Teema: Eeposed, legendid, müüdid
Pealkiri:
Oi mis hullud muinasjutud VIAutor(id):
Kujundaja: Märt Kullo, Aivar Raidma
Kirjastus: Ammukaar
Linn: Tallinn
Aasta: 2025
Originaalkeel:
Tõlkija: Märt Kullo
ISBN: 9789916689448
Lehekülgi: 136
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Ehtsad eestlastele kohandatud.
Pikemaks kavandatud muinasjuturaamatute sarja kuuenda osa lugude vahele on taas pistetud lastesalmikeste arendusi või on koostaja saanud neist ideid omaloominguks, et mahendada hulle lugusid, mis hilisemalt ilustamata selliselt nagu rahvapajatajad üleskirjutajale jutustasid, on siia kaante vahele pandud. Ikkagi arvab tõlkija, et alla kaheksa-üheksa aastastele käesolev raamat ei sobi, täiskasvanutele aga vägagi. Tõlkija on muinasjutte eestlasest lugejale mõneti suupärasemaks kohandanud algsisust kaugenemata.
Eestinduse aluseks on valik Aleksandr Afanasjevi kogutud muinasjuttudest ja naljanditest: Narodnõje russkije skazki A. N. Ajanasjeva v trjohh tomahh. Hudožestvennaja literatura. M., 1958.
Märksõnad:
Ammukaar
Kristjan Tramberg
vene muinasjutud
rahvamuinasjutud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Oi mis hullud muinasjutud VI, , Ammukaar 2025Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Raamatud enne 1944-ndat aastat alla viimati lisatud:
Käsper Aanier, Ristirahwa Palwe-koda, kus sees on: Rõõmu- kui ka kurwastuse aegade palwetunnid sündimisest surmani, lühidelt seletatud püha kirja tunnistuste, palwete ja lauludega. 2. jagu,
G. Pihlakas, 1903, hind: 6,00 eurot
Heikki Toppila, Päikesetõusu maale,
Noor-Eesti Kirjastus, 1927, hind: 4,00 eurot
Hugo Raudsepp, Viimne eurooplane,
Ilukirjandus ja Kunst, 1941, hind: 8,00 eurot
Friendich Reinhold Kreutzwald, Estnische Märchen (Eesti muinasjutud),
Perioodika, 1981, hind: 23,00 eurot
Juhani Aho, Valitud jutud ja laastud I,
Noor-Eesti, 1926, hind: 4,00 eurot
Arthur Schnitzler, Casanova kojusõit,
Loodus, 1936, hind: 8,00 eurot
Koostanud: Mihkel Kampmann (Kampmann = Kampmaa), Kooli lugemiseraamat. 2. jagu,
G. Pihlakas, 1920, hind: 9,00 eurot
Jarl Hemmer, Mees ja tema südametunnistus,
Eesti Kirjastuse Kooperatiiv, 1939, hind: 10,00 eurot
Eduard Vilde, Valitud teosed II. Kui Anija mehed Tallinnas käisid,
Ilukirjandus ja Kunst, 1940, hind: 6,00 eurot
Anton Tšehhov, Valik novelle,
Eesti Kirjanduse Selts, 1939, hind: 6,00 eurot
Raamatud enne 1944-ndat aastat all on 5232 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!