Põrgutuli, Karen Harper, Ersen Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Põrgutuli, Karen Harper, Ersen 2007 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 56395 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Joomar""Tallinna Teletorn 20""Kunstiteaduslikke uurimusi 11. Stu..""Rühmadünaamika võõrkeeletunnis""The Essential of Horsemanship""Eesti lindude välimääraja""Hunnitu pulmapidu""Töölevõtuvestlus""Tartu maalijad""Dolores""Inkunaablid Tartu Riikliku Ülikoo..""Juhend makroseente kogumiseks ja m..""Carlito tee. Ühe mehe tee""Eesti eksliibriste näitus 1957""Peotäis mehisust""Seakasvatus""Enver""Laiskvorstid""Degas""XVII sajandi hollandi ja flaami ku..""Tuhat fakti Nõukogude Eestist""Elussööt""Lume- ja härmarüüs Toompea. P. ..""Mare Vint. Litod ja joonistused""Silmale nähtamatu""Operatiivkeskus. Vaenuteed""Nippet. Cartoon Tallinnfilm""Evald Okas 1965. Kunstinäituse ka..""Armando""Kool piiril""Komando""De Cock ja vaikse surma vennad""Botaanika töövihik V klassile""Tunguusi katastroofi lugu""Lend 2019. Kõrgema Kunstikooli Pa..""Prohvet""Pliiatsi ja blokiga mööda Nõuko..""Teismelise hingeelu""Mälestused II""Vaikiv abielunaine""Opas anatomiaan""Kadrioru lossi aarded""Eesti NSV kalad. Abiraamat kalade ..""Silmapilk. Kuidas mõelda mõtlema..""Efraim Allsalu""Juhan Raudsepp (lühimonograafia)""Hirm""Veterinaarteraapia teatmik""Liiklusülesanded 2015""Richard Kaljo eksliibrised""Leivatoite""See, mis kuulub mulle""Roosipuumööbel""Topeltrist""Paul Kamm / Пауль Камм""Devoted to life""Nõukogude Eesti""Tagasi minevikku""Omakohus""Veresidemed""Peamine kahtlusalune I-III""Tänavaröövel""Söögisibul""Ellinor Piipuu""Kurb hobune""Hobusehein. Luuletused 1967-1975""Põltsamaa Kunstiselts XX""Scotti viimne ekspeditsioon I""Eesti eksliibris 1976-1977. Эст..""Näitlik agitatsioon""Kursi koolkond. Kursi school""Sammu kergelt, kaunis nõid""Tudengipõlve saladused""Eksliibris Tartu Riikliku Ülikool..""Tunne oma IQ""Võida vikatimeest""Shakespeare'i mõistatus""Herman Halliste 1900-1973""Baritone""Alguses olid... Köler ja Weizenbe..""Eduard Viiralt 1898 - 1954. Näitu..""Juhana Blomstedt. Maale sarjast SY..""Maailmast ei pääse keegi välja .."
83 tk kogusumma: 626,10 EUR

Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri: Põrgutuli
Autor(id): Karen Harper

Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2007
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Mare Tammark
ISBN: 9789949123728
Lehekülgi: 392
Sari: New York Timesi bestsellerite autorid

Seisukord: normaalses seisukorras raamat

Mõõdud: 148 × 216 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
#26# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 023

Kurjus levib nagu Austraalia metsapõleng.
Väikelennuki piloot Lauren Taylor teab paremini kui enamus inimesi, kui suur võib olla hävitustöö, mida kahjutuli enesest järele jätab: kaks aastat tagasi kaotas ta möllavas metsapõlengus abikaasa. Kui ta aga toob lennukiga oma teistest asustatud punktidest eemal asuvasse kodulinna – Vermillioni Montana osariigis – kellegi võõra, siis on ilmselt just tema tegevus olnud selleks sädemeks, mis süütab põrgutule. On ju müstiline reisija kahtlemata sarnane seeriasüütajale, keda otsib taga FBI — ning ta kaob metsadesse, mis on kuivad kui püssirohutünn...
FBI agendil Brad Hale'il pole aega lennata maalilistesse linnadesse ainult ühe naise ebamääraste kahtlustuste pärast, kuid Lauren Taylor näib olevat meeleheitel. Ning kui naise väike poeg kadunuks jääb, mõistab ta, et selle poisi käes võib olla juurdluse võti.
Innukalt võõrast jälitades on Lauren ja Brad valmis tegema kõike, et hävitama asunud meest peatada... isegi kui see tähendaks pea ees leekidesse tormamist.

Originaali pealkiri: Inferno

ameerika ilukirjandus, põnevusromaanid

Sari: New York Timesi bestsellerite autorid

Hind: 6,00 EUR
Teema Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:

Agatha Christie, Paddington 16.50,
Eesti Raamat, Maaleht, 2023, hind: 11,00 eurot

Shelley Freydont, Jõulueelne mõrvalugu,
Ersen, 2005, hind: 5,00 eurot

Edward Phillips Oppenheim, Mõrvad Monte Carlos,
Eesti raamat, 1997, hind: 3,50 eurot

John le Carré, Spioon, kes pääses külma käest,
Kupar, 1991, hind: 5,00 eurot

A. Conan Doyle, Baskervilleide koer. Jutustused Sherlock Holmesist,
Eesti Raamat, 1973, hind: 7,00 eurot

Agatha Christie, Laip raamatukogutoas,
Katherine, 1991, hind: 5,00 eurot

Rex Stout, Topelt ei kärise,
Elmatar, 2007, hind: 6,00 eurot

Rex Stout, Vaikinud kõnemees,
Elmatar, 2013, hind: 5,00 eurot

Rex Stout, Nero Wolfe. Kummijõuk,
Katherine, 1996, hind: 4,80 eurot

Rex Stout, Uksekell helises. Romaan Nero Wolfeist,
Kuldsulg, 1994, hind: 4,00 eurot



Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3783 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Põrgutuli, Karen Harper, Ersen 2007 | vanaraamat.ee
Põrgutuli, Karen Harper, Ersen 2007 | vanaraamat.ee
Põrgutuli, Karen Harper, Ersen 2007 | vanaraamat.ee
Põrgutuli, Karen Harper, Ersen 2007 | vanaraamat.ee
Põrgutuli, Karen Harper, Ersen 2007 | vanaraamat.ee
Põrgutuli, Karen Harper, Ersen 2007 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud