Teema: Mõtle, värvi, meisterda
Pealkiri:
Teadusmõistatused nutikatele lastele. Enam kui 100 mõistatust sinu aju arendamiseksAutor(id): mõistatused ja lahendused: Damara Strong, Gareth Moore
Kujundaja: Zoe Bradley, Angie Allison
Kirjastus: Pegasus
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel:
Tõlkija: Kaspar Arme
ISBN: 9789916160626
Lehekülgi: 192
Seisukord: korralik raamat
Mõõdud: 198x140
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
See enam kui 100 mõtlemisülesannet sisaldav raamat paneb proovile su loodus- ja täppisteaduste ning tehnoloogiaalased teadmised. Raamatus on sulle lahendamiseks loogikaülesandeid, sudokuid, labürinte, viktoriine ja teisi proovikive nii teadusest, tehnoloogiast, tehnikast kui ka matemaatikast. Pane oma aju võimsus proovile!
Originaali pealkiri Science puzzles for clever kids : over 100 STEM puzzles to exercise your mind. Eesti keeles
Märksõnad:
Pegasus
Chris Dickason
nuputamisülesanded
mõistatused
lastekirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Teadusmõistatused nutikatele lastele. Enam kui 100 mõistatust sinu aju arendamiseks, mõistatused ja lahendused: Damara Strong, Gareth Moore, Pegasus 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Mõtle, värvi, meisterda alla viimati lisatud:
Ene Lind, Endel Rihvk, Tööõpetus 1.-4. klassile. Meisterdamine,
Koolibri, 1996, hind: 7,00 eurot
Jürg Obrist, Selge see! Kas tõesti? 40 väikest kriminaallugu kaasalahendamiseks,
Olion, 2005, hind: 3,50 eurot
Ada M. Soo, Tõruke ehk Heade mõtete maailm,
Ilo, 2000, hind: 4,00 eurot
Mario Denti, Keisririigiaegne Rooma,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 1999, hind: 7,00 eurot
Werner Schultze, Carola Sturm, Pildid klaasil. Kaunistused kööki ja vannituppa,
Tormikiri, 2007, hind: 4,00 eurot
Evi Mitt, Nuputa 1,
Koolibri, 1997, hind: 5,00 eurot
Moira Butterfield, Anita Ganeri, Kuidas joonistada masinaid,
Odamees, 2001, hind: 4,50 eurot
Cecile Jugla, Harinck Lyse ja Sophie de Mullenheim, Suur viktoriiniraamat,
Varrak, 2011, hind: 15,00 eurot
Leelo Tungal, Ene Hiiepuu, Edgar Valter, Aabits,
Avita, 2011, hind: 11,00 eurot
Lancelot Hogben, Arvude imed. Viis tuhat aastat matemaatikat,
Valgus, 1976, hind: 5,00 eurot
Mõtle, värvi, meisterda all on 2263 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!