Teekond tippu 2: nüüd Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Teekond tippu 2: nüüd on neid 82, Andres Karu, Tänapäev 2021 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Burda 2010/6. Bесь мир мо..""Südamekeeled""Esimees Mao. Rääkimata lugu""Maardu""Laulurõõm""365 aukartustäratavat fakti ja re..""Tuultega võidu [kunstiõpetuse vi..""Hea töö headele inimestele. Tall..""Eesti kirjandus III. Õpik X klass..""Fotograafia""Männikasvud. Elva Kool 100- 27. a..""Teised""Kriminaalpolitseinik Ida Inn ja te..""Risto Räppar ja kohutav vorst""Imeline Ajalugu 2013/9. Ostetuim k..""Linatöötlemisriistu Mõniste Kü..""Burda 2010/2. Bесь мир мо..""Kööginurk 2013/2. Retseptid, nõ..""Sitsiillane (Ristiisa järg)""Väike judoõpik""Majandusteooria rakenduskõrgkooli..""Vanad armsad muinasjutud""MIS SEE ON? Käsitöö""Saar, saare, saart. Ood Koipsi saa..""Armastajad""Tervise Varaait. Eneseravimine ja ..""Mõtisklus psühhosomaatikast""Eesti rahva ennemuistsed jutud. Fr..""Dr. Fr. R. Kreutzwaldi memoriaalmu..""Agatha Raisin ja lahkumissuudlus j..""Valge Mao koobas""55 nõuannet arstidelt ja tervenda..""Täisväärtuslikud toidud""Kui võideldi kodupinna eest. Mäl..""Hammas ja küüs""Sinule elatud elu. Üks raamat Pii..""Meister ja Margarita""Hitler. Teine köide. 1936-1945: k..""Tabamatu tapja""Tervislikud Nõuanded Metsatarga V..""Märt Laarman. 22. II 1896 - 18. I..""Kolm põrsakest. Väike pappraamat""Tervise Varaait. Eneseravimine ja ..""Õpime madruseks""Leinalilled""Korrastatud mõistus. Selgelt mõt..""Elu unenäos""Varga päevik""Kiikujad väravakaartel""Märtsikassi tuluõhtu""Hertsog agulis""Aeg hiirte jaoks ei peatu. Hermux ..""Mittesalajased toimikud""Meie vennaga""Loomade elu 1-7""IX taliolümpiamängud Innsbruckis""Uued õpetused ärkavale inimkonna..""Kohtumiseni minu paradiisis""Ikka Puurmanist mõeldes""Mõrv maasika-vahukooretordiga""Lillede kuningriik. Peipsi nõid L..""Luuletused""Armastus ja kurjus""Koguduse ja Elva kiriku teenistust..""Agatha Raisin ja kummituste maja""Minu Agnes. Naine Albrecht Düreri..""Sellised nad on... poolakad""Vangipõlve õndsad aastad""Mõrv Iiri külas""Siin Põhjatähe all 2"
70 tk kogusumma: 697,70 EUR

Teema: Reisijuhid, reisikirjad
Pealkiri: Teekond tippu 2: nüüd on neid 82
Autor(id): Andres Karu

Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel:
ISBN: 9789916170281
Lehekülgi: 268

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 230x165
Suurus: Pehmekaaneline

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

Karu jätkab selles raamatus oma tõuse erinevate riikide kõrgeimatele tippudele.
Mida tunned, kui kõnnid Jaapanis alal, mida pool aastat varem külastas tsunami?
Aga siis, kui Kuuba saarel tüdruk käega üle alaselja tõmbab?
Või kui hästi hakkad Costa Ricas keset ööd hispaania keelt rääkima, kui su telgi juures seisab mees matšeetega, kes muid keeli ei valda?

“Karu reisikirjeldused on minu jaoks täiesti ainulaadne elamus. Tipult tipule liikudes rulluvad lugeja ees lahti seiklused, huumor, asjalikud soovitused, kaugete paikade lummus ja omanäoline elutunnetus, mis kõik üheks veelgi suuremaks looks kokku seob. See raamat on kadestamist väärt reisipagas, milles elu ise oma ehedusega väljamõeldisele silmad ette teeb.”
Martin Algus (Kursusevend. Stsenarist ja kirjanik.)

“Karu ronib hästi. Aga kirjutab paremini.”
Mikk Saar (Matkakaaslane. Muusik)
Karu jätkab selles raamatus oma tõuse erinevate riikide kõrgeimatele tippudele.
Mida tunned, kui kõnnid Jaapanis alal, mida pool aastat varem külastas tsunami?
Aga siis, kui Kuuba saarel tüdruk käega üle alaselja tõmbab?
Või kui hästi hakkad Costa Ricas keset ööd hispaania keelt rääkima, kui su telgi juures seisab mees matšeetega, kes muid keeli ei valda?

Märksõnad:
Tänapäev
geograafia
reisikirjad

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teekond tippu 2: nüüd on neid 82, Andres Karu, Tänapäev 2021 | vanaraamat.ee
Teekond tippu 2: nüüd on neid 82, Andres Karu, Tänapäev 2021 | vanaraamat.ee
Teekond tippu 2: nüüd on neid 82, Andres Karu, Tänapäev 2021 | vanaraamat.ee
Teekond tippu 2: nüüd on neid 82, Andres Karu, Tänapäev 2021 | vanaraamat.ee
Teekond tippu 2: nüüd on neid 82, Andres Karu, Tänapäev 2021 | vanaraamat.ee
Teekond tippu 2: nüüd on neid 82, Andres Karu, Tänapäev 2021 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud