Teema: Kunstiajalugu
Pealkiri:
Kujutav kunst Tartus 1960. aastatelAutor(id): Mai Levin
Kujundaja: Inga Heamägi
Kirjastus: Tartu Kunstimuuseum
Linn: Tartu
Aasta: 2023
Originaalkeel:
Tõlkija: Peeter Talvistu
ISBN: 9789916993408
Lehekülgi: 256
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 280x215
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
"Kujutav kunst Tartus 1960. aastatel” on mahukas eesti- ja ingliskeelne trükis. Kataloogist leiab kunstiajaloolase ja näituse kuraatori Mai Levini põhjaliku ülevaate Tartu kujutavast kunstist ning hulgaliselt teoste reproduktsioone.
Raamatu on kujundanud Inga Heamägi, tekstid tõlkinud Peeter Talvistu ning keeletoimetuse teinud Anti Saar ja Richard Adang.
Märksõnad:
Tartu Kunstimuuseum
Inga Heamägi
kunstiajalugu
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kujutav kunst Tartus 1960. aastatel, Mai Levin, Tartu Kunstimuuseum 2023Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Otsing autori järgi:
Tekstide autorid: Sirje Helme, Ulrika Jõemägi, Eha Komissarov, Tiina-Mall Kreem, Kersti Kuldna-Türkson, Mai Levin, Grete Nilp, Piret Sepp, Maria-Kristiina Soomre, Eesti Kunstimuuseum 100. Art Museum of Estonia 100,
Eesti Kunstimuuseum, 2019, hind: 49,00 eurot
Koostanud: Mai Levin, Eduard Viiralt. 185 reproduktsiooni,
Kunst, 1985, hind: 19,00 eurot
Mai Levin, Eesti modernism. Peateid ja kõrvalradu,
TEA Kirjastus, 2011, hind: 19,00 eurot
Koostanud Mai Levin; toimetaja Madli Valk, Märt Laarman. 22. II 1896 - 18. IV 1979 [kataloog],
Eesti Kunstimuuseum, 1996, hind: 16,00 eurot
Mai Levin. Toimetanud Aleksandra Murre ja Kerttu Männiste, Alguses olid... Köler ja Weizenberg,
Eesti Kunstimuuseum, 2018, hind: 7,00 eurot
Koostanud: Mai Levin, Mai Lumiste, Lehti Viiroja; toimetanud: Tiiu Viirand, Kunstiteadus. Kunstikriitika (4. osa),
Kunst, 1981, hind: 7,00 eurot
Koostanud: Mai Levin, Mai Lumiste, Lehti Viiroja; toimetanud: Tiiu Viirand, Töid kunstiteaduse ja -kriitika alalt 3,
Kunst, 1980, hind: 7,00 eurot
Koostanud: Anu Allikvee, Tiina-Mall Kreem, Kersti Kuldna, Jüri Kuuskemaa, Mai Levin, Kadi Polli ja Anneli Randla, Kadrioru lossi aarded,
Eesti Kunstimuuseum, 2000, hind: 40,00 eurot
Koostanud Kadi Polli; teksti autorid: Anu Allikvee, Tiina-Mall Kreem, Kersti Kuldna, Jüri Kuuskemaa, Mai Levin, Kadi Polli, Helena Risthein, Kadrioru loss. Väliskunsti muuseum,
Eesti Kunstimuuseum, 2001, hind: 10,00 eurot
Mai Levin, Elmar Kits,
Kunst, 1977, hind: 6,00 eurot
Koostanud: Mai Levin, Eduard Viiralt 1898 - 1954. Näituse kataloog,
Eesti NSV Riiklik Kunstimuuseum, 1976, hind: 6,00 eurot
Koostanud Anu Allikvee ja Mai Levin, Uuritsa, pintsli ja pliiatsiga,
Eesti Kunstimuuseum, 2016, hind: 14,00 eurot
Teema
Kunstiajalugu alla viimati lisatud:
toimetaja Rolf Toman; eestikeelse väljaande toimetajad Ülle Kiivet, Elve Oago, Mall Põldmäe, Epp Saarmann, Barokk. Arhitektuur, skulptuur, maalikunst,
Koolibri, 2008, hind: 50,00 eurot
Robert Cumming, Kunst. Maalid, sklulptuurid, kunstnikud, stiilid, koolkonnad,
Varrak, 2007, hind: 16,00 eurot
Christiane Stukenbrock ja Barbara Töpper, 1000 meistriteost Euroopa maalikunstnikelt 1300 kuni 1850,
Koolibri, 2007, hind: 15,00 eurot
David Piper, Kunstiajalugu,
Varrak, 2006, hind: 45,00 eurot
Jaak Kangilaski, Üldine kunstiajalugu,
Kunst, 2001, hind: 14,00 eurot
Koostanud: Kalju Konsin, Eesti rahvakunst,
Valgus, 1970, hind: 4,00 eurot
Gilda Williams, Kuidas kirjutada kaasaegsest kunstist,
Eesti Kunstiakadeemia Kirjastus, 2017, hind: 15,00 eurot
Boris Bernstein, Kunstiteadus ja kunstikultuur. Artiklite kogumik,
Kunst, 1990, hind: 8,00 eurot
Jaak Kangilaski, Kunstikultuuri ajalugu 11. klassile renessansist impressionismini,
Kunst, 2004, hind: 15,00 eurot
Valli Konsap, Dekoratiivne sepis Tallinna arhitektuuris XVI - XVIII sajandil,
Kunst, 1971, hind: 10,00 eurot
Kunstiajalugu all on 313 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!