Vene köögi eripära Eesti Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Vene köögi eripära Eesti moodi, Viktoria Ladõnskaja, Eesti Ekspressi Kirjastus 2009 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Abiks keskküttekatla kütjale""Nato avanemine. Kuidas allianss en..""Hõbekeel (3. osa)""Paljude radadega maja""Kultuuritekst ja traditsioonitekst""Kurat kargas pähe""Elekter igapäevases elus""''Veekose'' dieet. Kuidas vedeliku..""Tervislikud Nõuanded Metsatarga V..""Roosa roos""Surface studies of some oxide film..""Avasta Soomaa""Nimed marmortahvlil III""Mereseiklus. Seiklus Sumaras""Kadunud""Puuonni kaksikute seiklused: Kaksi..""Gabriel (1. osa). Ühe kõhna meh..""Mõmmi lugemik""Barbaarne rannik""Luuletused""Aatomik (multifilmi stsenaarium)""Eesti rahvaluuleteaduse ajalugu 1""Tere, Kakula!""Mustasõstratee""Päev, mil ma surin. Imeväärsed ..""Pruudi otsingul""Miikael""Leinaliiliate varjus""Начальная военная ..""Õpime koerte keelt""Sotsialistlik Põllumajandus 1972/..""Timur ja tema meeskond""Teaduse saavutusi ja eesrindlikke ..""Sassis suhted""Malta pistrik""Everything About Me Is Fake ... A..""Suguvõsa nimel""Kaitstud mehed""Tüdruk rongis""Pikker 1989/18""Журнал мод 1982/3-осе..""Nimekaim""Vanaisa hingeke""Lahendused koputamise kaudu – ka..""Tõus ja mõõn I-II. Mälestusi k..""Vigur rehepapp. Ahjualune""Läbi külatänava""Rasvakriitide mäss""Hannes's birthday (Hannese sünnip..""Biokeemia""Akadeemia 2007/8""Islam. Usk ja kultuur""Hugo V. tegutseb""Läänlaste ja saarlaste oma polit..""Unejutud. Kauneid unenägusid""Füüsika on minu elukutse""Rullitund""Pöial-Liisi""Digifoto käsiraamat. Illustreerit..""Algajate rõõmud""Tants Kalevipoja ümber. Helmi Toh..""Ajalookonverents ''65 aastat 14. j..""Võõrsõnade leksikon III. Ligi 1.."
63 tk kogusumma: 520,30 EUR

Teema: Kokaraamatud
Pealkiri: Vene köögi eripära Eesti moodi
Autor(id): Viktoria Ladõnskaja
Kujundaja: Andrei Mokijevski


Kirjastus: Eesti Ekspressi Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2009
Originaalkeel:
ISBN: 9789949444342
Lehekülgi: 128

Seisukord: heas seisukorras raamat

Mõõdud: 148 × 215 mm
Suurus: tavaformaat, kõva köide

Sisu:
Selles raamatus jagavad 24 inimest oma parimaid retsepte, mis tulevad otse vene köögi südamest. Nende seas on Olga Kosmina, Nastja, Beatrice, Aleksei Turovski, Pavel Loskutov, Aleksandr Zukerman, Eduard Toman ja paljud teised.

Lisaks veel ülevaade vene kulinaariast – nii putrudest ja botvinjast, seljankast ja pliinidest, uhhaast ja okroškast ning muudest toitudest. Armastus käib kõhu kaudu.

Märksõnad:
vene rahvustoidud
kokaraamatud

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Kokaraamatud alla viimati lisatud:

Tekst: Lia Virkus; Retseptid: Pille Enden, Lia Virkus, Angeelika Kang, Harri Ilves, Raili Mikk, Pereköögi kokaraamat. Kodukoka parim abiline. Ligi 500 retsepti,
Ajakirjade Kirjastus, 2007, hind: 26,00 eurot

Salme Masso, Laste kokaraamat,
Valgus, 1983, hind: 6,00 eurot

Ida Savi, Saiad, pirukad, koogid,
Valgus, 1989, hind: 6,00 eurot

Toivo Niiberg, Koduõlu, kali ja siider,
Maalehe Raamat, 1998, hind: 12,00 eurot

Pjotr Grišin ja Nikolai Kovaljov, Toiduvalmistamise tehnoloogia,
Valgus, 1968, hind: 3,00 eurot

Laine Remmelgas, Küpsetame ise II,
Eesti Ühing, 1992, hind: 4,00 eurot

Koostanud Karl-Kristjan Nigesen ja Kersti Rea, Eesti pühade maitsed (sobivad argipäeva ka),
Isamaa ja Res Publica Liit, 2015, hind: 6,00 eurot

Õie Jaagomäe, Salme Masso, Seened toidulaual,
Eesti NSV Kultuuriministeerium, 1966, hind: 5,00 eurot

Ülle Hõbemägi, Eva-Liisa Kaaristo, GK - teadliku toitumise alustala,
Varrak, 2018, hind: 25,00 eurot

koostanud Marje Sepp, Koogid,
Perioodika, 1993, hind: 4,00 eurot



Kokaraamatud all on 2374 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Vene köögi eripära Eesti moodi, Viktoria Ladõnskaja, Eesti Ekspressi Kirjastus 2009 | vanaraamat.ee
Vene köögi eripära Eesti moodi, Viktoria Ladõnskaja, Eesti Ekspressi Kirjastus 2009 | vanaraamat.ee
Vene köögi eripära Eesti moodi, Viktoria Ladõnskaja, Eesti Ekspressi Kirjastus 2009 | vanaraamat.ee
Vene köögi eripära Eesti moodi, Viktoria Ladõnskaja, Eesti Ekspressi Kirjastus 2009 | vanaraamat.ee
Vene köögi eripära Eesti moodi, Viktoria Ladõnskaja, Eesti Ekspressi Kirjastus 2009 | vanaraamat.ee
Vene köögi eripära Eesti moodi, Viktoria Ladõnskaja, Eesti Ekspressi Kirjastus 2009 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud