Teema: Reisijuhid, reisikirjad
Pealkiri:
Minu California. Mull mullisAutor(id): Ede Schank Tamkivi
Kirjastus: Petrone Print
Linn: Tallinn
Aasta: 2014
Originaalkeel:
ISBN: 9789949511655
Lehekülgi: 344
Sari: Minu...
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 190x130 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. VPT
Ede Schank Tamkivi on vabakutseline ajakirjanik. Ta kolis California läänerannikul asuvasse Palo Altosse 2012. aasta suvel tänu ettevõtjast abikaasa õpingutele Stanfordi ülikoolis, samuti alustas seal kooliteed nende kaks last.
„Asjata ei öelda, et Stanford on üks suur kaitsev mull, mis omakorda paikneb teise, Silicon Valley nimelise mulli sees, ja see asub omakorda veel suuremas, California-mullis. Sel mullil on väga vähe pistmist sellega, mis toimub ülejäänud Ameerikas või mujal maailmas. Aga hoolimata ümbritsevast heaolust ja alati säravast päikesest on kohalik elanikkond kuidagi rahutu, ülinakkava viirusena levib hirm millestki olulisest ilma jääda. Jah, elu siin on väga kallis ja veidi ebamugav, aga sa oled selle tibatillukese protsendi seas maailma elanikkonnast, kes saab seda endale lubada!”
Ede kirjeldab Californiat oma mullist. Igapäevasteks abilisteks saavad robot-koristaja ning sammulugeja-uneandur, sedasi jätkab ta oma identiteedi loomist (tiiger)ema, tervisesportlase ja vabatahtliku üritustekorraldajana.
Raamat sarjast Minu...
reisikirjad
Hind:
14,00 EURTeema
Reisijuhid, reisikirjad alla viimati lisatud:
Harold W. McCormick, Tom Allen, William E. Young, Varjud meres. Haid ja raid,
Eesti Raamat, 1979, hind: 4,00 eurot
Hans-Joachim Schneider, Jutta Gay, Vicky Hausmann, Inga Menkhoff ja Hans-Günther Semseck, Kauneimad paigad. Unistuste reisisihte kogu maailmast,
Sinisukk, 2009, hind: 16,00 eurot
Taney Dudley ja Faustin Wirkus, Gonavei saare valge kuningas,
Olion, 1998, hind: 6,00 eurot
Herbert Tichy, Cho Oyu - Jumalate Arm. Binungapuumesi. Aasta loodusrahvaste seas,
Eesti Raamat, 1987, hind: 3,00 eurot
Ülo Mander, Viru raba õpperada,
Eesti Raamat, 1978, hind: 4,00 eurot
Douglas Wells; eestikeelne tekst: Juta Noorkõiv, Tuletorni ring ehk Veel üks võimalus tutvumiseks Hiiumaaga,
Hiiu Maavalitsus, 1996, hind: 7,00 eurot
Jan Willem Bultje, Saage tuttavaks... Küpros,
Ilo, 2006, hind: 5,00 eurot
Airi Ilisson-Cruz, Minu Austraalia. Kuidas ma vahetasin raha aja vastu,
Petrone Print, 2009, hind: 5,00 eurot
Bill Bryson, Ei siin ega seal. Reisid Euroopas,
Tänapäev, 2011, hind: 7,00 eurot
Helmut Joonuks, Kalevipoja paigad,
Eesti Raamat, 1982, hind: 4,50 eurot
Reisijuhid, reisikirjad all on 2172 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!