Teema: Film
Pealkiri:
Filmikunsti väljenduslikkusest. Filmikujundi struktuurist ja dünaamikastAutor(id): Jüri Lina
Kujundaja: Annes Hermann
Kirjastus: Referent
Linn: Stockholm
Aasta: 1998
Originaalkeel:
ISBN: 9197289728
Lehekülgi: 160
Seisukord: kohati kulunud ja niiskusest lainelised kaaned ja lehed, kaaned, raamatukogust kustutatud eksemplar, sisu olemas ja loetav (pildil teine eksemplar)
Mõõdud: 150 × 210 mm
Suurus: tavaformaat, pehme köide
Sisu:
Autor käsitleb raamatus olulisi ekraaninähtusi: ajaloolisi otsinguid visuaaldramaturgia vallas, autorikontseptsiooni iseärasusi psühholoogilises ja kujundlikus filmis ning filosoofilise kujundi olemust ja dünaamika avaldumist, samuti muid väljendusvahendeid, mida uurib ja tutvustab komplitseerituim kunstiteadusharu – filmoloogia.
Märksõnad:
filmiteooria
filmikunst
filmiteadus
kujund
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Filmikunsti väljenduslikkusest. Filmikujundi struktuurist ja dünaamikast, Jüri Lina, Referent 1998Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Filmikunst, teater, näidendid alla viimati lisatud:
Richard Schechner, Sissejuhatus etendusuuringutesse,
Eesti Teatriliit, 2020, hind: 23,00 eurot
August Kitzberg, Libahunt. Kauka jumal (näidendid),
Eesti Raamat, 1987, hind: 6,50 eurot
Andrus Kivirähk, Vombat. Näidend kahes vaatuses,
Eesti Draamateater, 2009, hind: 8,00 eurot
Andrus Kivirähk, Sürrealistid. Näidend ühe vaheajaga, mis tehakse juhuslikul hetkel,
Eesti Draamateater, 2006, hind: 8,00 eurot
koostaja Vilma Paalma; eessõna: Kristel Pappel, Sada aastat Estonia muusikalavastusi kavalehtedel. Fotode ja trükistekildudega täiendatud kroonika,
Rahvusooper Estonia, 2006, hind: 13,00 eurot
Sophokles, Kuningas Oidipus,
Avita, 2003, hind: 10,00 eurot
Anton Tšehhov, Näidendeid. Anton Tšehhovi valitud teosed VII,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1963, hind: 14,00 eurot
William Shakespeare, Romeo ja Julia,
Hea Lugu, 2021, hind: 14,00 eurot
Merle Karusoo, Olen kolmeteistkümne aastane,
Eesti Raamat, 1989, hind: 10,00 eurot
Ivar Põllu ; toimetaja Kristiina Põllu, Naised valitsevad maailma ehk Opus Geographicum,
Tartu Uus Teater, 2012, hind: 5,70 eurot
Filmikunst, teater, näidendid all on 1216 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!