Tiina Meeri kudumiskool 2, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Tiina Meeri kudumiskool 2, Tiina Meeri, Pegasus 2018 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Romanovite ettekuulutus""Maailma loomisest. Värvi ise""Lennujälg""Õunapuu (abiks aiapidajale)""Vend Haluini pihtimus""Miljard mängus""Peotäis päikeseõisi""Mina ja värvid""Erik Haamer ja Kalevipoeg""Kutsumust järgides""Pikaküüneline daam""Päikesepiim""Hirundo 2002/1. Eesti Ornitoloogia..""Peapiiskopi surilina""Armastuse raskus""Päikese ring""Ülestähenduslikke täheülendusi""Pikker 1986/2""Palun ärge tulistage sõnumitooja..""PQ. Testi oma psühholoogilist int..""Egeuse meri""Patuillusioon""Mahavaikitud vale""Karu süda""Armastus e-postis. Deontilised mod..""Fool For Love: Music From The Moti..""Väike prints""Varastatud jalajälg""Hitleri reetja. Martin Bormann ja ..""Rebecca""Lapsepõlve mõjud""Harjumus armastada. Luuletused""Jungi hingeatlas""Kõlvatu naise surm""Золушка вяжет №2, 20..""The Dutch Swing College Band Featu..""Stepihunt""Бяла Въздишка = A Whit..""Ketsides kummitus""Palgest palgesse""Haridussotsioloogia""Hotel""Ettejoonistatud abielu""Keegi ei ela igavesti""Porr ja Sorry""Kõrgusekartus. Kolm päeva Dageza..""Mees, kes kõhkles""Piduriteta feng shui""Maapäälsed asjad""Ärevushäirete ja foobiate käsir..""Refining the methodology for inves..""Kõiges Su kõrval""Klaasmaastikud""ABC""Lupiinilahing""Dünaamiline psühhiaatria. Teoori..""Näota mõrvarid""Sobiv paik surmaks""Häbi ja armukadedus. Hinge keeris..""Eesti rahva lugu""Silmlill""Omada või olla?""Õnneliku kodu ja pere saladus""Värviraamat mudilastele""Noos""Lahkumine""Ma surin eile""Поëт Лиляна Петров..""Lumekuninganna 2. Elsa ja Anna uue..""Muusikafantoom""Sissejuhatus Jungi psühholoogiass..""Историческая псих..""Duende. Flamenkot avastamas""Sõnasõlmed""Lustiga lendu! 5 puslet""Lootused ja lõksud. Mitmekultuuri..""Lovin'""Mammutarmee telgitagustes 1""Pühä päiv""Julm ja tavatu. Doktor Kay Scarpet..""Taltsutamatu pärijanna""Vastu voolu. Samm-sammult võidule..""Andmise mõte. Miks isetus evoluts..""#Tegijatüdruk. #Girlboss"
84 tk kogusumma: 785,40 EUR

Teema: Kudumine
Pealkiri: Tiina Meeri kudumiskool 2
Autor(id): Tiina Meeri

Kirjastus: Pegasus
Linn:
Aasta: 2018
Originaalkeel:
ISBN: 9789949647590
Lehekülgi: 208
Sari: Kudumiskool

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 296x210
Suurus: Kõvakaaneline

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

Kudumisõpetaja TIINA MEERI 1990ndate keskpaigas ilmunud populaarsete kudumisvihikute uustrüki teises raamatus tutvustatakse patent- ja diagonaalkudesid, horisontaalseid vööndeid, lõngajookse ning venitatud ja hargnema lastud silmuseid. Materjal on illustreeritud rohkete fotode ja mustriskeemidega. Juhenditest arusaamist hõlbustavad järkjärgulised fotod töövõtetest ning raamatu tagaosas on valik pilte omaaegsetest, paljudele armsaks saanud vihikutest. TIINA MEERI töötab Tallinna 21. koolis kunstiajaloo õpetajana. Lisaks õpetab ta kunstiajalugu Eesti vanimas erakunstikoolis Sally Stuudio, annab kudumistunde Tallinna Rahvaülikoolis ja viib läbi kudumiskursusi välismaalastele. Meeri on juhtinud saadet „Lõngakera“ ja tema 1990ndatel esmatrükis ilmunud kudumisõpetuse vihikud on siiani oluline ja hinnaline koekirjade varamu, mis nüüd on värskete kaante vahel kahe köitena ja uues kuues taas kättesaadavad.

Kudumiskool
Pegasus

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Kudumine alla viimati lisatud:

Э. Рубене, Г. Иванова, Вязание и его техника. Часть первая,
Латглавиздат, 1957, hind: 8,00 eurot

Nuriya Khegay. Toimetanud: Kaiti Lindret, Kudumid väikestele võrukaeltele,
Sinisukk, hind: 17,00 eurot

Mustrid: Virve Avik; Tekstid: Reet Piiri, Siire Vanaselja, Sokiraamat. Virve Aviku 60 sokimustrit,
Ajakirjade Kirjastus, 2007, hind: 24,00 eurot

Л. С. Усс, Вязание 1985. Албум моделей,
Легпромбытиздат, 1985, hind: 3,00 eurot

Kyllikki Mitronen, Liia Vilkkumaa, Sokkide väel,
Varrak, 2008, hind: 18,00 eurot

Tiina Meeri, Kudumisõpetus (2. osa). Diagonaalkoed. Horisontaalsed vööndid,
Valgus, 1996, hind: 16,00 eurot

Tiina Meeri, Kudumisõpetus (1. osa). Soonikkoed. Palmikkoed,
Valgus, 1994, hind: 15,00 eurot

Tiina Meeri, Kudumisõpetus 3. Nööpaugud. Nupud. Lehed,
Valgus, 1996, hind: 9,00 eurot

Triin Mihkelson, Hingesoojad kudumid beebidele ja väikelastele,
Pegasus, 2015, hind: 24,00 eurot

Maimu Põldoja, Kudumine,
Valgus, 1992, hind: 17,00 eurot



Kudumine all on 313 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Tiina Meeri kudumiskool 2, Tiina Meeri, Pegasus 2018 | vanaraamat.ee
Tiina Meeri kudumiskool 2, Tiina Meeri, Pegasus 2018 | vanaraamat.ee
Tiina Meeri kudumiskool 2, Tiina Meeri, Pegasus 2018 | vanaraamat.ee
Tiina Meeri kudumiskool 2, Tiina Meeri, Pegasus 2018 | vanaraamat.ee
Tiina Meeri kudumiskool 2, Tiina Meeri, Pegasus 2018 | vanaraamat.ee
Tiina Meeri kudumiskool 2, Tiina Meeri, Pegasus 2018 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud