Teema: Väliskirjandus
Pealkiri:
Õnn vaikses majas. ArmastusromaanAutor(id): Walther von Hollander
Kirjastus: Maret
Linn: Tartu
Aasta: 1939
Originaalkeel:
Lehekülgi: 72
Sari: 50-sendine romaan
Seisukord:
Mõõdud: 160 × 230 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Romaani peategelaseks on 41-aastane insener Hemmsteet, kes saabub jõuludeks Šveitsi kuurorti St. Moritzisse. Elus pettununa, oma kannatamatuse tõttu mitmetel aladel läbikukkununa tuleb ta siia rahu ja üksildust otsima. Pühade ja saabuvate uisutamisvõistluste tõttu ei leia ta aga kusagil vaba tuba, kuni üks eraklik perekond on nõus talle tuba üürima.
Märksõnad
saksa
ilukirjandus
armastusromaanid
50-sendine romaan
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Õnn vaikses majas. Armastusromaan, Walther von Hollander, Maret 1939Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Raamatud enne 1944-ndat aastat alla viimati lisatud:
Sigrid Undset, Ida Elisabeth. Romaan,
Eesti Kirjastuse Kooperatiiv, 1938, hind: 5,00 eurot
valind ja seletavate lisade ning sõnastikuga varustand Johannes Aavik, Valik rahvalaule,
Istandik, 1919, hind: 7,00 eurot
August Gailit, Toomas Nipernaadi. Romaan novellides,
Eesti Kirjastus, 1944, hind: 16,00 eurot
Guy de Maupassant, Guy de Maupassant, Emile Zola, Nülitud käsi. Õeksed Rondoli´d. Uputus (3 raaamatut ühiste kaante vahel),
Loodus, 1929, hind: 5,00 eurot
Täwwendetu Tartu keele Lauluraamat,
1909, hind: 6,00 eurot
Fjodor Dostojevski, Alandatud ja solvatud,
Loodus, 1939, hind: 35,00 eurot
Fjodor Dostojevski, Igavene abikaasa ja teised jutustused,
Loodus, 1939, hind: 40,00 eurot
Will Durant, Lood filosoofia ajaloost IV-V,
Eesti Kirjanduse Selts, 1938, hind: 12,00 eurot
Will Durant, Lood filosoofia ajaloost III. Suured arvustajad: Voltaire ja Kant. Valgustus ja idealism,
Eesti Kirjanduse Selts, 1937, hind: 8,00 eurot
Will Durant, Lood filosoofia ajaloost II. Filosoofia uuestisünd: Bacon ja Spinoza,
Eesti Kirjanduse Selts, 1937, hind: 9,00 eurot
Raamatud enne 1944-ndat aastat all on 5202 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!