Kuidas oma hirmudest võitu Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kuidas oma hirmudest võitu saada?, Jelena Uljeva, Koolibri 2020 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.

Teema: Looduse, teaduse, tehnika ja silmaringi raamatud lastele
Pealkiri: Kuidas oma hirmudest võitu saada?
Autor(id): Jelena Uljeva

Kirjastus: Koolibri
Linn: Tallinn
Aasta: 2020
Originaalkeel:
Tõlkija: Riina Turi
ISBN: 9789985044377
Lehekülgi: 32

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 205x200
Suurus: Pehmekaaneline

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

Kameeleon Värvik, nagu teisedki sisalikud, sündis siia ilma munast. Lihtsalt pistis ühel heal päeval pea koore seest välja ja hakkas uurima, mida põnevat tema ümber toimub. Ümberringi toimus palju põnevat – kõik aina sibasid ringi, häälitsesid ja askeldasid. Hiireema kutsus hiirepoegi, tuviema toitis tuvipoegi, rebaseema silitas rebasepoegi. Kameeleonipojukest ei poputanud keegi. Ta oli sellest nii solvunud, et muutus oranžiks.

„Kus siis minu ema on?“

Ei jäägi väikesel Värvikul muud üle, kui asuda teele. Teele, mis on täis ohtusid ja ootamatusi, et leida oma ema. Erinevad uued situatsioonid tekitavad uusi tundeid, hirmu ja segadust. Värvik õpib hakkama saama üksinduse, pimeduse, kõrgusekartuse, esinemishirmuga… Kõigist hirmudest aitavad tal üle saada abivalmid metsaloomad, kuni lõpuks leiab Värvik oma ema.



Lisaks liigutavale ja õpetlikule Värviku loole pole siiski tegu üksnes juturaamatuga, vaid iga hirmu kohta, millega kameeleon rinda pistab, leiab raamatust ka vahelehe harjutustikuga, kuidas sellises olukorras hakkama saada. Need näpunäited õpetavad lapsele, kuidas saada jagu hirmudest; treenida enesekindlust;arendada turvatunnet ja usaldust maailma vastu.

Jelena Uljeva on 20aastase kogemusega pedagoog, kes on tegutsenud erinevate arenduskeskuste juures ning avaldanud raamatuid kogutiraažiga üle 2 miljoni eksemplari. Tema emotsionaalse intellekti arendamise metoodikat käsitleb ka Koolibri teine raamat „Kuidas oma tunnetega sõbraks saada?”.

Märksõnad:
Koolibri

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:

Dagmar Normet, Une-Mati Rannakülas,
Eesti Raamat, 1986, hind: 8,00 eurot

Astrid Reinla, Pätu,
Eesti Raamat, 1988, hind: 1,00 eurot

Uno Leies, Tipp ja Täpp,
Eesti Raamat, 1986, hind: 1,20 eurot

Eno Raud, Sipsik,
Eesti Raamat, 1981, hind: 6,00 eurot

Kraapimisvihik. Nõiutud mets,
Sinisukk, 2020, hind: 10,00 eurot

Lydia Koidula, Meil aia-äärne tänavas,
Ilo, 2007, hind: 6,00 eurot

Rolf Heimann, Mis toimub Kraakjala lossis? Tontlikud mõistatused ja labürindid,
Kuma, 2010, hind: 3,00 eurot

toimetaja Maaris Aas, Kuidas loomad sabad said. Aafrika muinasjutt,
Kuma, 2007, hind: 3,00 eurot

Disney, Tarzani leidmine,
Egmont Estonia, 1999, hind: 2,00 eurot

Avril Mcdonald, Hunt ja varjukoll. Kuidas toetada oma last, kui tal on pimedusega seotud hirmud?,
Pilgrim, 2020, hind: 10,00 eurot



Laste- ja noortekirjandus all on 14950 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kuidas oma hirmudest võitu saada?, Jelena Uljeva, Koolibri 2020 | vanaraamat.ee
Kuidas oma hirmudest võitu saada?, Jelena Uljeva, Koolibri 2020 | vanaraamat.ee
Kuidas oma hirmudest võitu saada?, Jelena Uljeva, Koolibri 2020 | vanaraamat.ee
Kuidas oma hirmudest võitu saada?, Jelena Uljeva, Koolibri 2020 | vanaraamat.ee
Kuidas oma hirmudest võitu saada?, Jelena Uljeva, Koolibri 2020 | vanaraamat.ee
Kuidas oma hirmudest võitu saada?, Jelena Uljeva, Koolibri 2020 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud