Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri:
Robotid ja impeeriumAutor(id): Isaac Asimov
Kirjastus: Fantaasia
Linn:
Aasta: 2010
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Ats Miller
ISBN: 9789949459148
Lehekülgi: 360
Sari: Sündmuste horisont 25
Seisukord: korralik raamat
Mõõdud: 152 × 222 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Sarja "Sündmuste horisont" 25. raamat. Selle raamatu sündmustik on eellugu Asumi-sarja raamatule "Asum ja Maa". Samas on see aga robotite-sarja neljas ja viimane raamat. „Koidu robotite” sündmustest on möödunud kaks sajandit. Auroral on võimul püsinud maalaste suhtes hästi meelestatud doktor Han Fastolfe ja ärksam osa maalastest on asustanud juba sadu planeete. Eelmistest osadest tuntud solarialanna Gladia on jõudnud keskikka. Robotid Daneel Olivaw ja Giskard Reventlov on Gladia omad ja tegelikult jääb nende kanda järjekordse kogu inimkonna eksistentsi ähvardava kriisi lahendamine.
Sündmuste horisont
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Robotid ja impeerium, Isaac Asimov, Fantaasia 2010Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Patricia Cornwell, Julm ja tavatu. Doktor Kay Scarpetta juhtum,
Varrak, 1998, hind: 9,00 eurot
Herta Laipaik, Hauakaevaja lood,
Eesti Raamat, 1991, hind: 7,00 eurot
Jevgeni Tšižov, Tõlge reaalusest,
Tänapäev, 2016, hind: 21,00 eurot
Sayyid Quṭbi; toimetaja Siiri Ombler, teadustoimetaja Helen Geršman, Külapoiss,
Tallinna Ülikool, 2019, hind: 12,00 eurot
Ernst Theodor Amadeus Hoffmann, Kuradi eliksiirid,
Monokkel, 2001, hind: 15,00 eurot
Sophie Kinsella, Ostuhull välismaal,
Ersen, 2002, hind: 6,00 eurot
Urmas Vadi, Urmo Jaanimägi, Maarja Kangro, Kertu Moppel, Paula Nerve, Toomas Haug, Piret Põldver, Jüri Kolk, Kairi Look, Tauno Vahter, Kristjan Sander, Margit Lõhmus, Maimu Berg, Andrei Ivanov, P.I. Filimonov, Livia Viitol, Eessaare Aadu, Eesti novell 2020,
MTÜ Eesti Jutt, 2020, hind: 14,00 eurot
Martin Vabat, Ja rästikud tantsisid 1985-1995,
Tuum, 2024, hind: 24,00 eurot
Jerome David Salinger, Kuristik rukkis,
Avita, 2007, hind: 15,00 eurot
Audrey Magee, Avantüür,
Petrone Print, 2016, hind: 18,00 eurot
Ilukirjandus all on 22545 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!