Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Suure väljaku ääresAutor(id): Andres Vanapa; toimetaja Ivo Pilve
Kujundaja: Mai-Liis Raidaru
Kirjastus: I. Pilve
Linn: Tallinn
Aasta: 2014
Originaalkeel:
ISBN: 9789949336227
Lehekülgi: 44
Seisukord: normaalses seisukorras
Mõõdud: 130 × 209 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Kirjanik Andres Vanapa elas Vabaduse väljaku äärses Tallinna Kunstihoones alates selle valmimisest 1934. aastal kuni elu lõpuni. Kuuenda korruse akendest avanes väljakule avar vaade, mis pakkus tihti huvitavaid pilte.
Vabaduse plats, Võidu väljak, Vabaduse väljak – seda kohta Tallinnas mäletab Andres Vanapa tõepoolest poisipõlvest. Raamatus on avaldatud tema mälestusi, nii koomilisi kui kurbloolisi. Need panevad mäletama ja mõtlema tänapäevalgi.
Märksõnad:
eesti
luuletajad
kirjanikud
hooned
linnaajalugu
Vanapa, Andres, pseud., 1924-2004
eesti
luuletajad
kirjanikud
hooned
linnaajalugu
mälestused
Vabaduse väljak (Tallinn)
Tallinn
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Suure väljaku ääres, Andres Vanapa; toimetaja Ivo Pilve, I. Pilve 2014Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Sabine Kuegler, Džunglilaps,
Olion, 2008, hind: 6,00 eurot
Lii Unt, Parim näitleja linnas. Varanasi päevaraamat,
Eesti Ekspressi Kirjastus, 2007, hind: 4,00 eurot
Aleksander Warma, Diplomaadi kroonika. Ülestähendusi ja dokumente aastatest 1938-44,
Olion, 1993, hind: 7,00 eurot
Ilja Repin; ees- ja järelsõna: K. Tšukovski; kommentaarid: A. F. Korostin, L. Tšukovskaja, Kauge, kuid lähedane,
Eesti NSV Kunst, 1963, hind: 5,00 eurot
Koostanud Maarja Lõhmus, Sulev Uus ja Peeter Vihalemm, Alguses oli Juhan. Meenutuslood õpetaja Juhan Peeglist,
Eesti Akadeemiline Ajakirjanduse Selts, 2012, hind: 5,00 eurot
Louis Chunovic, Jodie,
Sinisukk, 1996, hind: 3,00 eurot
Ketil Bjørnstad, Ballaad g-moll. Romaan Edward Griegist,
Eesti Raamat, 2001, hind: 4,00 eurot
Brigid Keenan, Diplomaatiline pagas,
Varrak, 2007, hind: 4,00 eurot
Ivo Parbus, Kaie Kõrb. Rambivalguses ja varjus (vestlused baleriiniga),
Revelex Kirjastus, 2005, hind: 3,00 eurot
Valeria Ränik, Viis aastat vanemaks,
V. Ränik, 2008, hind: 5,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4609 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!