Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Revolutsioonid kui ajaloo lokomotiivid. Tänase maailma loomine. Edmund Burke'i Seltsi raamatAutor(id): Martin Malia
Kujundaja: Marko Kekišev, Kalle Müller
Kirjastus: Postimees Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2024
Originaalkeel:
Tõlkija: Kert Urmas Raudvere
ISBN: 9789916736333
Lehekülgi: 512
Sari: Edmund Burke'i Seltsi raamat
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 215x145
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Meisterlik raamat vaatleb Lääne revolutsioonide lainet ja selle kommunistlikku kulminatsiooni 20. sajandil. Võrdleva ajaloo laiahaardeline ja sügav käsitlus pakub sotsialismi kujunemise uut tõlgendust, tuues välja Vene revolutsiooni, Nõukogude režiimi esiletõusu ja Nõukogude Liidu lõpliku kokkuvarisemise tähenduse.
Martin Malia uurib 15. ja 16. sajandi Euroopa ususõdasid, Inglismaa, Ameerika ja Prantsusmaa revolutsioone ning plahvatuslikke sündmusi 20. sajandi Venemaal. Ta järeldab, et 20. sajandi revolutsioonide juured on sügaval Euroopa ajaloos, revolutsiooniline mõtlemine ja tegevus radikaliseerusid ühest suurest revolutsioonist teise. Malia pakub omanäolise vaate revolutsiooni fenomenile ja annab huvitava hinnangu selle jõule kui ajalugu edasiviivale väele.
Märksõnad:
Postimehe kirjastus
Marko Kekišev, Kalle Müller
Edmund Burke´i Seltsi raamat
ajalugu
History’s Locomotives: Revolutions and the Making of the Modern World
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Revolutsioonid kui ajaloo lokomotiivid. Tänase maailma loomine. Edmund Burke'i Seltsi raamat, Martin Malia, Postimees Kirjastus 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Arvo Mägi, Eesti rahva ajaraamat,
Koolibri, 1993, hind: 6,00 eurot
Arvo Mägi, Eesti rahva ajaraamat,
Koolibri, 1993, hind: 4,00 eurot
Jüri Ant, Kaido Jaanson, Andres Kasekamp, Mart Laar, Mart Nutt, Ago Pajur, Raimo Raag, Tõnu Tannberg, Lauri Vahtre ja Sulev Vahtre, Eesti ajalugu VI. Vabadussõjast taasiseseisvumiseni,
Ilmamaa, 2005, hind: 30,00 eurot
Seppo Zetterberg, Eesti ajalugu,
Tänapäev, 2011, hind: 35,00 eurot
Malle Salupere, Tuhandeaastane Tartu. Nooruse ja heade mõtete linn,
TÜ Kirjastus, 2011, hind: 7,00 eurot
Alo Särg, Valgamaa mõisad ja mõisnikud,
Argo, 2009, hind: 25,00 eurot
Arno Kruusmann, Sõjatopograafia. Kaardilugemine,
Kaitseväe Ühendatud Õppeasutiste staap, 2004, hind: 15,00 eurot
Eestlane ja tema isand. Talupoegade majandusliku olukorra ja nende seisundi valgustamiseks eestimaal. Kirjutanud keegi, kes pole eestlane ega tema isand,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 13,00 eurot
Ain Saar, Aktsioonide aeg 1987-1988,
1998, hind: 15,00 eurot
Isikute lühiandmed Eesti kommunismiohvrite memoriaalile 1940-1991.,
Eesti Represseeritute Registri Büroo, 2018, hind: 13,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 5963 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!