Teema: Kokaraamatud
Pealkiri:
Anna-Liisa kokaraamatAutor(id): Koostanud: Anna-Liisa Virkus, Lia Virkus
Kujundaja: Aila Utsu
Kirjastus: Ajakirjade Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2004
Originaalkeel:
ISBN: 9985930371
Lehekülgi: 152
Sari: 100 rooga
Seisukord: pisut kulunud ja määrdunud kaaned, sisu olemas ja korralik
Mõõdud: 178 × 205
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Kui sa siiani oled peljanud kokkamist - või ehk hoopis kuuma pliiti-, siis unusta ära oma hirmud ning tea, et IGAÜHES MEIST ON PEIDUS VÄIKE KOKK! Ja kui kõik kohe ei õnnestu, kehtib köögis vana tarkus: harjutamine teeb meistriks.
Selles raamatus on katsetamist nii suurematele kui väiksematele. On väga palju uut ja on vanu lemmikuid. Kindlasti leiad siit endalegi lemmikroa - või koguni mitu! Toodud õpetuste järgi on lihtne valmistada mistahes maiust, salatit, pirukat, snäkki või põnevat jooki, sest kõik on piltide abil kätte näidatud.
Nii et ära pelga ja isegi kui esimene kord läheb aia taha, siis proovi uuesti! Ning kui sa oled veel väike ja kardad, et ei saa mõne asjaga hakkama, kutsu ema-isa, vanaema-vanaisa, vanem vend või õde appi. Nemadki on ükskord algajad olnud ning mõistavad suurepäraselt, et esialgu on vaja tuge.
Lia ja Anna-Liisa
kokaraamatud
100 rooga
Hind:
11,00 EURTeema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
Koostanud Aili Jõgi, Lihtsad beebitoidud,
Best Life Publishing, 2010, hind: 4,00 eurot
Peep Pedmanson, Maie ja Valduri kodune köök,
Sild, 2002, hind: 5,00 eurot
koostanud Ann Colby, Hõrgutavad eelroad,
Tormikiri, 2003, hind: 3,00 eurot
Koostanud Christine Leterme, Hõrgutavad toidud kahele,
Tormikiri, 2003, hind: 3,00 eurot
Lena Holmsäter, Ulrika Jidström Claesson, Kaunis ja söödav. Mõnusat nokitsemist köögis ja maitsvaid kingitusi külla kaasa võtmiseks,
Sinisukk, 2011, hind: 4,00 eurot
Hilda Ottenson, Hoidised,
Valgus, 1983, hind: 6,00 eurot
Koostanud Anne Kangur; toimetanud Katri Liivas, Saksa köök,
Odamees, 2005, hind: 9,00 eurot
Eugene H. Liu ja Wolfgang W. Reichert, Kulinaarsetel avastusretkedel Hiinas. 75 retsepti koos spetsiaalselt käesoleva raamatu jaoks pildistatud fotodega,
Avita, 2001, hind: 14,00 eurot
Küpsetised kohvi kõrvale. Küpsised, minikoogid, keeksid, tordid,
Kaalujälgijad, 2002, hind: 11,00 eurot
Lihtsad köögiviljatoidud [Jana Peäske kogutud retseptid],
Kaalujälgijad, 2000, hind: 3,00 eurot
Kokaraamatud all on 2394 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!