Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri:
Minu viimane raamatAutor(id): Andrus Kasemaa
Kujundaja: Mari Kaljuste
Kirjastus: Varrak
Linn:
Aasta: 2014
Originaalkeel:
ISBN: 9789985331361
Lehekülgi: 164
Seisukord: normaalses korras raamat, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Igatsuste neem. Üksilduse saar. Armastus pudelipostiga. Andrus Kasemaa uus romaan algab armastusjanuse minategelase õnneliku leiuga saarerannast – pudelipostiga leitud kiri Sigridilt, Rootsi tütarlapselt. See vallandab terve fantaasiaküllaste mälupiltide ahela, viib peategelase tagasi ajas rändama, meenutama oma keerulisi kooliaastaid, igavusega täidetud ülikooliperioodi ja mässumeelest kantud sõjaväeteenistust, mis päädib vaimuhaiglas. Kas Sigrid on hullusest piinatud mõistuse sünnitis või on hoopis kõik peategelase meenutatu väljamõeldis Sigridi lõbustamiseks, see jääb juba lugeja enda otsustada. «Minu viimane raamat» on luuletajana tuntust kogunud Andrus Kasemaa teine romaan, esimene, «Leskede kadunud maailm» ilmus Varrakus 2012. aastal.
Märksõnad:
eesti ilukirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Minu viimane raamat, Andrus Kasemaa, Varrak 2014Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:
August Jakobson, Vana kaardivägi,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 3,00 eurot
August Jakobson, Metsalise rada,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 4,00 eurot
August Jakobson, Jutustused I,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1954, hind: 4,50 eurot
August Jakobson, Oktoobrituul II (Igavesed eestlased III),
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 6,00 eurot
August Jakobson, Jutustused IV,
Eesti Raamat, 1981, hind: 5,00 eurot
August Jakobson, Uus inimene (ühe eduka mehe rõõme ja muresid),
Eesti Riiklik Kirjastus, 1956, hind: 3,50 eurot
Friedebert Tuglas, Mälestused. Teosed 8,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 7,00 eurot
Leo Metsar, Keiser Julianus. Teine raamat. Päevik,
Eesti Raamat, 1983, hind: 5,00 eurot
Leo Metsar, Keiser Julianus. Kolmas raamat. Päevik,
Ilmamaa, 1994, hind: 5,00 eurot
Mats Traat, Minge üles mägedele II-IV (1. osa). Võim. Vald. Aja pilkaja välja,
Eesti Raamat, 1987, hind: 3,50 eurot
Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4428 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!