Kaukaasia köök Elu on Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kaukaasia köök. Elu on maitsev!, Emil Rutiku, Ajakirjade Kirjastus 2011 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Mere kütkes. 20 aastat Saaremaa M..""Akadeemia 1990/10""Veri mullal (novellid)""Ellujääjate klubi""Sanitaarremont""Liikumise ja spordi ABC. Teine osa""Laulame ligi külada. Valik rahval..""Tervendaja 2010/1""Mägede loomad""Skulptor""Piibli jutustusi. Piibel lastele t..""TEA taskusõnastik. Soome-eesti/ee..""Kelle tee on varjul""Uusim aeg. 1939-1969. Õpik XI kla..""Jänkuke Lota. Üks tore päev""Otsekui unes""Ellujäämise õpetus I-II osa""Venemaa tsaarinnad (1547–1918)""Kutsikad""Koresööda ja silo kaalu määram..""Stalker. Kriminaalromaan""Pilkaja 2017/1. Pilke- ja naljaaja..""Valeühendused""Partisani märkmed""Eesti järved""Kaika Lainest Vangani 4. Rahvaravi..""Tšehhi põrgus. Mälestusi sõjat..""Eesti keele grammatika. Käsiraama..""Saleda raamat""Silmapiir""Surma vaatemäng""Rahvastiku enesetunnetus. Mida uur..""Lukksepatööde praktikum""Baltian historia""Raamat kaktustest""Tervendaja 2006/10""Ole alati imekaunis. 52 hiilgavat ..""Paradoks 1997/7 (68)""Tuna. Ajalookultuuri ajakiri 2009/..""Kolm laulupidu. Eesti laulupeod aa..""Matemaatika ülesannete kogu""Ahvide planeet""Mässav planeet""Raamatuköitmise õpetus""Eesti õigekeel. Gümnaasiumi õig..""Läti netikommide assortii. 1118 s..""Kanajala linnajagu (luuletused)""Armuleek""Eesti identiteet ja iseseisvus""Luukerena laanes ja linnas""I.Q. test kassidele ja I.Q. test k..""Öösel""Salamise sõdurid""Kogutud luuletused""Silosööda valmistamine""Bandiitlik Ida-Virumaa""Naised kaevul. Romaan""Pilk ajalukku""Maagia""Müstiline X""Aastaringist""Lugusid toonasest Tartust""Härra Huu (KÕVAKAANELINE väljaa..""Sinu koera seletaja""Nõukogude kool ja õpilane. Meie ..""Soomaa on meie kodu. Соомаа ..""Eestluse elujõust. Hüsteeriline ..""Eradetektiiv""Pooles mastis""Sündmused, mis vapustasid maailma""Tavaline, ent armas""Gatlingi kuulipilduja""Vaikuse valgus. Mõtteid viljatuse..""Jennie Brice´i juhtum""Akadeemia 2016/4""Tikkimine""Äraspidise võluväe seadus""Tervislik liikumine""Vannitoad"
79 tk kogusumma: 620,00 EUR

Teema: Kokaraamatud
Pealkiri: Kaukaasia köök. Elu on maitsev!
Autor(id): Emil Rutiku
Kujundaja: Meelis Piller


Kirjastus: Ajakirjade Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2011
Originaalkeel:
ISBN: 9789949476404
Lehekülgi: 144
Sari: Rahvusköögid

Seisukord: normaalses seisukorras

Mõõdud: 176 × 247 mm
Suurus: tavaformaadist veidi suuremas formaadis, kõvade kaantega

Sisu:
«Elu on maitsev, kui teed kõike südamega!» usub Emil Rutiku, muusik ja hobikokk. Emil sündis Bakuus aserist ema ja eestlasest isa perre ning kuigi suurema osa elust on ta veetnud Eestis, on maitsete maailm, mida Emil siin raamatus tutvustab, pärit just Kaukasuse mägedest ja Kaspia merest.

Kaukaasia köök on maitsev ja tervislik – värsked ürdid, lugematu hulk mooduseid valmistada köögivilju, kala ja liha. Ja seda kõike peab tegema hea tujuga, lauluviis suul. Lõbusat laulukest ümisedes kutsub Emil kõiki isukalt Kaukaasia köögi parimaid palasid maitsma!


Märksõnad:
rahvustoidud
Kaukaasia
kokaraamatud

Sari: Rahvusköögid

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Kokaraamatud alla viimati lisatud:

Maria Öhrn, Laste oma kokaraamat,
Ilo, 2005, hind: 13,00 eurot

lood ja retseptid: Üllar Priks alias Myrakas, Sööme sõnu,
Postimees, 2016, hind: 22,00 eurot

Peeter Kard, Jahimehe köök. Toite ulukilihast,
Valgus, 1992, hind: 13,00 eurot

Anita Pasopa ja Milda Peterson, Kokaraamat,
Valgus, 1968, hind: 3,00 eurot

Koostanud Silvi Kohu, Pannkoogid. Soolased ja magusad,
Ata-Raamat, 2002, hind: 6,00 eurot

koostanud Sirje Kasemaa ; toimetanud Piibe Kohava, Maitsvad ahjuroad,
Odamees, 2012, hind: 5,00 eurot

Rex Stout, Nero Wolfe´i kokaraamat,
Elimelto, 2002, hind: 16,00 eurot

Toimetaja Violeta Barysiene, Kööginurk eriväljaanne 2/2011. Salatid,
Septyni Menai, 2011, hind: 3,00 eurot

Koostanud Chantal Duroy, Hõrgutavad Mehhiko toidud,
Tormikiri, 2003, hind: 7,00 eurot

Arden Moore, Kokka ise koerale! Tervislikud toidud - suurepärased retseptid,
TEA Kirjastus, 2013, hind: 6,00 eurot



Kokaraamatud all on 2319 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kaukaasia köök. Elu on maitsev!, Emil Rutiku, Ajakirjade Kirjastus 2011 | vanaraamat.ee
Kaukaasia köök. Elu on maitsev!, Emil Rutiku, Ajakirjade Kirjastus 2011 | vanaraamat.ee
Kaukaasia köök. Elu on maitsev!, Emil Rutiku, Ajakirjade Kirjastus 2011 | vanaraamat.ee
Kaukaasia köök. Elu on maitsev!, Emil Rutiku, Ajakirjade Kirjastus 2011 | vanaraamat.ee
Kaukaasia köök. Elu on maitsev!, Emil Rutiku, Ajakirjade Kirjastus 2011 | vanaraamat.ee
Kaukaasia köök. Elu on maitsev!, Emil Rutiku, Ajakirjade Kirjastus 2011 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud