Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
Triinu loodAutor(id): Erika Salumäe
Kirjastus: Heli Kirjastus OÜ
Linn:
Aasta: 2018
Originaalkeel:
ISBN: 9789949725274
Lehekülgi: 72
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 200x130
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
"Tumedate lokkis juuste ja tõmmu nahaga kõhn Triinu oli tüdruk, kes ei püsinud pudeliski. Ta elas ühes Eestimaa lastekodus. Teda võlus ja haaras kõik! Metsad, aasad, järved, ojad. Karja- ja marjamaad. Lagunenud kuurid ja kõikvõimalikud keelatud tsoonid.
Lastekodus oli palju reegleid ning lapsed pidid kõike koos tegema. Triinu tahtis joosta iseseisvalt ringi, noppida lilli, hõisata ja karjuda kõva häälega ning vahel lihtsalt seisatada ja vaadata, kuidas järvevesi sillerdab ja linnud puuokstel siristavad.
Nagu mitmed teised lastekodulapsed unistas väike, peagi seitsmeaastane Triinu oma emast ja isast, oma kodust ja oma perekonnast.
Sinu käes ongi nüüd Triinu lood sellest, kas ja kuidas tema unistused täitusid.
,,Et saavutada elus oma eesmärke ja täituksid unistused, tuleb nendesse uskuda ja olla töökas, õpihimuline ning järjekindel,” on sõnum, mida päikseline Erika Salumäe oma esimese lasteraamatuga soovib edasi anda. Armastatud endine jalgrattur Erika Salumäe on mitmekordne olümpiavõitja, maailmameister, universaadi võitja ning püstitanud 15 maailmarekordit. Järelikult oskab ta unistusi täita ja teab, mida selleks vaja on. Need oskused on ta ka oma raamatutegelasele Triinule edasi andnud. Triinu lugude esimene raamat on nüüd teie kõigi ees, et julgelt oma eesmärkide poole püüdlema innustada.
"
Märksõnad:
Heli Kirjastus OÜ
Jana Valge
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Triinu lood, Erika Salumäe, Heli Kirjastus OÜ 2018Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid alla viimati lisatud:
Olivia Saar, Lõvi Lõrr ja Jänes Jass,
Eesti Raamat, 1972, hind: 2,00 eurot
Karl Ristikivi. Koostanud: Ants Järv, Semud. Sellid (lastejutte),
Eesti Raamat, 1983, hind: 3,50 eurot
Kristel Salu, Verdi ja Fred ehk Sullerite juhtumised,
Tänapäev, 2002, hind: 4,50 eurot
Ivar Soopan, Head pahad poisid,
Hea Lugu, 2009, hind: 9,00 eurot
Adolf Rammo, Hundipassiga koolipoiss. Šahh Madani teine raamat,
Eesti Raamat, 1973, hind: 2,00 eurot
Adolf Rammo, Šahh Madan,
Eesti Raamat, 1970, hind: 4,00 eurot
Heljo Mänd, Toomas Linnupoeg,
Eesti Raamat, 1968, hind: 3,50 eurot
Heino Väli, Peetrike,
Eesti Raamat, 1966, hind: 2,00 eurot
Juhan Saar, Metsa taga ei ole mets (jutustus),
Eesti Raamat, 1964, hind: 3,00 eurot
Tiia Toomet, Ahvipoeg, kes ei tahtnud areneda,
Eesti Raamat, 1984, hind: 4,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid all on 3662 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!