Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Yö on helläAutor(id): F. Scott Fitzgerald
Kirjastus: WSOY
Linn:
Aasta: 1996
Originaalkeel:
ISBN: 9510071366
Lehekülgi: 423
Seisukord: kaaned pisut kulunud
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
W001
Jazzin aikakauden suuren runoilijan mestariteos, jossa 20-30-lukujen amerikkalainen kultainen nuoriso, sotien välisen ajan kadotettu sukupolvi, saa omimman kuvaajana. Tuo sukupolvi löysi Euroopan, imi itseensä sen mondeenin hengen, mutta ei pystynyt juurtumaan sen maaperään.
”Yö on hellä” henkii samanlaista katkeransuloista tunnelmaa kuin eräät Hemingwayn varhaisteokset. Sen päähenkilöiden, menestyvän nuoren psykiatrin ja hänen rikkaan kuvankauniin potilaansa rakkaustarina kuvastelee paljolti Fitzgeraldin omaa elämää ja sen tunnelmia hallitsee hänen vaimonsa, tarumainen Zelda, ”joka oli syntynyt valaisemaan maailmaa, mutta muutamiksi vuosiksi häikäisi sen”
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Yö on hellä, F. Scott Fitzgerald, WSOY 1996Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Alain-Fournier, Minu sõber suur Meaulnes. Europeia sari,
Perioodika, 1996, hind: 5,00 eurot
Miguel de Cervantes Saavedra, Teravmeelne hidalgo Don Quijote La Manchast II,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1955, hind: 5,00 eurot
Jaroslav Hašek, Vahva sõduri Švejki juhtumised maailmasõja päevil,
Eesti Raamat, 1975, hind: 23,00 eurot
Karel Čapek, Aedniku aasta,
AED, 1996, hind: 14,00 eurot
Jens Peter Jacobsen, Proua Marie Grubbe,
Eesti Raamat, 1996, hind: 3,00 eurot
Oscar Wilde, Dorian Gray portree,
Eesti Raamat, 1972, hind: 10,00 eurot
Eduard von Keyserling, Õhtused majad (jutustus). Klassikalised lood,
Eesti Raamat, 1989, hind: 7,00 eurot
Horace Walpole, Otranto loss,
Eesti Raamat, 2008, hind: 8,00 eurot
Hermann Hesse, Stepihunt,
Kupar, 1993, hind: 8,00 eurot
Axel Munthe, San Michele raamat,
KRK, 1992, hind: 4,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7187 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!