Teema: Kokaraamatud
Pealkiri:
Kodused toidud prantsuse moodi. Kala. Juust. KöögiviljadAutor(id): Anne Labrosse
Kujundaja: Mai Grepp
Kirjastus: Ajakirjade Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2009
Originaalkeel:
Tõlkija: Tuuli Stewart
ISBN: 9789949454136
Lehekülgi: 60
Sari: Kodused toidud prantsuse moodi
Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat
Mõõdud: 170x220mm
Suurus: tavaformaadis ning pehmes köites raamat
Sisu:
Raamatu autor, aastaid Eestis elanud prantslanna, näitab, et ka piiratud eelarvega saab toituda maitsvalt ja tervislikult. Siin perele toitu valmistanuna oskab ta hinnata meie kohalikku toorainet ja võimalusi, julgustades kõike ise tegema: kastmeid ja marinaade, puljongeid ja õlisegusid, hoidiseid ja maiustusi. Autor kasutab oma retseptides naudinguga kohalikke eestimaiseid toiduaineid, mujalt võtab lisaks vaid mõned maitsetaimed ja tsitruselised. Teine selle raamatukese retseptivaliku põhikomponent köögiviljade kõrval on kala. Kui ostad kala poest, pööra kindlasti tähelepanu selle välimusele ja lõhnale. Hea kala lõhn on värske, nahk hiilgav ja läikiv. Värske kala silmad säravad, piimjad või läbipaistmatud silmad näitavad, et kala pole just äsja püütud. Värske kala lõpused on punased. Kui hoiad kala peast toetades horisontaalselt, siis värske kala saba ei loperdada ega kaldu külgedele, vaid on sirge. Kui kõike seda ostes jälgida, on suurepärased kalaroad teie toidulaual garanteeritud.
Märksõnad:
Ajakirjade Kirjastus
Kodused toidud prantsuse moodi
toidud
toiduvalmistamine
rahvustoidud
kalatoidud
juust
köögiviljatoidud
kokaraamatud
Prantsusmaa
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kodused toidud prantsuse moodi. Kala. Juust. Köögiviljad, Anne Labrosse, Ajakirjade Kirjastus 2009Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
Angeelika Kang, Maire Suitsu, Lia Virkus, Šokolaadiraamat,
Ajakirjade Kirjastus, 2004, hind: 25,00 eurot
Joakim Lundblad, Bruno Ehrs, Dag Hermelin, Jaapani toite,
Valgus, 2006, hind: 16,00 eurot
Mari-Liis Ilover, Tulge külla! Pühapäevalõunad pere ja sõpradega,
Ajakirjade Kirjastus, 2015, hind: 18,00 eurot
Täielik kokaraamat. Kokaraamat nii väikestele kui suurtele peredele. Üle 1500 retsepti,
Varrak, 2006, hind: 24,00 eurot
Lihtsad köögiviljatoidud [Jana Peäske kogutud retseptid],
Kaalujälgijad, 2000, hind: 3,00 eurot
Koostanud: Anne Kangur, Maitsvad supid ja puljongid,
Odamees, 2012, hind: 5,00 eurot
Küpsetised kohvi kõrvale. Küpsised, minikoogid, keeksid, tordid,
Kaalujälgijad, 2002, hind: 11,00 eurot
Disney, Printsesside kokaraamat,
Egmont Estonia, 2005, hind: 15,00 eurot
Toivo Niiberg, Priit Põldma, Aia- ja metsasaaduste säilitamine. Hapendamine,
Maalehe Raamat, 1997, hind: 8,00 eurot
Toivo Niiberg, Aiasaaduste ja seente hapendamine,
Eesti Ühing ''Teadus'', 1991, hind: 6,00 eurot
Kokaraamatud all on 2395 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!