Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Eestimaa imedAutor(id): Ülar Allas
Kirjastus: Pegasus
Linn:
Aasta: 2016
Originaalkeel:
ISBN: 9789949593392
Lehekülgi: 192
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 220x170
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Öeldakse, et enne Pariisi minekut tuleb ära käia Nuustakul. Sageli kujuneb asi siiski vastupidiseks, et alguses käiakse välisreisidel ja alles hiljem hakatakse kodumaa vastu sügavamat huvi tundma. Nii märgatakse üllatusega, et Eesti on mitmekesine ja põnev maa, kus jätkub hulgaliselt avastamist. Selles kogumikus on vaatluse all 25 Eestimaa imelist looduslikku või inimtekkelist objekti. Juttu tuleb nende kujunemisloost, tähtsusest ning nendega seotud rahvapärimustest. Olgu see salapärane Kaali meteoriidikraater, üllatusi pakkuv Soomaa või põneva ajalooga Rakvere vallimägi – kõik nimetatud kohad on süüvinud sügavale meie rahva mällu. Need on paigad, mida soovime ikka ja jälle külastada ning mida võime uhkusega tutvustada ka väliskülalistele.
Pegasus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Eestimaa imed, Ülar Allas, Pegasus 2016Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Eesti ajalugu alla viimati lisatud:
Lembit Kiik, Eesti Vabariigi ametiühingud. Ajalooline ülevaade (1918- 1940),
Eesti Ametiühingute Keskliit, 1995, hind: 5,00 eurot
Küllo Arjakas, Eesti Raudtee 140. Sissevaateid ajalukku,
Eesti Raudtee, 2010, hind: 20,00 eurot
Koostanud Ahto Oja, Eesti 21. sajandil. Arengustrateegiad. Visioonid. Valikud,
Teaduste Akadeemia Kirjastus, 1999, hind: 6,00 eurot
Mikk Marran, Eve Vungo, Eesti pöördub läände. Laari valitsus,
Avita, 1999, hind: 5,00 eurot
Koostanud: Pille Petersoo, Marek Tamm. Toimetanud Marek Tamm ja Reet Sepp, Monumentaalne konflikt. Mälu, poliitika ja identiteet tänapäeva Eestis,
Varrak, 2008, hind: 5,00 eurot
Mati Mandel, Pitka ja pitkapoisid - legendid või tõelisus?,
Eesti Ajaloomuuseum, 2012, hind: 9,00 eurot
Eesti riiklikud teenetemärgid. The Estonian state decorations. Les decorations nationales de lEstonie,
SE & JS, 1998, hind: 7,00 eurot
Koostanud Valev Kaska; toimetas Kerstin Käärik ; eessõna: Trivimi Velliste, Võrumaa kooliõpilaste vastupanuvõitlus 1944-1950. Kommunism võrdub natsismiga ning sirp ja vasar haakristiga,
V. Kaska, 2008, hind: 9,00 eurot
Koostanud Valev Kaska; toimetas Kerstin Käärik ; eessõna: Trivimi Velliste, Võrumaa kooliõpilaste vastupanuvõitlus 1944-1950. Kommunism võrdub natsismiga ning sirp ja vasar haakristiga,
V. Kaska, 2008, hind: 7,00 eurot
Toimetanud Andres Parmas, Otto Tief ja 1944. a vahevalitsus,
Korporatsioon Rotalia, 2006, hind: 12,00 eurot
Eesti ajalugu all on 3582 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!