Teema:
Pealkiri:
PontsakasAutor(id): Julie Murphy
Kirjastus: Tallinna Raamatukirjastus
Linn:
Aasta: 2016
Originaalkeel:
Tõlkija: Evi Eiche
ISBN: 9789949977116
Lehekülgi: 384
Seisukord:
Suurus: pehmes köites
Sisu:
«Raamatut peaksid lugema kõik, kes on end oma nahas kunagi natukenegi ebamugavalt tundnud. Julie Murphy täht särab eredalt edasi tänu murrangulisele ja liigutavale loole, mis kahtlemata muudab kellegi elu.»John Corey Whaley, «Noggin» ja «Where Things Come Back» eest auhindu võitnud autor End paksuks tüdrukuks pidav Willowdean Dickson (keda kunagisest iluduskuningannast ema Pontsukeseks kutsub) on end oma nahas alati hästi tundnud. Tema arvamus heast bikiinikehast? Lihtsalt pane bikiinid selga. Ehtameerikaliku iluduse ja parima sõbranna Elleni kõrval on kõik alati hästi läinud… kuni Will saab töökoha kohalikus kiirtoidukohas Harpy'ses. Seal ta kohtub erakoolis õppiva Boga, kuuma kuti ja endise korvpallipoisiga. Will ei ole üllatunud, et Bo teda huvitab. Küll aga see, et huvi on vastastikune. Selle asemel, et jõuda enesekindluse uutesse kõrgustesse oma suhtes Boga, hakkab Will endas hoopis kahtlema. Et endast võitu saada, otsustab ta ette võtta kõige kohutavama asja, mida suudab endale ette kujutada: osaleda Blue Bonneti missivõistlusel koos mitme teise «sobimatu« kandidaadiga näitamaks maailmale, et ta väärib seda sama palju kui kõik vibalikud tüdrukud. Seda tehes šokeerib ta Clover Cityt, aga ennast ehk isegi veel rohkem. Tähistaevased Texase ööd, punased pulgakommid, Dolly Partoni laulud, unustamatult metsik kangelanna – Pontsuke võidab kahtlemata igaühe südame.
Märksõnad:
maailma ilukirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Pontsakas, Julie Murphy, Tallinna Raamatukirjastus 2016Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
alla viimati lisatud:
all on 0 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!