Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri:
Võitlustanner maa 1. Tulevikusaaga aastast 3000Autor(id): L. Ron Hubbard
Kujundaja: Tarmo Puudist
Kirjastus: Kupar
Linn: Tallinn
Aasta: 1998
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Kaido Haavandi
ISBN: 9985611861
Lehekülgi: 532
Seisukord: ülekiletatud kaaned, veidi kulunud leheservad, raamatukogust mahakantud eksemplar, normaalses seisukorras sisu
Mõõdud: 147 × 215 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Maa umbes 1000 aasta pärast. Planeet on mujalt universumist tulnud kutsumata külaliste poolt muudetud suureks kaevanduseks, pärisasukaid, inimesi, on jäänud vaid käputäis, nad on surutud kehvadesse elutingimustesse ja teinud läbi kohutava taandarengu. Ometi pääseb üks mees inimsoo vanade tarkuste juurde ning vallandub ahelreaktsioon, mille tagajärgedest pole ei Maa inimesed ega teised meie universumi asukad osanud undki näha.
Raamat ilmub kolmes jaos.
Tõlgitud raamatust: Battlefield Earth
Märksõnad:
ameerika ilukirjandus
ulmeromaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Võitlustanner maa 1. Tulevikusaaga aastast 3000, L. Ron Hubbard, Kupar 1998Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Ka rikkad nutavad 3,
AS, 1993, hind: 1,50 eurot
Ka rikkad nutavad 2,
AS, 1993, hind: 1,50 eurot
Ka rikkad nutavad 5,
AS, 1993, hind: 2,00 eurot
Ka rikkad nutavad 6,
AS, 1993, hind: 2,00 eurot
Ka rikkad nutavad 7,
AS, 1993, hind: 2,00 eurot
Fjodor Dostojevski, Idioot,
Eesti Raamat, 1975, hind: 9,00 eurot
Heino Kiik, Maria Siberimaal,
Eesti Raamat, 1988, hind: 4,00 eurot
August Jakobson, Valitud teosed 17. Töö algus. Andruksonide suguvõsa II,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1980, hind: 3,00 eurot
August Jakobson, Miika Valtsbergi roim. Esimene romaan tsüklist Andruksonide suguvõsa,
Eesti Raamat, 1980, hind: 4,50 eurot
Romain Rolland, Jean-Christophe I-III,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 8,00 eurot
Ilukirjandus all on 23284 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!