Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Päike südames. Getter Jaani fänniraamatAutor(id): Koostaja: Evelin Kivimaa
Kujundaja: Angelika Schneider
Kirjastus: Pegasus
Linn: Tallinn
Aasta: 2013
Originaalkeel:
ISBN: 9789949531318
Lehekülgi: 68
Seisukord: kaante siseküljel mõned plekid, muus osas normaalses korras raamat
Mõõdud: 208x208
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 249
Kui ta 2009. aastal superstaarisaate žürii ette astus, ei osanud keegi aimata, mis kõik juhtuma hakkab. Neli aastat hiljem on tema lugusid kuulatud YouTube’ist ligikaudu 10 miljonit korda ja tal on ilmunud rohkem CD-albumeid kui mõnel artistil elu jooksul kokku. Mitte ükski tõeliselt suure vaatajaskonnaga telesaade ei saa ilma temata hakkama ning tema esinemised venivad alati tundidepikkusteks seetõttu, et fännid lihtsalt ei lase teda pärast esinemist minema! Muidugi on ta selle lühikese aja jooksul jõudnud teha koostööd kõikide oma ala tippudega. Tehke järele! Eks mõned teevadki. Aga ühte nad siiski ei tee: kõige eespool mainitu kõrval kahvatub fakt, et ta on ühe generatsiooni – uue millenniumipõlvkonna – iidol ja ebajumal. Teiste sõnadega – Getter Jaani.
Getter Jaani fänniraamat on lõbus ja hoogne pilguheit lauljanna värvikasse ellu nii laval kui ka lava taga. Lugeja saab kinnitust, et unistused võivad täituda, kui kõnnid läbi elu, päike südames.
Vastuse saavad paljud küsimused Getteri kohta. Näiteks kuidas sündis tema lavavälimus Eurovisionil? Mis juhtub peaaegu iga päev kell 23.23? Kes on tema jaoks kõige kallimad inimesed? Miks löödi talle nuga kõrri – ja palun mitte ehmatada, nii see pidigi olema! Milline näeks Getter välja 50aastasena? Mida teha, kui laval lähevad laulusõnad meelest?
Ladusalt loetava ja kaunite fotodega külluslikult illustreeritud raamatu kaante vahel peitub mitmeid üllatusi: näiteks nuputamishuviline leiab siit ristsõna ja noor muusik laulunoodid. Raamatuga on kingituseks kaasas kleepsuleht ja plakat.
Märksõnad:
Pegasus
Jaani, Getter, 1993-
eesti
lauljad
poplauljad
staarid
mälestused
plakatid
popmuusika
laulud
Hind:
8,00 EURTeema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Edda Pakk, Meile antud ajast,
Ilo, 2007, hind: 5,00 eurot
Mihkel Mutt, Mälestused (1. osa). Eesti doomino. Eelmälestused,
Fabian, 2009, hind: 13,00 eurot
Uno Järvela, Peateema. Soomepoisi ja koorijuhi mälestusi,
SE&JS, 2008, hind: 10,00 eurot
Heiki Raudla, Edmund Valtman. Eestlane, kes võitis Pulitzeri,
Ilo, 2006, hind: 12,00 eurot
Nikita Hruštšov, Mälestused 1. osa,
Perona, 1993, hind: 4,50 eurot
Stefan Zweig, Eilne maailm. Eurooplase mälestused,
Eesti Raamat, 1988, hind: 12,00 eurot
Aino Kallas, Suurlinnade udus ja säras. Päevaraamat aastaist 1922-1926,
Eesti Raamat, 1996, hind: 9,00 eurot
Tiiu Oja, Admiral Adam Johann von Krusensterni ja tema perekonna lugu,
VR Kirjastus, 2006, hind: 8,00 eurot
Oskar Luts, Mälestusi,
Eesti Raamat, 1982, hind: 4,00 eurot
Vahur Kersna, 7x7,
Vahur Kersna, 2011, hind: 8,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4386 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!