Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Postskriptumimõrvad. Harbinder Kaur 2Autor(id): Elly Griffiths
Kujundaja: Piia Stranberg
Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2024
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Eva Nooni
ISBN: 9789916129531
Lehekülgi: 300
Sari: Krimiraamat. Harbinder Kaur 2
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x140
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
„Nagu viimsepäeva Miss Marple oleks lahti lastud.“ – Washingon Post
Rahvusvahelise menukirjaniku Elly Griffithsi uues põnevas romaanis, mis on ideaalne lugemisvara Anthony Horowitzi ja Agatha Christie austajatele, jõuab mõrv raamatulehtedelt päris ellu.
Üheksakümneaastase südamehaiguse all kannatava vana naise surmas ei tohiks olla midagi kahtlustäratavat. Vähemalt ei näe kriminaalpolitsei uurija Harbinder Kaur selles midagi ebatavalist, kui kuulab, kuidas hooldaja Natalka Peggy Smithi surma kirjeldab.
Kuid Natalka on politseijaoskonnas põhjusega: Peggy korterit tühjendades märkas ta ebaharilikult palju krimiromaane, kõik pühendusega Peggyle. Ja iga viimne kui psühholoogiline põnevik sisaldas salapärast pühendust: „PS. PS-ile“. Kui siis relvastatud isik korterisse raamatu varastamiseks sisse murrab ja selle autor varsti pärast seda surnult leitakse, hakkab uurija Kaur mõtlema, et ehk pole tõesti olemas surmajuhtumit, milles pole midagi kahtlustäratavat.
Ja asjad lähevad aina hullemaks: kirjanikke hakatakse ära noppima kõikjalt, alates Aberdeeni kirjandusfestivalist kuni Edinburgh’ tänavateni. Seersant Kaur asub teekonnale läbi terve Euroopa ja peab välja uurima, kuidas täpselt kirjanikud nii realistlikke kuritegusid välja oskavad mõelda …
Märksõnad:
Eesti Raamat
Piia Stranberg
kriminaalromaanid
The Postscript Murders
Krimiraamat. Harbinder Kaur
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Postskriptumimõrvad. Harbinder Kaur 2, Elly Griffiths, Eesti Raamat 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Suzanne Robinson, Hauka süda,
Ersen, 1998, hind: 8,00 eurot
Taylor Adams, Pääsu pole,
Pegasus, 2018, hind: 14,00 eurot
Nora Roberts, Pühad patud. New York Timesi bestseller,
Ersen, 1998, hind: 6,00 eurot
Cait London, Võitlus mineviku varjudega. New York Timesi bestseller,
Ersen, 2004, hind: 4,00 eurot
Kobie Krüger, Pere keset loodust. Kõnnumaa võlu ja ilu,
Varrak, 2002, hind: 12,00 eurot
Francoise Chandernagori, Esimene naine,
Eesti Raamat, 2005, hind: 6,00 eurot
Aleksandra Marinina, Stiilimeister,
Ersen, 2006, hind: 7,00 eurot
Aleksandra Marinina, See, kes teab. Triloogia 3. raamat,
Ersen, 2007, hind: 6,00 eurot
Eda Ahi, Kärt Hellerma, Kätlin Kaldmaa, Maarja Kangro, Tiina Ann Kirss, Veronika Kivisilla, Helga Nõu, Carolina Pihelgas, Anu Saluäär, Jelena Skulskaja, Triin Soomets, Elin Toona ja Elo Viiding, Kolmteist eesti kirja,
Kultuurileht, 2016, hind: 4,00 eurot
Aleksandra Marinina, See, kes teab. Triloogia 2. raamat,
Ersen, 2007, hind: 7,00 eurot
Ilukirjandus all on 22486 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!