 7,00 eurot

Agatha Christie, Laip raamatukogutoas,
Katherine, 1991, hind: 5,00 eurot

Rex Stout, Topelt ei kärise,
Elmatar, 2007, hind: 6,00 eurot

Rex Stout, Vaikinud kõnemees,
Elmatar, 2013, hind: 5,00 eurot

Rex Stout, Nero Wolfe. Kummijõuk,
Katherine, 1996, hind: 4,80 eurot

Rex Stout, Uksekell helises. Romaan Nero Wolfeist,
Kuldsulg, 1994, hind: 4,00 eurot



Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3783 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Üks meist valetab, Karen McManus, Eesti Raamat 2019 | vanaraamat.ee
Üks meist valetab, Karen McManus, Eesti Raamat 2019 | vanaraamat.ee
Üks meist valetab, Karen McManus, Eesti Raamat 2019 | vanaraamat.ee
Üks meist valetab, Karen McManus, Eesti Raamat 2019 | vanaraamat.ee
Üks meist valetab, Karen McManus, Eesti Raamat 2019 | vanaraamat.ee
Üks meist valetab, Karen McManus, Eesti Raamat 2019 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud