Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Kaelkirjak, kes ei mahtunud pildileAutor(id): Raimondas Jurgaitis
Kirjastus: Koolibri
Linn: Tallinn
Aasta: 2024
Originaalkeel:
Tõlkija: Riina Turi
ISBN: 9789985053157
Lehekülgi: 24
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 240x230
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Kes ei tahaks mahtuda pildile! Kaelkirjak ei mahtunud. Esialgu. Siis aga andis üks sõber head nõu. Ja nii mahtus ka kaelkirjak lõpuks raamatusse, mis räägibki sellest, et kaelkirjak ei mahtunud raamatusse. Naljakate piltide ja lõbusate värssidega suurtähtedega raamat räägib loo murelikust kaelkirjakust ja tema abivalmis sõpradest.
Märksõnad:
Koolibri
lastekirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kaelkirjak, kes ei mahtunud pildile, Raimondas Jurgaitis, Koolibri 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Koostanud Mall Hiiemäe, Emand kaseladvas,
Eesti Raamat, 1988, hind: 4,50 eurot
Eno Raud, Jälle need naksitrallid I,
Eesti Raamat, 1979, hind: 15,00 eurot
Eno Raud, Jälle need naksitrallid I,
Eesti Raamat, 1979, hind: 8,00 eurot
Erich Kästner, Veel üks Lotte (jutustus),
Eesti Raamat, 1990, hind: 6,00 eurot
Erich Kästner, Veel üks Lotte (jutustus),
Eesti Raamat, 1990, hind: 4,00 eurot
Heino Pars, Operaator Kõps seeneriigis,
Perioodika, 1980, hind: 4,00 eurot
Gerhard Niese, 100 Kolumbuse muna. Matemaatika ülesandeid, füüsika, keemia ja bioloogia katseid, trikkülesandeid,
Valgus, 1985, hind: 5,00 eurot
Evi Mitt, Nuputa 1,
Koolibri, 1997, hind: 4,00 eurot
Joonas Sildre; kontseptsioon: Joonas Sildre ja Elina Sildre; toimetaja Aidi Vallik, Maailma naba. Koomiksiraamat,
Lugu-Loo, 2009, hind: 14,00 eurot
Menelaos Stephanides, Iidsete aegade lood I-II. Müüte ja legende,
Eesti Raamat, 1991, hind: 18,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 14913 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!