Teema: Tehniline kirjandus
Pealkiri:
Puit tarbematerjalinaAutor(id): Teodor Ussisoo, Arvo Veski
Kirjastus: Tartu Eesti Kirjastus
Linn: Tartu
Aasta: 1943
Originaalkeel:
Lehekülgi: 202
Sari: Puidutehnoloogia 1
Seisukord: kaaned on kohati kulunud ja määrdunud, kuid pole kunagi läbigi loetud, kuna osa poognaid on veel lahti lõikamata. Raamat on terve ja sisu puhas
Mõõdud: 170 × 238 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Puit on kõige harilikum, tuntum ja lugupeetavam materjal. Seepärast peame puitu hästi tundma õppima, et oskaksime teda alati väärikalt hinnata ja otstarbekalt tarvitada. Käesolev raamat käsitleb puitu kui toormaterjali. Raamat sobib tööstuskoolide õpikuks, samuti oskustöölistele, meistritele ja kõigile, kes vajavad täiendavaid teadmisi puiduga seotud küsimuste lahendamiseks.
Sisu:
Puu seesmine ehitus
Puidu üldomadused
Puidu vead ja haigused
Tarbepuit
Puitmaterjalide arvutamine
Tarbepuidu hoidmine ja kuivatamine
Puidu keemiline töötlemine
Puidu vääristamine
Liimid ja liimimine
Puuliigid
Tabelid
Esitrükk: Tartu : Tartu Eesti Kirjastus, 1942
2., trükk
ehitus, puidutöö, tarbepuit, puitmaterjalid, puidutööstus
Sari: Puidutehnoloogia I osa
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Puit tarbematerjalina, Teodor Ussisoo, Arvo Veski, Tartu Eesti Kirjastus 1943Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Raamatud enne 1944-ndat aastat alla viimati lisatud:
August Gailit, Toomas Nipernaadi. Romaan novellides,
Eesti Kirjastus, 1944, hind: 16,00 eurot
Guy de Maupassant, Guy de Maupassant, Emile Zola, Nülitud käsi. Õeksed Rondoli´d. Uputus (3 raaamatut ühiste kaante vahel),
Loodus, 1929, hind: 5,00 eurot
Täwwendetu Tartu keele Lauluraamat,
1909, hind: 6,00 eurot
Fjodor Dostojevski, Alandatud ja solvatud,
Loodus, 1939, hind: 35,00 eurot
Fjodor Dostojevski, Igavene abikaasa ja teised jutustused,
Loodus, 1939, hind: 40,00 eurot
Will Durant, Lood filosoofia ajaloost IV-V,
Eesti Kirjanduse Selts, 1938, hind: 12,00 eurot
Will Durant, Lood filosoofia ajaloost III. Suured arvustajad: Voltaire ja Kant. Valgustus ja idealism,
Eesti Kirjanduse Selts, 1937, hind: 8,00 eurot
Will Durant, Lood filosoofia ajaloost II. Filosoofia uuestisünd: Bacon ja Spinoza,
Eesti Kirjanduse Selts, 1937, hind: 9,00 eurot
Oskar Luts, Kevade I-II,
Tartu Eesti Kirjastus, 1943, hind: 8,00 eurot
August Tammekann, Edgar Kant (toimetajad), Maailma maad ja rahvad 11. Kõrg-Aasia,
Loodus, 1932, hind: 8,00 eurot
Raamatud enne 1944-ndat aastat all on 5202 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!