Lugusid endisaja lastest, Imre Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Lugusid endisaja lastest, Imre Siil, EKSA 2021 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 56335 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Lihtsalt üks pihlakas""Murrangujooned""Elu keskpäev""Tallinna kunstnike eksliibriseid""Mis lill see on?""Jumalaid hämmastades""Lingua 2'90""Tervendaja 2010/11""Lepinguvälised võlasuhted""Китайский шар - пей""Lõika ja kleebi""National Geographic 2004 September..""Ekraan kui membraan [artikleid ja ..""Hommikueine Tiffany juures""Johannes Greenberg. 1887-1951 (mon..""Loomispäevik""Koerad""Tere, nööp!""Elgi Reemets. Monograafia""Valin armastuse""Estonia saladused""Teisele ringile""Norwegian Contemporary Glass""BI-Lexikon. Rassekatzen""Ivan""Tõemetseen""120 küsimust ja vastust loodusest..""Leonardo da Vinci lapsepõlvemäle..""3 kogu. Varesejalad valgel paberil..""Salajane kaaslane. Varjujoon""Ookean meri""Kunst Swissôtel Tallinnas / Art a..""Evolutsioon. Imepärane elusloodus..""Geoloogia piltides""Vihmavõti""Harju rajoon""Loomaatlas. Kleepsuraamat""Valimik luulevärsse""Varjuliste puie all. Luuletused. L..""Nõukogude Naine 1976/9. EKP Keskk..""Kes meid söövad? Parasiidid ja n..""Eesti luule. Antoloogia aastaist 1..""National Geographic Eesti 2015 Mä..""Peeter Ulas""Eesti Naine 1946/7. EK(b)P KK ajak..""Avatud pähklipuu""Veel üks Lotte""Järvenõgudes ladestunud setete k..""Ripley's usu või ära usu! Kes ju..""Videvikus lepatriinulend""Eesti Naine 1990/1-12""Kaktuste puiestee""Oo laupäev!""Meie sood (värvimisraamat)""Kõrvalhaak. Toalahing. Dialoogid""Kunsti vandenõu""Все об аквариумных..""Eesti NSV Riiklik Kunstimuuseum. E..""Sanitaartehnilised tööd""Romances""Edgar Johan Kuusiku Vabadussõja m..""Zoopargi kasvandikud. Jutustused""Ainuke""Protsessijad""Hoitud maja""Head und, Tartu! ART IST KUKU NU U..""Tervendaja 2012/4""Kolme tulbi tänava kolm lugu""Urmas Orgusaare loomingut (nahakun..""ETKNRLP""Kes ta oli?""Lummav hetk""Kõlu Kõlkad""Eesti Naine 1947/4""Tumedad linnad. 2006-2008""Пудель""Falk MAXIATLAS Deutschland 2005/20..""Kala metsas""Uus tempel""Valge palakas""Vapsiku lend""Üleshüüe""Paul Luhtein ja tema looming (Graa..""Tartu eksliibristel (kataloog)""Neljas jääaeg""25 parimat 1963. Eesti Vabariiklik..""Saladus""Suur tarkuseraamat. Tarviline tark..""Lugemik. Autoriseeritud valikkogu ..""Keisrivõimu viimased päevad""Chansons""Eesti graafika 1979-1980-1981 / Es..""Toominga atmosfäär""Vabanemine kuulmise läbi. Mälest..""National Geographic 1986 August. V..""Ämblik"
96 tk kogusumma: 623,40 EUR

Teema: Eesti novellid ja jutud
Pealkiri: Lugusid endisaja lastest
Autor(id): Imre Siil

Kirjastus: EKSA
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel:
ISBN: 9789949684731
Lehekülgi: 216

Seisukord: normaalses korras raamat

Mõõdud: 200x140
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
Endisajal, kui nutitelefone ja arvuteid ei olnud, leidsid lapsed rohkem tegemist väljas. Poisid ehitasid onne ja võrre, ronisid kõrgete puude ja maamõõdutornide otsa, püüdsid tiikidest triitoneid ja ojadest silmusid või käisid koguni metsas jahil. Vahel eksiti sügavale metsa äragi.
Metsas võis ka sõjast jäänud pommide või miinide otsa sattuda. Jõgedel käidi parvetamas, kevadiste ja sügiseste suurvete aegu võeti koskede all dušši. Talviti sai aga aina suusatada, sest lund oli kõikjal rohkesti.
Tihti paukus kõva pakane ning koolides peeti külmapühi.
Eks juhtus askelduste käigus mõni pahanduski ja vahel sekkus lausa miilits. Miilitsatel olid sõitmiseks emmid või villised ja nad valvasid maanteede ääres putkades. Koormaid vedasid siis molotovid ja zissid, põldudel müttasid põkad ja jossid ning vanemad inimesed ajasid muudkui omi asju, millest oli raske sotti saada. Aga tüdrukud olid ikka ilusad ja poisid ei suutnud neist kuidagi mööda vaadata.


Märksõnad:
EKSA
ilukirjandus

Hind: 18,00 EUR
Otsing autori järgi:

Imre Siil, Lühiromaan ja karused lood,
Eesti Keele Sihtasutus, 2014, hind: 4,50 eurot

Imre Siil, Rändamisi. Minu väike reisiraamat,
Go Group, 2016, hind: 13,00 eurot

Imre Siil, Medalimees,
Imre Siil, 2020, hind: 4,00 eurot

Imre Siil, Viibe,
EKSA, 2022, hind: 9,00 eurot

Imre Siil, Lapsepõlv Nõukogude Eestis: 1960.-1970ndad aastad,
Hea Lugu, 2022, hind: 18,00 eurot

Imre Siil, Mereröövlite loss,
Pegasus, 2007, hind: 9,00 eurot

Imre Siil, Rumeenia tõsimeelsed päevikud,
Imre Siil, 2019, hind: 15,00 eurot

Imre Siil, Marino Marini kontsert,
Eesti Keele Sihtasutus, 2009, hind: 9,00 eurot

Mait Vaik, Piret Raud, Jüri Kolk, Kai Kask, Imre Siil jt., Eesti novell 2022,
MTÜ Eesti Jutt, 2022

Imre Siil, Õnnelimiit ja hingepide,
EKSA, 2025

Imre Siil, Vabas Eestis riiklikult ja diplomaatiliselt,
Hea Lugu, 2024

Teema Eesti novellid ja jutud alla viimati lisatud:

Mats Traat, Sarviku armastus,
Argo, 2007, hind: 14,00 eurot

Eduard Vilde, Jutustused IV,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1953, hind: 6,00 eurot

Eduard Vilde, Nali ja pilge (Jutustused II),
Eesti Riiklik Kirjastus, 1952, hind: 4,00 eurot

Mats Traat, Mänguveski,
Eesti Raamat, 1972, hind: 2,20 eurot

Juhan Jaik, Käokübarad,
Eesti Raamat, 1999, hind: 5,00 eurot

Ilmar Särg, Teisel pool pilvi. Novellikogu,
Lambri Raamat, 2023, hind: 10,00 eurot

Herman Sergo, Meri kutsub,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 6,60 eurot

Karl Ast Rumor, Toimetanud: Kalevi Kvell, Kui Saara naerab,
Jumalikud Ilmutused, 2008, hind: 10,00 eurot

August Jakobson. Koostanud Georg Grünberg, Suur vari,
Eesti Raamat, 2004, hind: 4,50 eurot

Eduard Vilde. Koostanud ja kommenteerinud Ants Järv, Jutustusi ja publitsistikat,
Eesti Raamat, 1978, hind: 4,00 eurot



Eesti novellid ja jutud all on 345 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Lugusid endisaja lastest, Imre Siil, EKSA 2021 | vanaraamat.ee
Lugusid endisaja lastest, Imre Siil, EKSA 2021 | vanaraamat.ee
Lugusid endisaja lastest, Imre Siil, EKSA 2021 | vanaraamat.ee
Lugusid endisaja lastest, Imre Siil, EKSA 2021 | vanaraamat.ee
Lugusid endisaja lastest, Imre Siil, EKSA 2021 | vanaraamat.ee
Lugusid endisaja lastest, Imre Siil, EKSA 2021 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud