Gurbilt teateid ei ole, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Gurbilt teateid ei ole, Eduardo Mendoza , Toledo kirjastus 2017 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 56361 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Elu pimedana""Murakaselt""Lenin. Biograafia""Kartoteek. Veider vanake""Gaasimajanduse ohutuseeskirjad. Ko..""Narkoloogia""Vahva sõduri Švejki juhtumised m..""Finantsjuhtimine. Ettevõtte rahan..""Klaverimängija""Luulet""Rahvusvahelised suhted. Leksikon""Saksa keele grammatika""Kolmas Silm 1998/9""Füüsika vannis""Lenini naised""Metsikud nõiad""Raseduse A & O""Televiisorid""Tuulest viidud II""Kuldöölane""Muumiate saladus""Sünnitusabi""Kodune adenoomiravi""Mandala""Meil aia-äärne tänavas""Mälu võim""AK47. Lugu rahvarelvast""100 küsimust lastearstile""Nähtamatu duell""Taevakehade mõju tervisele""Tammsaare radadel""Pilk ajalukku""Solfedžo õpik (1. osa)""Kuidas minult varastati miljon""Värvivargad. The Color Thieves""Valgus ja tolm""Kirjad pojale""Võidetud tüdruk""Meeravi""Kettülekanded""Omapärane talv""Laste kokaraamat""Kaksipidi pildid""Looduse entsüklopeedia""Akadeemia 2010/9""Lippude maailm""''Albatrossi'' lugu""Üks öö""Laevad kaotavad tüüri""Loomaaed pagasis""Õppesõit""Tõusev Noorus 1940/3""Paranda Juku anekdoodid""Maadeavastaja raamatukogu""Tervendaja 2008/12""Maailmaimed""Ettekirjutus: muutumine""Tarkade Klubi. Jaanuar 2009""Pöörikoht""1001 ööd. Kauneimad muinasjutud ..""Muinsuskaitse aastaraamat 2019""Elas kord mees""Eestimaa elujõust""Kolmas Silm 2004/7""Tervis - ühiskond, inimene, eluke..""Hipi""Lemmikloomade elu""Üliõpilasaeg""Inglise keele katseõpik XI klassi..""Elemendid meis ja meie ümber. Mit..""Toome oma tervise tagasi. Praktili..""Oh, raha! Raha!""Neitsi""Saiad, pirukad, koogid""Praktiline rahvaravi. Esimene kogu..""Selge jälg""Jooks""Tumeaine""Talisman""Kõlupead Ameerikas""Eesti NSV ravimtaimed""Jooks ümber Pühajärve""Läbimurdepunkt""Siimon Selootes""Sild Drina jõel. Ajalooline romaa..""Inetu neiu""English file. Student's book. Uppe..""Pühad ja kombed""Tervislikud Nõuanded Metsatarga V..""Hamsun""Vastassuunavöönd""Sumchi""Vangipõlve õndsad aastad""Eesti Akadeemiliste Naiste Ühing .."
94 tk kogusumma: 691,41 EUR

Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri: Gurbilt teateid ei ole
Autor(id): Eduardo Mendoza 
Kujundaja: Allan Kukk


Kirjastus: Toledo kirjastus
Linn: Tartu
Aasta: 2017
Originaalkeel: hispaania keel
Tõlkija: Maarja Paesalu
ISBN: 9789949992041
Lehekülgi: 160

Seisukord: normaalses korras raamat

Mõõdud: 130x210
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 222

Barcelonas maanduvad kaks tulnukat, üks neist, nimega Gurb, valib pahaaimamatult kehastumiseks kuuma blondi poplauljanna kuju ja kaob sellisena suurlinna tulede vahele. Tema sõber – samuti kõige kohatumates kehastustes, mida „Sarnastumiseks sobilike maiste vormide astraalkataloogist“ (SSMVA) leida võib – alustab Gurbi otsinguid Barcelona tänavatel, kraavides, restoranides ja vanglates, tehes surmtõsiselt pööraselt koomilisi tähelepanekuid inimühiskonna toimimise kohta ning vähehaaval sellega omamoodi kohanedes.
„Huumor on osa minu DNA-st,“ väitis hispaania romaanikirjanik Eduardo Mendoza, kui sai 2016. aastal teada, et on pälvinud väärika Cervantese auhinna, mis on tuntud hispaaniakeelse kirjandusmaailma Nobelina. Romaani „Gurbilt teateid ei ole“ võiks žanrilt nimetada logiraamatu formaadis ulmekomöödiaks.

Jõuliselt humoorika stiili poolest tuntud Kataloonia hispaanlane Eduardo Mendoza (1943) peab kirjutades oluliseks, et raamatuga veedetud aeg oleks lugeja jaoks meeldiv ja lõbus. See on „sohvakirjandus“ nagu ta ise seda on nimetanud – see tähendab kirjandus, mida ei loeta kõval toolil istudes, aga ka mitte rannatoolis lamaskledes, vaid mis jäädes rahvalähedaseks, pakub enamat lihtsakoelisest meelelahutusest.
Tema esimesed romaanid „Tõde Savolta juhtumi kohta“ (La verdad sobre el caso Savolta, 1975) ja „Imede linn“ (La ciudad de los prodigios, 1984) on arvatud Hispaania üleminekuaja olulisimate teoste hulka. Kõige laiema publiku poolehoiu on tema loomingust võitnud aga 1991. aastal ilmunud „Gurbilt teateid ei ole“ (Sin noticias de Gurb), samuti romaaniseeria peast põrunud detektiivist, kes eriti keeruliste juhtumite lahendamiseks hullumajast välja lastakse. Sageli on Mendoza romaanide üheks peategelaseks tema kodulinn Barcelona, mida ta portreteerib erinevatel hetkedel läbi selle ajaloo. Nii on Barcelona olulisel kohal ka käesolevas romaanis, mille tegevustik areneb 1992. aasta olümpiamängude eel.


Märksõnad:
Toledo kirjastus
hispaania
ilukirjandus
päevikromaanid
ulmeromaanid
huumor
Sin noticias de Gurb. Eesti keeles

Hind: 8,00 EUR
Teema Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus alla viimati lisatud:

Karen A. Simonjan, Apteeker Nerses Majaen. Ulmeline kriminaalromaan,
Eesti Raamat, 1978, hind: 3,00 eurot

Edgar Allan Poe, Novelle,
Eesti Raamat, 1989, hind: 5,00 eurot

Stephen King, Surmahotell 1,
Katherine, 1994, hind: 6,50 eurot

Ursula K. LeGuin, Pimeduse pahem käsi,
Eesti Raamat, 1981, hind: 4,00 eurot

Aldous Huxley, Hea uus ilm,
Eesti Raamat, 1989, hind: 16,00 eurot

Stephen King, Surmahotell 2,
Katherine, 1994, hind: 7,00 eurot

Robert Shea, Robert Anton Wilson, Illuminatus! 1. osa: Silm püramiidis,
Kirjastuskeskus, 2008, hind: 3,50 eurot

John Ronald Reuel Tolkien, Sõrmuste isand I. osa. Sõrmuse vennaskond,
Tiritamm, 1996, hind: 30,00 eurot

Ray Bradbury, Marsi kroonikad,
Eesti Raamat, 1974, hind: 7,00 eurot

Arkadi Strugatski, Boriss Strugatski, Inetud luiged,
Varrak, 1997, hind: 23,00 eurot



Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus all on 1762 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Gurbilt teateid ei ole, Eduardo Mendoza , Toledo kirjastus 2017 | vanaraamat.ee
Gurbilt teateid ei ole, Eduardo Mendoza , Toledo kirjastus 2017 | vanaraamat.ee
Gurbilt teateid ei ole, Eduardo Mendoza , Toledo kirjastus 2017 | vanaraamat.ee
Gurbilt teateid ei ole, Eduardo Mendoza , Toledo kirjastus 2017 | vanaraamat.ee
Gurbilt teateid ei ole, Eduardo Mendoza , Toledo kirjastus 2017 | vanaraamat.ee
Gurbilt teateid ei ole, Eduardo Mendoza , Toledo kirjastus 2017 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud